|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
nie znam nikogo kto by to wykupywał przecież w necie będzie pełno streamów a jakość taka sama a nawet mniejsze opóżnienia  Ok. To zgłoszę się po stream przed meczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jest 30 dni za darmo, więc dwa mecze się łapną chyba a trzeci obejrzysz na sportzone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Mandat za prędkość nawet do 5000 zł. Jeśli kierowca przekroczy prędkość o ponad 30 km/h, to zapłaci od 1500 do 5000 zł. Nie będzie różnicy, czy w obszarze zabudowanym, czy poza nim. 1500 zł to kwota, którą zapłacimy za pierwsze takie przewinienie. Kierowca, który w przeciągu dwóch lat przekroczy prędkość o tyle dwukrotnie lub zostanie przyłapany na innym wykroczeniu przeciwko bezpieczeństwu zapłaci minimum 3000 zł, w skrajnych przypadkach nawet 5000 zł.
Mandat 1000 zł za wyprzedzanie. Również wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach będzie surowo karane. Mandat ma wynieść 1000 zł. Podwoi się, jeśli kierowca miał na koncie wcześniejsze wykroczenia. Do 3000 zł za przewinienia na przejściach dla pieszych. Wykroczenia przeciwko pieszym, czyli np. wymuszenie pierwszeństwa, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, omijanie pojazdu, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, jazda po chodniku, będzie karane mandatem w wysokości minimum 1500 zł. Recydywiści zapłacą nie mniej niż 3000 zł. Mandat 1000 zł za prowadzenie bez odpowiednich uprawnień. Prowadzenie pojazdu bez wymaganego uprawnienia będzie skutkowało karą aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny od 1 tys. zł. Jeśli sprawca ww. wykroczenia w ciągu 2 lat popełni takie wykroczenie ponownie, to kara grzywny wyniesie nie mniej niż 2 tys. zł. Mandat za kolizję 1500 zł. Jeżeli następstwem wykroczenia jest uszkodzenie mienia lub spowodowanie naruszenia czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, sprawca podlega karze grzywny w wysokości nie mniejszej niż 1500 zł. Mandat 2000 zł na przejazdach kolejowych. Minimum tyle zapłaci osoba, która: objeżdża opuszczone zapory lub półzapory kolejowe; wjeżdża lub wchodzi na tory, jeśli opuszczanie szlabanów zostało rozpoczęte lub ich podnoszenie nie zostało zakończone; wjeżdża na tory, jeśli nie ma miejsca by opuścić przejazd. 1500 zł za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Minimum półtora tysiąca złotych zapłaci kierowca, który nie zatrzyma się do kontroli, a wcześniej na koncie miał już inne wykroczenia drogowe. Wyższe kary dla prowadzących po alkoholu. Prowadzenie pojazdu mechanicznego po spożyciu alkoholu lub podobnie działającego środka będzie podlegało karze aresztu albo grzywny nie niższej niż 2,5 tys zł. W przypadku prowadzenia pojazdu innego niż mechaniczny sprawca będzie podlegał karze aresztu albo karze grzywny nie niższej niż 1 tyś zł. Nie wskażesz prowadzącego samochodu? Nawet 8000 zł kary Tak wysoka kara będzie grozić za niewskazanie prowadzącego pojazd, który został złapany przez fotoradar. To 16-krotna podwyżka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To trzeba jeszcze wyższymi stawkami grać, żeby odkładać na mandaty, szczególnie za szybkość. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To Jasur TEO, już ma przechlapane u Czesia. " Yakhshiboev po debiucie w Sheriffie: b. się cieszę, że udało mi się dobrze zagrać, bo to dla mnie pierwsza gra od 5 miesięcy. Trener Wernydub to świetny fachowiec. Piłkarz zaraz daje z siebie 100%, gdy ktoś w niego wierz.y Wernydub: wzięliśmy Jasura, bo to jakość na poziomie LM" Inna sprawa, na ile strat punktów w lidze, Miodek jeszcze Czesiowi pozwoli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Może kolejnego rywala w lidze L nie zlekceważy i da w końcu zarobić...a nie po @1,25 to nie warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
po kuponach.. ruskie po 1,33 zrobili odwrotnego czołga 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
nie ufaj kacapom, pierwszy prawo bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
ja zaufalem wczoraj djoko, a ten co odstawil 0-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie ufaj kacapom, pierwszy prawo bukmacherki zaufam jeszce dziś Kazaniowi, bo w tych niższych ligach bardziej mogą sprzedawać, niż w 1-szej  a jak nie.. to już nie zaufam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Po co, nowe auto, takie szybkie, kupowałeś ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
nie ufaj kacapom, pierwszy prawo bukmacherki i cebuli zjadaczom nie ufaj..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Po co, nowe auto, takie szybkie, kupowałeś ?? Nie jest szybkie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie ufaj kacapom, pierwszy prawo bukmacherki i cebuli zjadaczom nie ufaj.. ciekawostka z Międzynarodowej Konferencji Cebulowej 2019: to im nie ufać, czy zmieniły się tendencje smakowe? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Norwegom też dziś niepotrzebnie zaufałem.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Może kolejnego rywala w lidze L nie zlekceważy i da w końcu zarobić...a nie po @1,25 to nie warto  Ale już handi masz po 1,74.  Legia ma w tym sezonie poważny problem. Widziałeś jak Artur słał joby drużynie za zaangażowanie? Pokazała to Wisła, a teraz powielił Śląsk. Wystarczy grać ostro z Legią w strefie środkowej, albo prowokować faule żeby zwolnić grę, i nic się nie klei w sferze ofensywnej. W ub. sezonie był Mladen w formie, z drugiej strony Jura i Wszołek, którzy wrzucali dziesiątki dośrodkowań na Pekharta, a on na ogół wiedział co dalej robić. Teraz to nie działa, a poza tym rywale nauczyli się grać z nami, a Czesiek... Ma Włocha od gry obronnej i to jakoś działa, w sferze ataku natomiast, czegoś mu brakuje. Ostatnio prowadził drużyny, który głównie grały z kontrataku, a teraz przychodzi mu rozwalać autobusy przeciwników na ich połowach. Dodając do tego słynny "pocałunek śmierci" w lidze dla polskich drużyn, które grają w pucharach, stwarza to na tę chwilę zauważalny problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Żydom, kurwa !! Nie ufaj !!! Międzynarodowa Konferencja Cebulowa.. ![[Linked Image from c.tenor.com]](https://c.tenor.com/Yy8d1d0oUAEAAAAC/wtf.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|