Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
Quote
Panowie , pomocy.... jak rozwiązać sytuację? Chodzi za mną , wysyła smsy , puszcza strzały w nocy , na gg musze siedziec na niewidocznym bo pisze co 10 minut pewna kolezanka... Ja nie mam ochoty się z nią spotykać , ona tego nie może zrozumieć. Nie chce być wulgarny , wredny ani przykry dla niej... ale jakoś to muszę rozwiązać :/

Pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

na gadu napisz jej, że nie masz w tym momencie czasu aby z Nią rozmawiać, bo załatwiasz własnie bardoz wazną sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...potem nagle zniknij ale zostaw jakis opis niby do jakiejś dziewczyny, pamietaj aby to był tajemnicy opis, aby nie wiedziała o co chodzi, ale by wiedziała, że coś się święci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...przy Twojej nastepnej obecności na gadu na 100% napisze o co chodzi, albo jeszcze wczesniej smsem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..i wtedy z Nia kulturalnie gadasz, ze to Twoja prywatna sprawa i jej nie będziesz mówił o Twoich sprawach odnosnie uczuc do dziewczyn itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...aha, a jeżeli będzie mówić pierdy odnośnie tego, że sobie coś pomyslała, że Ty i ona to jakaś głebsza znajomośc to powiedz jej, że przykro Ci ale najwodiczniej źle pomyślała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...osobiście mam nadzieje, że nie dawałes jej zadnych sygnałów wyraźnych aby mogła sobie tak pomyślec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

najlepiej usun ja z listy gg i daj status tylko dla znajomych i nie bedzie Cie nękała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
Quote
Panowie , pomocy.... jak rozwiązać sytuację? Chodzi za mną , wysyła smsy , puszcza strzały w nocy , na gg musze siedziec na niewidocznym bo pisze co 10 minut pewna kolezanka... Ja nie mam ochoty się z nią spotykać , ona tego nie może zrozumieć. Nie chce być wulgarny , wredny ani przykry dla niej... ale jakoś to muszę rozwiązać :/

Pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

na gadu napisz jej, że nie masz w tym momencie czasu aby z Nią rozmawiać, bo załatwiasz własnie bardoz wazną sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...potem nagle zniknij ale zostaw jakis opis niby do jakiejś dziewczyny, pamietaj aby to był tajemnicy opis, aby nie wiedziała o co chodzi, ale by wiedziała, że coś się święci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...przy Twojej nastepnej obecności na gadu na 100% napisze o co chodzi, albo jeszcze wczesniej smsem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..i wtedy z Nia kulturalnie gadasz, ze to Twoja prywatna sprawa i jej nie będziesz mówił o Twoich sprawach odnosnie uczuc do dziewczyn itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...aha, a jeżeli będzie mówić pierdy odnośnie tego, że sobie coś pomyslała, że Ty i ona to jakaś głebsza znajomośc to powiedz jej, że przykro Ci ale najwodiczniej źle pomyślała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...osobiście mam nadzieje, że nie dawałes jej zadnych sygnałów wyraźnych aby mogła sobie tak pomyślec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

najlepiej usun ja z listy gg i daj status tylko dla znajomych i nie bedzie Cie nękała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

to nic nie da, jeżeli jest głupia, będzie myslała, że albo nigdy go nei ma, albo jest niewidoczny wiecznie, co zreszta jest prawda i bedzie sie mimo wsyztsko odzywac, zreszta ma jego numer kom. i chodzi za nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a tak to da jej raz a dobrze do zrozumienia, ze jest zajety kims innym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
Quote
Quote
Quote
Panowie , pomocy.... jak rozwiązać sytuację? Chodzi za mną , wysyła smsy , puszcza strzały w nocy , na gg musze siedziec na niewidocznym bo pisze co 10 minut pewna kolezanka... Ja nie mam ochoty się z nią spotykać , ona tego nie może zrozumieć. Nie chce być wulgarny , wredny ani przykry dla niej... ale jakoś to muszę rozwiązać :/

Pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

na gadu napisz jej, że nie masz w tym momencie czasu aby z Nią rozmawiać, bo załatwiasz własnie bardoz wazną sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...potem nagle zniknij ale zostaw jakis opis niby do jakiejś dziewczyny, pamietaj aby to był tajemnicy opis, aby nie wiedziała o co chodzi, ale by wiedziała, że coś się święci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...przy Twojej nastepnej obecności na gadu na 100% napisze o co chodzi, albo jeszcze wczesniej smsem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..i wtedy z Nia kulturalnie gadasz, ze to Twoja prywatna sprawa i jej nie będziesz mówił o Twoich sprawach odnosnie uczuc do dziewczyn itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...aha, a jeżeli będzie mówić pierdy odnośnie tego, że sobie coś pomyslała, że Ty i ona to jakaś głebsza znajomośc to powiedz jej, że przykro Ci ale najwodiczniej źle pomyślała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...osobiście mam nadzieje, że nie dawałes jej zadnych sygnałów wyraźnych aby mogła sobie tak pomyślec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

najlepiej usun ja z listy gg i daj status tylko dla znajomych i nie bedzie Cie nękała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

to nic nie da, jeżeli jest głupia, będzie myslała, że albo nigdy go nei ma, albo jest niewidoczny wiecznie, co zreszta jest prawda i bedzie sie mimo wsyztsko odzywac, zreszta ma jego numer kom. i chodzi za nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a tak to da jej raz a dobrze do zrozumienia, ze jest zajety kims innym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no z drugiej strony masz racje ale ja bym sie bal jakby taka chodzila za mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> daj opis to dziewczyna siee zniecheci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Panowie! Niedługo to my tu stworzymy całkiem niezły poradnik dot. uwodzenia i postępowania z laskami dla wszystkich grup wiekowych: od młodych ogierów po stare konie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
dobra , dzięki gnacik , tak zrobię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mam nadzieję że zaskutkuje.. to tak drastycznych metod jak zasugerowałeś Zabielany , nie bede sie odwolywal , moze w ostatecznosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Dobra Radek miałem Ci coś napisać. Skoro chodzicie do jednej szkoły, a nie mieszkacie w jednym mieście wiec możliwość zorganizowania randki jest raczej utrudniona. Poza tym w ten sposób byś się zbyt szybko odkrył i by było po ptokach. Ale przecież można zrobić inny myk. Wydaje mi się, że odpowiednią zagrywką byłoby zaproszenie jej do Ciebie do domu. Ale nie takie otwarte tylko pod jakimś pretekstem, np. żeby Ci coś wytłumaczyła. Lub coś w tym stylu. Możesz tez opowiedzieć jej o jakimś tam "nadzwyczajnym"/"niezwykłym" przedmiocie jaki masz w domu i że chciałbyś jej to pokazać. Wydaje mi się, że sposób jest niezły, bo dziewczyna raczej nie odmówi. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Radek ciężka sprawa Ci powiem...ale nie ma sytuacji bez wyjścia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze kilka info by mi sie przydało. Czy chodzi na imprezy, czy pije, jak często się widujecie i czy widujecie się tylko we dwoje czy w bardziej zorganizowanych grupach?! Szczerze mówiąc to jak na razie to przychodzi mi tylko jedno do głowy ale muszę to z kimś skonsultować więc odpowiem Ci jutro popołudniu jak wróce z uczelni. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
A tutaj o co Ci chodziło? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
To co wtedy miałem na myśli nie wypaliłoby w 100%. Zresztą nie było testowane, a szkoda by było eksperymentować na Tobie i tej dziewczynie. Więc lepiej zapomnij o tym...przynajmniej na kilka dni, bo postaram się to jakoś sprawdzić. A póki co postaraj sie ją zaprosić do domu. Mówię Ci, że to będzie najlepszym pomysł, bo jak już będzie wiadomo, że przyjdzie to będzie można napisać cały scenariusz jej pobytu ze wszystkimi szczegółami. Wszystko sobie zaplanujesz, mogę Ci nawet kilka trików podpowiedzieć jak ją nakręcić i pobudzić, jak sprawić żeby była Tobą bardziej zainteresowana, potem jak przejąć na nia kontrolę tak żeby nie odmówiła pocałunku itp.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
Ludzie to jest temat na forum o sporcie??

