Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Pierniczek często tu zaglądam wiele Twoich rad napewno jest trafnych i przyda się chłopakom ale zapraszanie dziewczyny do domu, z którą się widuje jedynie na przerwach to trochę głupi pomysł, szczególnie jak dziewczyna nie ma jeszcze tych 20-kilku lat i ma inny pogląd na pewne sprawy.

Jak już Radek często z nią rozmawiasz w szkole to poprostu spytaj czy nie chciałaby w najbliższym czasie gdzieś wyskoczyć bo chciałbyś sobie z nią pogadać poza szkolnymi murami. Jeżeli cię lubi to wspólnego spaceru czy wypadu na pizze np. po lekcjach napewno nie odmówi.

I pamiętajcie, że kobiety są różne nie ma sztuczek, które działają na wszystkie kobiety.

Być sobą to złota zasada, dziewczyny nie nawidzą jak udajemy kogoś kim nie jesteśmy a jak Pierniczek wspomniał one to wyczuwają z dziecinną łatwością.
Otóż to. Właśnie kombinuję gdzie tu możnaby zaprosić w jakieś orginalne miejsce, bo wg mnie pizzeria, cukiernia itp. to zbyt oklepane i standardowe jest, a z racji pory roku pole jest ograniczone.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Jak już Radek często z nią rozmawiasz w szkole to poprostu spytaj czy nie chciałaby w najbliższym czasie gdzieś wyskoczyć bo chciałbyś sobie z nią pogadać poza szkolnymi murami. Jeżeli cię lubi to wspólnego spaceru czy wypadu na pizze np. po lekcjach napewno nie odmówi.

I pamiętajcie, że kobiety są różne nie ma sztuczek, które działają na wszystkie kobiety.

Być sobą to złota zasada, dziewczyny nie nawidzą jak udajemy kogoś kim nie jesteśmy a jak Pierniczek wspomniał one to wyczuwają z dziecinną łatwością.
Otóż to. Właśnie kombinuję gdzie tu możnaby zaprosić w jakieś orginalne miejsce, bo wg mnie pizzeria, cukiernia itp. to zbyt oklepane i standardowe jest, a z racji pory roku pole jest ograniczone. [/quote]

ZaproÅ› ja na Tiramizu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nic bardziej subtelnego/delikatnego nie znajdziesz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dla słabo zorientowanych...

Tiramisu (wł. tirarse s&ugrave; &#8211; ocknij się, przebudź się, ale też tirami s&ugrave; poderwij mnie)

Deser ten podaje się bardzo silnie schłodzony i je się zwykle do kawy espresso. Kombinacja kawy, pożywnego twarożku i gorzkiej czekolady "stawia na nogi umarłego". Tradycyjnie tiramisu spożywa się we Włoszech na drugie śniadanie &#8211; zwłaszcza w upalne dni. Niektórzy twierdzą, że oprócz zdolności "stawiania umarłego na nogi" deser ten posiada też pewne własności afrodyzjaku, czego jednak nikt jak dotąd naukowo nie dowiódł. Faktem jest jednak, że dzięki dwuznaczności nazwy tego deseru, jest on często żartobliwym wstępem do flirtu i nadaje niewinnym początkowo spotkaniom nutkę erotyzmu.

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Jak zagadac panienke na disco?


a po co zagadywać ?

Panienki są dla frajerów którzy nie potrafią sobie zdjęć z internetu ściągnąć .

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Jak zagadac panienke na disco?


a po co zagadywać ?

Panienki są dla frajerów którzy nie potrafią sobie zdjęć z internetu ściągnąć .

leze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Podchodzisz do Panny ,obojetnie jakiej spiewasz :

Monika Monikaa dotknij mego dzwiga ,Monisia Monisia poznaj mego Zdzisia ,zrobimy to szybko moja zlota rybko.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak czytam takie teksty jak chocby ten powyzej, ktore majÄ… byc niby smieszne(a takie suchary, ze szok) to sie nie dziwie, ze tyle samotnych facetow w tym kraju.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
z onet.pl:

"Hakerska" zemsta na niewiernym chłopaku
Pewna kobieta zemściła się na niewiernym chłopaku przejmując jego stronę na portalu MySpace.
Sam Deakin odkryła, że jej partner ma romans z inną kobietą i próbuje umawiać się na randki z 20 innymi dziewczynami.

