|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ojajego panowie wczorajsza impreza mnie zniszczyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
wypilem chyba za duzo bo wymijalem a to w podrywie mi nie pomagalo... Ciezko sie tanczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ogolnie bylo tak, ze dostalem gonga od jakiegos zula za to, ze podbijalem do jego laski [ gadal cos o wibreksie i apatorze ] i teraz mam slad nad okiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobrze, ze szybko ucieklem w inne miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
potanczylo sie z kilkoma lachonami ale bez konkretow i szalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> inna sprawa, ze nie ogarnialem zbyt dobrze i mam nadzieje ze nie trafilem na paszczury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I czym tu sie Adas szczycic? szczycic? nic takiego nie mialo miejsca, poprostu opisalem tak jak inni nie raz robili co sie dzialo wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ojajego panowie wczorajsza impreza mnie zniszczyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
wypilem chyba za duzo bo wymijalem a to w podrywie mi nie pomagalo... Ciezko sie tanczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ogolnie bylo tak, ze dostalem gonga od jakiegos zula za to, ze podbijalem do jego laski [ gadal cos o wibreksie i apatorze ] i teraz mam slad nad okiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobrze, ze szybko ucieklem w inne miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
potanczylo sie z kilkoma lachonami ale bez konkretow i szalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> inna sprawa, ze nie ogarnialem zbyt dobrze i mam nadzieje ze nie trafilem na paszczury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I czym tu sie Adas szczycic? ze jak dotarl do domu to gwizdek dalej wisial na szyji, a biale rekawiczki byly w kieszeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to chyba nie ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jazdaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie no do takich sie nie zaliczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
jesli chodzi o podrwy dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niraz uzywam takiego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- masz mape?? - nie, po co Ci - odpowiada zaklopotana dziewczyna - bo zgubilem sie w Twoich oczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
niom jak chcesz jakas milosna rymowane dla dziewczyny napisz to cos wymysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie dzieki, lepiej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
Nie dzieki, lepiej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kto pyta nie bladzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Spoko mi wsytarcza urok osobisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
Spoko mi wsytarcza urok osobisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no jo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to ty na zdjeciu?? faktycznie podobny jestes troszke do recbera rustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rustu mial owlosoniy tylek, nie dorasta mi do piet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Na górze róże, na dole bez, jebał cię pies.
Może być?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
urok osobisty i dobry bajer wystarczą żeby poderwać każdą panienke (na lachony to nie działa - na nie musisz miec zestaw: skóra, fura i komóra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a texty typu "masz mape" albo "czy nie bolało cie jak spadłas z nieba" sa beznadziejne bo sa nieoryginalne. Trzeba ruszyc troche mózgownicą i wymyślić coś pasującego do danej sytuacji i "wyrwyanej" dziewczyny, zainteresowac ja soba i troche sie poprzekomarzać, na romantyczne akcje przyjdzie czas na wyższym etapie znajomości...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
urok osobisty i dobry bajer wystarczą żeby poderwać każdą panienke (na lachony to nie działa - na nie musisz miec zestaw: skóra, fura i komóra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a texty typu "masz mape" albo "czy nie bolało cie jak spadłas z nieba" sa beznadziejne bo sa nieoryginalne. Trzeba ruszyc troche mózgownicą i wymyślić coś pasującego do danej sytuacji i "wyrwyanej" dziewczyny, zainteresowac ja soba i troche sie poprzekomarzać, na romantyczne akcje przyjdzie czas na wyższym etapie znajomości... no tak prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na dziwki nie oplaca sie nawet patrzec no jesli chce sie jej dziecko zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poprostu trzeba wiedziec jak dana panienke zbajerowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
zrobic rozeznanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
prawda jest taka, że jeżeli nie wygladasz minimum przyzwoicie to nawet najlepszy tekst gówno Ci da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
prawda jest taka, że jeżeli nie wygladasz minimum przyzwoicie to nawet najlepszy tekst gówno Ci da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przeciez to wiadomo musisz miec w sobie to cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jesli nie to tylko tabletka gwaltu pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
a jesli nie to tylko tabletka gwaltu pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dlugo nad tym myslales?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 389 |
prawda jest taka, że jeżeli nie wygladasz minimum przyzwoicie to nawet najlepszy tekst gówno Ci da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nic dodać nic ując <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
prawda jest taka, że jeżeli nie wygladasz minimum przyzwoicie to nawet najlepszy tekst gówno Ci da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nic dodać nic ując <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> eureke! dzieki chlopaki, ze mi wyjasniliscie dlaczego nie mam powodzenia u kobiet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jesli chodzi o podrwy dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niraz uzywam takiego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- masz mape?? - nie, po co Ci - odpowiada zaklopotana dziewczyna - bo zgubilem sie w Twoich oczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja słyszałem lepszy tekst : Ja : cześc, masz lusterko w majtkach? Panna:nie, a czego? Ja : bo się tam widzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|