|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Panowie poratujcie jakimś dobrym linkiem do piłki nożnej. Sezon się rozpoczyna a mi 3 dosyć dobre stronki padły. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
taki skład chodzi w internetach:
"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes" To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
Jaga wygrana  Pefka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Drama eheh. Francja to dziś chyba na maksa się skompromitowała. Amerykanie się z nimi zabawili jakby grali z jakąś ekipą z Afryki. To nawet Tunezja lepiej zagrała z Brazylią :-) Kocury z tych Amerykanów. a Japońcy w kosza 3x3 wcale nie tacy słabi, bo Belgów pokonali :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
taki skład chodzi w internetach:
"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes" To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła  Są rzeczy ważne i są ważniejsze. Inna sprawa, że zdecydowana większość składu tego "mega dramatu" z pocałowaniem ręki znalazłaby miejsce w większości polskich drużyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zawodnicy na bank chcieliby grać ,zrozumiałbym jakby mecz mieli grac w pucharach w niedzielę o 11.00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jeśli ma się bogactwo składu, to można rotować. Poza słabym środkiem pola, reszta pozycji w L niezła.
Czytał Antoni Piechniczek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jakby wyszedł środek Ślisz-Kisiel w rezerwach przeciwko Kotwicy, to Teo będąc na meczu i nie znając nazwisk, nie powiedziałby że to ludzie z ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jeszcze tydzień temu Czesiek płakał że nie ma kim grać a tam 50 chłopa na etacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Mnie zawsze nurtuje jedno pytanie w takich przypadkach.
Moze Irek rozjaśni sytuacje takiemu laikowi...
Nie można by zagrać tego meczu normalnym składem a odpuścić trening... Czy to dzien przed czy dzien po? Grają sobie taki mecz (za co im w sumie głównie płacą) a jutro wolne, niech se dychna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jakby wyszedł środek Ślisz-Kisiel w rezerwach przeciwko Kotwicy, to Teo będąc na meczu i nie znając nazwisk, nie powiedziałby że to ludzie z ligi. tak raczej byłoby w większości zawodników extraklasy plus Sule oczywiście byłoby pytanie kto to jest nowy zawodnik robi w masarni na Woronicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
taki skład chodzi w internetach:
"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes" To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła  Są rzeczy ważne i są ważniejsze. Inna sprawa, że zdecydowana większość składu tego "mega dramatu" z pocałowaniem ręki znalazłaby miejsce w większości polskich drużyn. Jak ja czytam "są rzeczy ważne i ważniejsze" i to w takiej rundzie to mnie się słabo robi. Z takim składem powinniście przespacerować się w pierwszym meczu z Florą ze 4:0 na spokojnie zagrać z Płockiem na jakieś 3:0 ew 3:1 i w rewanżu LM zagrać zmiennikami. No ale oczywiście jest jak zawsze. A dopóki kibice (w tym Ty) wciąż będą usprawiedliwiać grajków to Oni nigdy nie będą mieli ambicji aby coś zmienić. Chociaż Boruc miał jaja i powiedział to co widać na boisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Dobre pytanie eksperta z Włoch.
Pacyfek zaproposuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
taki skład chodzi w internetach:
"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes" To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła  W latach 90 tak to by wyglądało, ale czasy się zmieniły. Jesteśmy cieniasami Są rzeczy ważne i są ważniejsze. Inna sprawa, że zdecydowana większość składu tego "mega dramatu" z pocałowaniem ręki znalazłaby miejsce w większości polskich drużyn. Jak ja czytam "są rzeczy ważne i ważniejsze" i to w takiej rundzie to mnie się słabo robi. Z takim składem powinniście przespacerować się w pierwszym meczu z Florą ze 4:0 na spokojnie zagrać z Płockiem na jakieś 3:0 ew 3:1 i w rewanżu LM zagrać zmiennikami. No ale oczywiście jest jak zawsze. A dopóki kibice (w tym Ty) wciąż będą usprawiedliwiać grajków to Oni nigdy nie będą mieli ambicji aby coś zmienić. Chociaż Boruc miał jaja i powiedział to co widać na boisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
taki skład chodzi w internetach:
"Skład Legii: Tobiasz - Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna - Slisz, Kisiel - Josue, Muci, Rosołek - Lopes" To jest już mega dramat, że mistrz Polski przed rewanżem z taką potęgą jak Flora wymienia cały skład aby podstawa wypoczęła  Są rzeczy ważne i są ważniejsze. Inna sprawa, że zdecydowana większość składu tego "mega dramatu" z pocałowaniem ręki znalazłaby miejsce w większości polskich drużyn. Jak ja czytam "są rzeczy ważne i ważniejsze" i to w takiej rundzie to mnie się słabo robi. Z takim składem powinniście przespacerować się w pierwszym meczu z Florą ze 4:0 na spokojnie zagrać z Płockiem na jakieś 3:0 ew 3:1 i w rewanżu LM zagrać zmiennikami. No ale oczywiście jest jak zawsze. A dopóki kibice (w tym Ty) wciąż będą usprawiedliwiać grajków to Oni nigdy nie będą mieli ambicji aby coś zmienić. Chociaż Boruc miał jaja i powiedział to co widać na boisku. Wstyd... W latach 90 tak to by wyglądało, ale czasy się zmieniły. Jesteśmy cieniasami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Poza tym, ten kto oglądał pierwszy mecz z Florą może zauważył taki obrazek pod koniec meczu, jak Martins nie mógł dogonić biegnącego z piłką 37-letniego grubego Vasiljewa. Flora swój mecz ligowy przełożyła, będąc już po 15 kolejkach. Legia dopiero rozpoczyna sezon, to i przygotowanie fizyczne jest na innym poziomie. Jeżeli we wtorek awansuje, to do końca sierpnia rozegra 18 meczów. Ale rozumiem niektórych, że zawsze trzeba się do czegoś przyczepić, bo to takie polskie, narodowe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
@2.65 przed meczem na Jaga, po 30 minutach 2.15.
Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
@2.65 przed meczem na Jaga, po 30 minutach 2.15.
Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi? kurs spadł o 0.5, mam nadzieję, że pomogłem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|