Dziewczyna w ramach zemsty włamała się na jego stronę, zmieniła hasło i umieściła parodię popularnej reklamy telewizyjnej o treści: "Obiad w eleganckiej restauracji - 100 dolarów. Noc w ekskluzywnym hotelu - 200 dolarów. Odkrycie, że mój chłopak jest patologicznym kłamcą i włamanie się na jego stronę - BEZCENNE."


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Quote
Jak zagadac panienke na disco?


a po co zagadywać ?

Panienki są dla frajerów którzy nie potrafią sobie zdjęć z internetu ściągnąć .

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> HA HA HA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
Jak zagadac panienke na disco?


a po co zagadywać ?

Panienki są dla frajerów którzy nie potrafią sobie zdjęć z internetu ściągnąć .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Quote
To co wtedy miałem na myśli nie wypaliłoby w 100%. Zresztą nie było testowane, a szkoda by było eksperymentować na Tobie i tej dziewczynie. Więc lepiej zapomnij o tym...przynajmniej na kilka dni, bo postaram się to jakoś sprawdzić. A póki co postaraj sie ją zaprosić do domu. Mówię Ci, że to będzie najlepszym pomysł, bo jak już będzie wiadomo, że przyjdzie to będzie można napisać cały scenariusz jej pobytu ze wszystkimi szczegółami. Wszystko sobie zaplanujesz, mogę Ci nawet kilka trików podpowiedzieć jak ją nakręcić i pobudzić, jak sprawić żeby była Tobą bardziej zainteresowana, potem jak przejąć na nia kontrolę tak żeby nie odmówiła pocałunku itp.
Teraz już napisz, bo mnie zaciekawiło i nie da mi spokoju. Obiecuję, że nie będę próbował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jeszcze jedno: A może jakiś kontrolowany przepływ informacji? Bo ona ma przyjaciółkę (chyba najlepszą), którą ja bardzo, bardzo słabo znam, ale jednak znam. Nawet nie wiem, czy by mi odpowiedziała na pytanie związane z obiektem zainteresowania, ale nie o to w tym wszystkim by chodziło.

Co o tym sądzisz? Jeżeli tak, to jakie informacje i w jaki sposób je przedstawić?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Ale dzisiaj zmaściłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Trzeci raz rozmawialem z 'obiektem' westchnien... i ani nie mam numeru, ani jej nigdzie nie zaprosilem. Cipa jestem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Wyczailem idealny moment, wracala sama do domu... najpierw ja przestraszylem swoim donośnym 'Cześc', a potem poszedlem troche w aroganta... na pytanie skad jestes, odpowiedziala z Sosnowca. A ja z Bytomia... no to sie nie polubimy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> + drwiąco-szyderczy uśmiech... na szczescie kupila. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bedzie dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Optymizm + szeroki uśmiech + pewnośc siebie + niebanalne poczuucie humoru + bycie 'sobą' i campeone... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

aaa i jeszcze ciuchy z duzymi napisami D&G <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Quote
Quote
Pierniczek często tu zaglądam wiele Twoich rad napewno jest trafnych i przyda się chłopakom ale zapraszanie dziewczyny do domu, z którą się widuje jedynie na przerwach to trochę głupi pomysł, szczególnie jak dziewczyna nie ma jeszcze tych 20-kilku lat i ma inny pogląd na pewne sprawy.

