|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
SPEZIA (4-2-3-1): Provedel; Ferrer, Hristov, Nikolaou, Bastoni; Kovalenko, Maggiore; Strelec, Salcedo, Gyasi; Nzola. All. Thiago Motta
GENOA (4-3-3): Sirigu; Cambiaso, Vasquez, Masiello, Criscito; Rovella, Badelj, Behrami; Kallon, Destro, Ekuban. All. Ballardini
VENEZIA: Romero; Mazzocchi, Caldara, Ceccaroni, Molinaro; Kiyine, Crnigoj, Busio; Aramu, Forte, Okereke.
SALERNITANA; Belec; Zortea, Gyomber, Strandberg, Ranieri; Obi, Di Tacchio Kastanos; Ribery; Bonazzoli, Djuric.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. Dybala za Pellegriniego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. szkoda gadać, szkoda strzępić..  4 minuty sie spóźniłem i juz nie pozwolili zrobić zmian 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. szkoda gadać, szkoda strzępić..  4 minuty sie spóźniłem i juz nie pozwolili zrobić zmian  Nastaw se wreszcie jakiś budzik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. Dybala za Pellegriniego Ciekawe skąd na to wziąłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. Dybala za Pellegriniego Ciekawe skąd na to wziąłeś Miałem skitrane 3.9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. Dybala za Pellegriniego Ciekawe skąd na to wziąłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. Dybala za Pellegriniego Caprari i Dzeko za Djuricica i Raspadoriego. Sasuolo się skończyło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. Dybala za Pellegriniego Ciekawe skąd na to wziąłeś ![[Linked Image from blasty.pl]](https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/08/nakradl-pewnie_2018-08-29_20-06-06.jpg) ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/1Ts2kkk/slepnac-dario.gif) [ imgbb.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
O żesz. W Świcie Nawotczyński jeszcze kopie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. Dybala za Pellegriniego Caprari i Dzeko za Djuricica i Raspadoriego. Sasuolo się skończyło Tu też się za bardzo finanse nie zgadzają. Burbi trzeba by przeprowadzić audyt w niektórych klubach. Znasz jakiegoś godnego polecenia auditora?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
O żesz. W Świcie Nawotczyński jeszcze kopie Burbi, nie tylko auditora szukamy...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Fantasiści jak u Was ze zmianami?
U mnie minus...Hakan i Djuricic out Rovella i Chiesa in Na kapciu Lolo I. Dybala za Pellegriniego Caprari i Dzeko za Djuricica i Raspadoriego. Sasuolo się skończyło Tu też się za bardzo finanse nie zgadzają. Burbi trzeba by przeprowadzić audyt w niektórych klubach. Znasz jakiegoś godnego polecenia auditora? oczywiście
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
to nie ten Nawotczyński 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
O żesz. W Świcie Nawotczyński jeszcze kopie Burbi, nie tylko auditora szukamy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
to nie ten Nawotczyński  to Flashscore mnie w konia zrobił, jak się kliknie to wyskakuje ten
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|