Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 77 z 84 1 2 75 76 77 78 79 83 84
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Panowie poratujcie jakimś dobrym linkiem do piłki nożnej. Sezon się rozpoczyna a mi 3 dosyć dobre stronki padły. Z góry dzięki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by antyfutbol
taki skład chodzi w internetach:

"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes"
To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła frown

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Originally Posted by CFab
Jaga wygrana hmm

[Linked Image from i.ibb.co]

Pefka

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Drama eheh. Francja to dziś chyba na maksa się skompromitowała. Amerykanie się z nimi zabawili jakby grali z jakąś ekipą z Afryki. To nawet Tunezja lepiej zagrała z Brazylią :-) Kocury z tych Amerykanów.
a Japońcy w kosza 3x3 wcale nie tacy słabi, bo Belgów pokonali :-)

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by antyfutbol
taki skład chodzi w internetach:

"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes"
To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła frown


Są rzeczy ważne i są ważniejsze.

Inna sprawa, że zdecydowana większość składu tego "mega dramatu" z pocałowaniem ręki znalazłaby miejsce w większości polskich drużyn.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
zawodnicy na bank chcieliby grać ,zrozumiałbym jakby mecz mieli grac w pucharach w niedzielę o 11.00.


Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Jeśli ma się bogactwo składu, to można rotować. Poza słabym środkiem pola, reszta pozycji w L niezła.

Czytał Antoni Piechniczek

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Jakby wyszedł środek Ślisz-Kisiel w rezerwach przeciwko Kotwicy, to Teo będąc na meczu i nie znając nazwisk, nie powiedziałby że to ludzie z ligi.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
*Slisz

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jeszcze tydzień temu Czesiek płakał że nie ma kim grać a tam 50 chłopa na etacie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Mnie zawsze nurtuje jedno pytanie w takich przypadkach.

Moze Irek rozjaśni sytuacje takiemu laikowi...

Nie można by zagrać tego meczu normalnym składem a odpuścić trening... Czy to dzien przed czy dzien po?
Grają sobie taki mecz (za co im w sumie głównie płacą) a jutro wolne, niech se dychna

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by haczyk
Jakby wyszedł środek Ślisz-Kisiel w rezerwach przeciwko Kotwicy, to Teo będąc na meczu i nie znając nazwisk, nie powiedziałby że to ludzie z ligi.

tak raczej byłoby w większości zawodników extraklasy plus Sule oczywiście

byłoby pytanie kto to jest

nowy zawodnik robi w masarni na Woronicza

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by antyfutbol
taki skład chodzi w internetach:

"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes"
To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła frown


Są rzeczy ważne i są ważniejsze.

Inna sprawa, że zdecydowana większość składu tego "mega dramatu" z pocałowaniem ręki znalazłaby miejsce w większości polskich drużyn.
Jak ja czytam "są rzeczy ważne i ważniejsze" i to w takiej rundzie to mnie się słabo robi. Z takim składem powinniście przespacerować się w pierwszym meczu z Florą ze 4:0 na spokojnie zagrać z Płockiem na jakieś 3:0 ew 3:1 i w rewanżu LM zagrać zmiennikami. No ale oczywiście jest jak zawsze. A dopóki kibice (w tym Ty) wciąż będą usprawiedliwiać grajków to Oni nigdy nie będą mieli ambicji aby coś zmienić. Chociaż Boruc miał jaja i powiedział to co widać na boisku.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Dobre pytanie eksperta z Włoch.

Pacyfek zaproposuje

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by antyfutbol
taki skład chodzi w internetach:

"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes"
To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła frown

W latach 90 tak to by wyglądało, ale czasy się zmieniły.
Jesteśmy cieniasami
Są rzeczy ważne i są ważniejsze.

Inna sprawa, że zdecydowana większość składu tego "mega dramatu" z pocałowaniem ręki znalazłaby miejsce w większości polskich drużyn.
Jak ja czytam "są rzeczy ważne i ważniejsze" i to w takiej rundzie to mnie się słabo robi. Z takim składem powinniście przespacerować się w pierwszym meczu z Florą ze 4:0 na spokojnie zagrać z Płockiem na jakieś 3:0 ew 3:1 i w rewanżu LM zagrać zmiennikami. No ale oczywiście jest jak zawsze. A dopóki kibice (w tym Ty) wciąż będą usprawiedliwiać grajków to Oni nigdy nie będą mieli ambicji aby coś zmienić. Chociaż Boruc miał jaja i powiedział to co widać na boisku.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by antyfutbol
taki skład chodzi w internetach:

"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes"
To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła frown


Są rzeczy ważne i są ważniejsze.

Inna sprawa, że zdecydowana większość składu tego "mega dramatu" z pocałowaniem ręki znalazłaby miejsce w większości polskich drużyn.
Jak ja czytam "są rzeczy ważne i ważniejsze" i to w takiej rundzie to mnie się słabo robi. Z takim składem powinniście przespacerować się w pierwszym meczu z Florą ze 4:0 na spokojnie zagrać z Płockiem na jakieś 3:0 ew 3:1 i w rewanżu LM zagrać zmiennikami. No ale oczywiście jest jak zawsze. A dopóki kibice (w tym Ty) wciąż będą usprawiedliwiać grajków to Oni nigdy nie będą mieli ambicji aby coś zmienić. Chociaż Boruc miał jaja i powiedział to co widać na boisku.


Wstyd...

W latach 90 tak to by wyglądało, ale czasy się zmieniły.
Jesteśmy cieniasami

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Poza tym, ten kto oglądał pierwszy mecz z Florą może zauważył taki obrazek pod koniec meczu, jak Martins nie mógł dogonić biegnącego z piłką 37-letniego grubego Vasiljewa.

Flora swój mecz ligowy przełożyła, będąc już po 15 kolejkach.
Legia dopiero rozpoczyna sezon, to i przygotowanie fizyczne jest na innym poziomie.
Jeżeli we wtorek awansuje, to do końca sierpnia rozegra 18 meczów.

Ale rozumiem niektórych, że zawsze trzeba się do czegoś przyczepić, bo to takie polskie, narodowe. smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
@2.65 przed meczem na Jaga, po 30 minutach 2.15.

Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi?

Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Originally Posted by Sensei
@2.65 przed meczem na Jaga, po 30 minutach 2.15.

Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi?
kurs spadł o 0.5, mam nadzieję, że pomogłem

Strona 77 z 84 1 2 75 76 77 78 79 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,339 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1