wypilem chyba za duzo bo wymi..."> wypilem chyba za duzo bo wymi...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Quote
Quote
ojajego panowie wczorajsza impreza mnie zniszczyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

wypilem chyba za duzo bo wymijalem a to w podrywie mi nie pomagalo... Ciezko sie tanczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ogolnie bylo tak, ze dostalem gonga od jakiegos zula za to, ze podbijalem do jego laski [ gadal cos o wibreksie i apatorze ] i teraz mam slad nad okiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobrze, ze szybko ucieklem w inne miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

potanczylo sie z kilkoma lachonami ale bez konkretow i szalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> inna sprawa, ze nie ogarnialem zbyt dobrze i mam nadzieje ze nie trafilem na paszczury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I czym tu sie Adas szczycic?

szczycic? nic takiego nie mialo miejsca, poprostu opisalem tak jak inni nie raz robili co sie dzialo wieczorem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Quote
Quote
Quote
ojajego panowie wczorajsza impreza mnie zniszczyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

wypilem chyba za duzo bo wymijalem a to w podrywie mi nie pomagalo... Ciezko sie tanczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ogolnie bylo tak, ze dostalem gonga od jakiegos zula za to, ze podbijalem do jego laski [ gadal cos o wibreksie i apatorze ] i teraz mam slad nad okiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobrze, ze szybko ucieklem w inne miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

potanczylo sie z kilkoma lachonami ale bez konkretow i szalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> inna sprawa, ze nie ogarnialem zbyt dobrze i mam nadzieje ze nie trafilem na paszczury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I czym tu sie Adas szczycic?

ze jak dotarl do domu to gwizdek dalej wisial na szyji, a biale rekawiczki byly w kieszeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

to chyba nie ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jazdaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie no do takich sie nie zaliczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
jesli chodzi o podrwy dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
niraz uzywam takiego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


- masz mape??
- nie, po co Ci - odpowiada zaklopotana dziewczyna
- bo zgubilem sie w Twoich oczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Coz za romantyzm.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Quote
Coz za romantyzm.

niom jak chcesz jakas milosna rymowane dla dziewczyny napisz to cos wymysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie dzieki, lepiej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Quote
Nie dzieki, lepiej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

kto pyta nie bladzi

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Spoko mi wsytarcza urok osobisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Quote
Spoko mi wsytarcza urok osobisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no jo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
to ty na zdjeciu??
faktycznie
podobny jestes troszke do recbera rustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rustu mial owlosoniy tylek, nie dorasta mi do piet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Na górze róże,
na dole bez,
jebał cię pies.

Może być?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
urok osobisty i dobry bajer wystarczą żeby poderwać każdą panienke (na lachony to nie działa - na nie musisz miec zestaw: skóra, fura i komóra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a texty typu "masz mape" albo "czy nie bolało cie jak spadłas z nieba" sa beznadziejne bo sa nieoryginalne. Trzeba ruszyc troche mózgownicą i wymyślić coś pasującego do danej sytuacji i "wyrwyanej" dziewczyny, zainteresowac ja soba i troche sie poprzekomarzać, na romantyczne akcje przyjdzie czas na wyższym etapie znajomości...

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Quote
urok osobisty i dobry bajer wystarczą żeby poderwać każdą panienke (na lachony to nie działa - na nie musisz miec zestaw: skóra, fura i komóra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a texty typu "masz mape" albo "czy nie bolało cie jak spadłas z nieba" sa beznadziejne bo sa nieoryginalne. Trzeba ruszyc troche mózgownicą i wymyślić coś pasującego do danej sytuacji i "wyrwyanej" dziewczyny, zainteresowac ja soba i troche sie poprzekomarzać, na romantyczne akcje przyjdzie czas na wyższym etapie znajomości...

no tak
prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na dziwki nie oplaca sie nawet patrzec no jesli chce sie jej dziecko zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

poprostu trzeba wiedziec jak dana panienke zbajerowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
zrobic rozeznanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
prawda jest taka, że jeżeli nie wygladasz minimum przyzwoicie to nawet najlepszy tekst gówno Ci da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Quote
prawda jest taka, że jeżeli nie wygladasz minimum przyzwoicie to nawet najlepszy tekst gówno Ci da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przeciez to wiadomo
musisz miec w sobie to cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a jesli nie to tylko tabletka gwaltu pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Quote
a jesli nie to tylko tabletka gwaltu pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dlugo nad tym myslales?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 389
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 389
Quote
prawda jest taka, że jeżeli nie wygladasz minimum przyzwoicie to nawet najlepszy tekst gówno Ci da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nic dodać nic ując <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
prawda jest taka, że jeżeli nie wygladasz minimum przyzwoicie to nawet najlepszy tekst gówno Ci da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nic dodać nic ując <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
eureke! dzieki chlopaki, ze mi wyjasniliscie dlaczego nie mam powodzenia u kobiet

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
jesli chodzi o podrwy dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
niraz uzywam takiego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


- masz mape??
- nie, po co Ci - odpowiada zaklopotana dziewczyna
- bo zgubilem sie w Twoich oczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja słyszałem lepszy tekst :

Ja : cześc, masz lusterko w majtkach?
Panna:nie, a czego?
Ja : bo się tam widzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1