Jak już Radek często z nią rozmawiasz w szkole to poprostu spytaj czy nie chciałaby w najbliższym czasie gdzieś wyskoczyć bo chciałbyś sobie z nią pogadać poza szkolnymi murami. Jeżeli cię lubi to wspólnego spaceru czy wypadu na pizze np. po lekcjach napewno nie odmówi.

I pamiętajcie, że kobiety są różne nie ma sztuczek, które działają na wszystkie kobiety.

Być sobą to złota zasada, dziewczyny nie nawidzą jak udajemy kogoś kim nie jesteśmy a jak Pierniczek wspomniał one to wyczuwają z dziecinną łatwością.
Otóż to. Właśnie kombinuję gdzie tu możnaby zaprosić w jakieś orginalne miejsce, bo wg mnie pizzeria, cukiernia itp. to zbyt oklepane i standardowe jest, a z racji pory roku pole jest ograniczone.

Chyba Panowie źle się zrozumieliśmy. Nie chodziło mi o to żeby zaprosic tą dziewczynę do domu na warsztat. Tylko jak sam Radek napisał nie chciał sie zbyt szybko odkrywać, więc taka podpucha powinna zadziałać najlepiej. Jeżeli zaprosi ją na pizze czy zaproponuje wspólny spacer to będzie odkrycie jego zamiarów wobec tej dziewczyny. Wymyślanie bardziej oryginalnych miejsc na pierwsze spotkanie pozaszkolne jest równiez równoznaczne z przyznaniem sie do planów wobec tej laski. Oczywiście nie neguję pomysłu zeby zaprosić ją w jakieś oryginalne miejsce ale nie na pierwsze spotkanie. Troche zaufanie Panowie, wiem co piszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Jeszcze jedno: A może jakiś kontrolowany przepływ informacji? Bo ona ma przyjaciółkę (chyba najlepszą), którą ja bardzo, bardzo słabo znam, ale jednak znam. Nawet nie wiem, czy by mi odpowiedziała na pytanie związane z obiektem zainteresowania, ale nie o to w tym wszystkim by chodziło.

Co o tym sądzisz? Jeżeli tak, to jakie informacje i w jaki sposób je przedstawić?


ZAPOMNIJ! Nigdy ale to nigdy nie wypytuj o nic koleżanek Twojej potencjalnej przyszłej dziewczyny. Bo pierwsze co te koleżanki robią to informują o tym dana dziewczyne, że jakiś tam chłopak o nią pytał i w tym momencie jesteś spalony. Widzę, że zależy Ci na tej dziewczynie ale muszę Ci powiedzieć, ze troche za bardzo kombinujesz. Bo tu chcesz podpytać jej koleżankę, tu chcesz ja gdzieś zaprosić...ona to sobie poskłada do kupy i zauważy co się święci. Zaufaj sobie i własnym umiejętnościom, skoro ze sobą rozmawiacie zawsze w 4 oczy i ona sie nie nudzi to znaczy, że w pewnym stopniu jest Tobą zainteresowana. Wystarczy tylko zwiększyc ten stopień zainteresowania. Tylko nie od razu i nie metodą małych kroczków, tylko metodą dużych ale rzadkich kroków, czyli na każdym kolejnym spotkaniu orzechodzic kolejne poziomy ale te spotkania nie mogą być zbyt częste, bo może sie jej to znudzić...a jak coś nudzi dziewczynę to szuka atrakcji gdzie indziej. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Pierniczek moze zalozysz Kacik porad milosnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> widze ze podstawy
psychologi nie sa ci tez obcy niestety nie wszystko w zyciu mozna przewiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Jeszcze jedno: A może jakiś kontrolowany przepływ informacji? Bo ona ma przyjaciółkę (chyba najlepszą), którą ja bardzo, bardzo słabo znam, ale jednak znam. Nawet nie wiem, czy by mi odpowiedziała na pytanie związane z obiektem zainteresowania, ale nie o to w tym wszystkim by chodziło.

Co o tym sądzisz? Jeżeli tak, to jakie informacje i w jaki sposób je przedstawić?


