|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Co do darta, to zwolennicy tej gry wysuwają argument (za tą dyscypliną na IO w 2028, bo 2024 już odpada), że gdyby wprowadzono go to każdy może zostać mistrzem olimpijskiej, nawet dziadek koło 60 eheh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Werder - Hannover96 Fullkrug (c) , Jung - Ducksch
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Skibicki to będzie dobry chłopak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Co do darta, to zwolennicy tej gry wysuwają argument (za tą dyscypliną na IO w 2028, bo 2024 już odpada), że gdyby wprowadzono go to każdy może zostać mistrzem olimpijskiej, nawet dziadek koło 60 eheh jestem pewny, że nikt przypadkowy nie wygrałby złota a tym bardziej jakiś dziadek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367 |
ale nieprzypadkowy dziadek już mógłby
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Co do darta, to zwolennicy tej gry wysuwają argument (za tą dyscypliną na IO w 2028, bo 2024 już odpada), że gdyby wprowadzono go to każdy może zostać mistrzem olimpijskiej, nawet dziadek koło 60 eheh jestem pewny, że nikt przypadkowy nie wygrałby złota a tym bardziej jakiś dziadek Potwierdzam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Co do darta, to zwolennicy tej gry wysuwają argument (za tą dyscypliną na IO w 2028, bo 2024 już odpada), że gdyby wprowadzono go to każdy może zostać mistrzem olimpijskiej, nawet dziadek koło 60 eheh jestem pewny, że nikt przypadkowy nie wygrałby złota a tym bardziej jakiś dziadek Pewnie masz rację :-) Bardziej chodziło o to, o idee, że każdy z dnia na dzień może pomarzyć o olimpiadzie i o medalu, bo w większości dyscyplin olimpijskich to raczej już jak ma się 30 lat i powyżej to raczej już nie czas na zawodowy sport (poza łucznictwem i strzelectwem, bo tam chyba zdarzają się osoby w podeszłym wieku). Taki argument wysuwali zwolennicy tego sportu, że umieścić tę dyscyplinę jako olimpijskąw przyszłości, już chciano w Tokio, ale coś nie zatrybiło, bo tam jest więcej, niż jedna federacja i nie było porozumienia co do tych kwestii, a argument przeciw jest, ze podczas IO nie spożywa się alkoholu, a wiadomo, że na zawodach publiczność piwko spożywa :-) Realnie są szanse na 2028 r., tak czytałem, a co z tego wyjdzie to zobaczymy. Inna kwestia, że te igrzyska w 2028 r. odbędą się w Los Angeles, a na wybór dodatkowych dyscyplin mają spory wpływ organizatorzy igrzysk, a raczej dla Amerykanów dart to nie jest ta dyscyplina...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Ratajski dobry grajek. Poczynił spore postępy w ostatnich latach ale...czegoś mi w Nim brakuj. Mimo wysokiego rankingu jeszcze nie zaistniał na poważnie w darcie. Chyba jest zbyt "spokojny". Nie wyróżnia się. A teraz miał lotki na 7:2 a jest 6:7...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
czajnik się zagotował, nie wygląda to dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Na podwójnych słabo mu zaczęło iść. Nic nie kończy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Po tym co odwalił teraz nie widze szans na odwrócenie pojedynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
to niewiarygodne jak psycha może siąść i nic nie wchodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
to niewiarygodne jak psycha może siąść i nic nie wchodzi mam podobnie Kuraś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
przypomniała mi sie scena z CK Dezerterzy jak dziadkowi wreszcie stanął i biegł po schodach z kobietą...ale nie dobiegł bo mu opadł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
longford under 1.5 gola ht @1.15 lokata...15% w 5 min
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ratajski jest młodszy od Beckhama tak na marginesie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
A w Bremie to nie postrzelają nic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Furman z tą gębą to by się nadawał do Bayernu z Khanem i Effenbergiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|