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Panie kolego to jest dział otwarty i można tu sobie pisać o czym dusza zapragnie. Wiec bez takich tekstów. Poza tym mógłbyś kolego wejść normalnym nickiem, a nie dopiero założonym i sobie tu będziesz pokazywał co to nit Ty. Reasumując, jak nie pasi to paszoł won!!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Panowie , ktoś nas robi w ch... co chwila rejestrują się osoby , które robią jakieś głupie komentarze , beznadziejne tematy zakladaja etc. od zeszlego tygodnia to zauwazylem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Pierniczek , dostałeś priva ode mnie?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Wie prosta sprawa Bursztyk nie odpisujemy więcej na takie głupie komentarze, bo z tematu się zrobi śmietnik. Od teraz żadnych komentarzy na ten temat, ok Panowie?! pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Tak dostałem ale miałeś skrzynkę zapchaną i nie mogłem odpisać. Tak czy owak Bursztyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i ok.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
mogę Ci nawet kilka trików podpowiedzieć jak ją nakręcić i pobudzić, jak sprawić żeby była Tobą bardziej zainteresowana, potem jak przejąć na nia kontrolę tak żeby nie odmówiła pocałunku itp.

te triki każdemu mogą sie przydac jak taki pewny jestes swojej bajerki to wal podpowiedzia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Kuba trochę za dużo pisania...a dzisiaj zmęczony jestem i słabo myslę. Jak tylko znajdę dłuższą chwilę to coś napiszę, a jak nie to będę pisał na raty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr Panowie i miłej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja też chętnie poznam te triki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> może coś pomoże w mojej sytuacji ;p

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
zawsze lepiej wiedziec wiecej niz mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
To co wtedy miałem na myśli nie wypaliłoby w 100%. Zresztą nie było testowane, a szkoda by było eksperymentować na Tobie i tej dziewczynie. Więc lepiej zapomnij o tym...przynajmniej na kilka dni, bo postaram się to jakoś sprawdzić. A póki co postaraj sie ją zaprosić do domu. Mówię Ci, że to będzie najlepszym pomysł, bo jak już będzie wiadomo, że przyjdzie to będzie można napisać cały scenariusz jej pobytu ze wszystkimi szczegółami. Wszystko sobie zaplanujesz, mogę Ci nawet kilka trików podpowiedzieć jak ją nakręcić i pobudzić, jak sprawić żeby była Tobą bardziej zainteresowana, potem jak przejąć na nia kontrolę tak żeby nie odmówiła pocałunku itp.
Teraz już napisz, bo mnie zaciekawiło i nie da mi spokoju. Obiecuję, że nie będę próbował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Pierniczek często tu zaglądam wiele Twoich rad napewno jest trafnych i przyda się chłopakom ale zapraszanie dziewczyny do domu, z którą się widuje jedynie na przerwach to trochę głupi pomysł, szczególnie jak dziewczyna nie ma jeszcze tych 20-kilku lat i ma inny pogląd na pewne sprawy.

Jak już Radek często z nią rozmawiasz w szkole to poprostu spytaj czy nie chciałaby w najbliższym czasie gdzieś wyskoczyć bo chciałbyś sobie z nią pogadać poza szkolnymi murami. Jeżeli cię lubi to wspólnego spaceru czy wypadu na pizze np. po lekcjach napewno nie odmówi.

I pamiętajcie, że kobiety są różne nie ma sztuczek, które działają na wszystkie kobiety.

Być sobą to złota zasada, dziewczyny nie nawidzą jak udajemy kogoś kim nie jesteśmy a jak Pierniczek wspomniał one to wyczuwają z dziecinną łatwością.

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1