ZAPOMNIJ! Nigdy ale to nigdy nie wypytuj o nic koleżanek Twojej potencjalnej przyszłej dziewczyny. Bo pierwsze co te koleżanki robią to informują o tym dana dziewczyne, że jakiś tam chłopak o nią pytał i w tym momencie jesteś spalony. Widzę, że zależy Ci na tej dziewczynie ale muszę Ci powiedzieć, ze troche za bardzo kombinujesz. Bo tu chcesz podpytać jej koleżankę, tu chcesz ja gdzieś zaprosić...ona to sobie poskłada do kupy i zauważy co się święci. Zaufaj sobie i własnym umiejętnościom, skoro ze sobą rozmawiacie zawsze w 4 oczy i ona sie nie nudzi to znaczy, że w pewnym stopniu jest Tobą zainteresowana. Wystarczy tylko zwiększyc ten stopień zainteresowania. Tylko nie od razu i nie metodą małych kroczków, tylko metodą dużych ale rzadkich kroków, czyli na każdym kolejnym spotkaniu orzechodzic kolejne poziomy ale te spotkania nie mogą być zbyt częste, bo może sie jej to znudzić...a jak coś nudzi dziewczynę to szuka atrakcji gdzie indziej. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Ale czy przypadkiem zaproszenie do domu nie jest bardziej odkryciem kart aniżeli zaproszenie na pizzę czy coś w tym stylu? Tym bardziej, że jest z innego miasta, autobusem jeździ i nie przejdzie nic w stylu powiedzenia po lekcjach "Może do mnie wpadniesz na chwilę, bo mam Ci coś niezwykłego do pokazania" ni nic w tym stylu, więc wtedy dopiero mogę być spalony, bo mam duże prawdopodobieństwo odmowy z powodu autobusu i kończy się wtedy zabawa ...

Co do kroków: co rozumiesz przez te duże, ale rzadkie kroki? Chociaż pokrótce to rozwiń jeśli możesz.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Quote
Quote
Jak zagadac panienke na disco?


a po co zagadywać ?

Panienki są dla frajerów którzy nie potrafią sobie zdjęć z internetu ściągnąć .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ja slyszalem troche inna wersje:

Kobiety sa dla frajerow, ktorzy nie potrafia sciagnac pornusa z sieci

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
Quote
Jak zagadac panienke na disco?


a po co zagadywać ?

Panienki są dla frajerów którzy nie potrafią sobie zdjęć z internetu ściągnąć .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ja slyszalem troche inna wersje:

Kobiety sa dla frajerow, ktorzy nie potrafia sciagnac pornusa z sieci

albo:

- masz dziweczyne?
- pewnie
- a gdzie jest?
- u mnie na pulpicie

albo:

- masz dziewczyne?
- tak mam
- a jak siÄ™ nazywa?
- sweet%&$#.jpg

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Do domu jak najbardziej można zaprosić dziewczynę.Można na przykład obejrzeć razem jakiś fajny film.Zrobić naleśniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> itp.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
Do domu jak najbardziej można zaprosić dziewczynę.Można na przykład obejrzeć razem jakiś fajny film.Zrobić naleśniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> itp.
pierwsza opcja z filmem bardzo dobra! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z tymi naleśnikami Cię chyba troche poniosło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Quote
Do domu jak najbardziej można zaprosić dziewczynę.Można na przykład obejrzeć razem jakiś fajny film.Zrobić naleśniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> itp.
pierwsza opcja z filmem bardzo dobra! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z tymi naleśnikami Cię chyba troche poniosło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A to dlaczego?
Przecież można zbajerowac, że chcielibyśmy zrobic naleśniki, ale nie za bardzo umiemy, więc fachowa kobieca pomoc i nauka się przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ciekawy bajer to połowa sukcesu, później to już można sobie pozwolic na zupełnie inne teksty, dobra więcej nie piszę bo żona przeczyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, latajaca_holenderka), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,191
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1