Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Chiałbym w tym temacie pokazać zainteresowanym z jakimi potencjalnymi zyskami wiąże się angażowanie swoich pieniędzy w zakłądy na wyścigi konne. Przynoszą zdecydowanie większy profit, niż wszystkie inne rodzaje zakładów, co spróbuję udowodnić codziennymi typami...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
X
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
Masz racje to jest kopalnia złota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam i chetnie będę obserwował twój temacik

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Pierwsza propozycja

1/ 02/12/2006 3.10 Sandown NATION STATE 0,9pkt @8.00 win; 0,9pkt @2.60 place Betfair

to jak widać dwa zakłady po 0,9pkt. Zakład na place oznacza, że koń będzie na pozycjach 1-4.

GLuck

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Jeszcze dla wyjaśnienia: jak grać. Mój kapitał wynosi 100j, stawki wahają się od 1-4pkt na zakład. Nie należy się martwić długimi seriami nietrafionych typów, w tym sporcie już tak jest - liczy się profit w dłuższym okresie a ten może być bardzo duży.....
Zaczęliśmy, resztę będziecie mogli śledzić sami. Niewykluczone, że znajdę jeszcze coś na dziś.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
drugi zakład na dziś:

2/ 02/12/2006 5.50 Kempton SIRAJ 1pkt win @4.33 WillHill

GLuck

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
ostatni na dziś:

3/ 02/12/2006 8.00 Wolverhampton TARTATARTUFATA 1pkt win @SP

GLuck!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Czas na pierwsze krótkie podsumowanie. Wyniki przedstawiają się następująco...

typy: 3; stawka: 3,8pkt; zysk: +2,726pkt; yield: 71,74%


GLuck!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Jedyny typ na dziś:

4/ 03/12/2006 12.50 Lingfield ONE WAY TICKET 1pkt win @SP

GLuck!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
podsumowanie po 03/12/2006:

typy: 4; stawka: 4,8pkt; zysk: +1,726pkt; yield: 35,96%


GLuck!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 27
Sorry ze się w temat wpisuje ale mam pytanie:w jakich bukach będziesz grał swoje typy?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Kolumbus..
Jeżeli bedę podawał kurs: SP - to znaczy, że jest to zakład do postawienia u każdego bukmachera internetowego, który ma w swojej ofercie konie.
Jeżeli będę uważał, że warto zagrać konia po jakimś kursie, to wybiore bukmachera z listy:
bet365,
betdirect,
betfred,
betuk.com,
blue square,
coral,
centrebet,
ladbrokes,
paddy power,
premierbet,
skybet,
sportingbet,
stan james,
totesport,
vcbet,
willhill,
lub skorzystam z giełdy zakadów: betfair.

GLuck!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Witam!

Na dzisiaj:

5/ 04/12/2006 2.20 Fakenham LE SEYCHELLOIS 1,75pkt WIN @SP

prawdopodobnie jeszcze coś dorzucę....

GLuck!

Dołączył: May 2006
Posty: 158
T
member
member
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 158
sorki o ktorej byla ta gonitwa? mogl bys dodatkowo umieszczac godzine rozpoczecia?
bo wchodze na bluesq i w Fakenham niema juz LE SEYCHELLOIS ;/

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Witam!
Wyścig rozpoczyna się o godzinie 14,20 czasu brytyjskiego; 15,20 czasu polskiego....

Wszystkie moje propozycje podaję wg czasu brytyjskiego...

GLuck!

Dołączył: May 2006
Posty: 158
T
member
member
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 158
no rozumiem ale gdzie w ofercei np betsq jest to LE SEYCHELLOIS ? moze zle szukam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 19
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 19
ZYCZE SUKCESOW!
GRALEM W KONIE ZA 25LAT, POTEM PRZESZEDLEM NA 2 STRONE I ZOSTALEM NAWET SZAFEM KOMISJI TECH.NA SLUZEWCU.. MIESZKAJAC W SOPOCIE I JEDNO WIEM ,GRAJAC W DYS6TANSIE MUSISZ BYC ,,GOLAS,, I TYLKO BAJKOPISARZ KLIKA ,ZE WYGRYWA W KONI!!
HASLO WYGRAC M0ZNA ,PRZEGRAC TRZEBA TO HASLO NAJPRAWDZIWSZE NA WYSCIGAH I TO NIE TYLKO W POLSCE,GDZIE 75% GONITW TO OSZUSTWA ...ZYCZE SUKCESOW OPTYMISTOM WIECZNYM!!!POWODZONKA

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Witam!

Tygrxek, polecam Ci stronę :http://oddschecker.com

Na niej po kliknięciu z lewej strony na zakładkę : Horse Racing, wybierz Fakenham następnie godzinę 14,20, odnajdziesz na liście LE SEYCHELLOIS, klikniesz na jego kurs pod nazwą bukmachera BLSQ ( w tej chwili 4 ), zostaniesz bezpośrednio przeniesiony do panelu obstawiania na tego konia na BLSQ.....

GLuck!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Sopociak !

Gram tylko brytyjskie wyścigi konne od przeszło dwóch lat. Mój zysk netto wyniósł 550j z kapitału 100j za ubiegły rok. Kapitalizując zysk w skali miesięcznej uzyskałem grubo ponad 1000% zysku w ciagu ostatniego roku.
Granie zakładów na wyścigi konne wymaga odpowiedniej strategii gry oraz kontaktów w środowisku wyścigów konnych.

Oczywiście zdażają się oszustwa, ale w którym sporcie ich nie ma ? Nie wiem jak było na Służewcu, ale w Wielkiej Brytani, gdzie zakładanie się na konie to niemal styl życia - sport ten jest w miarę uczciwy...

Proponuję obserwować wyniki....

Jeszcze raz do Tygrxek.
Proponuję skupić się na czterech bukmacherach: WillHill, Ladbrokes, Coral (Eurobet), Betfair. Są uczciwi, nie dają limitów (chyba że wygrywasz baaardzo dużo), wpłaty i wypłaty to sama przyjemność...

GLuck!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Witam!

podsumowanie po 04/12/2006:

typy: 5; stawka: 6,55pkt; zysk: -0,02pkt; yield: 0,00%


GLuck!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Witam!

Na dzisiaj:

6/ 05/12/2006 12.30 Southwell Billy Ruffian 1,00pkt WIN @2,80 betfair

7/ 05/12/2006 3.00 Southwell Night Prospector 1,00pkt WIN @3,00 betfair

GLuck!

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,262
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1