|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Roma  Jose  Jose zniszczy kazda druzyne do ktorej przyjdzie dokładnie zamiast płacić temu bufonowi grube siano lepiej zatrudnić Józka sprzed monopolowego Józka nie ale swojego chłopa za normlne pieniądze max 10000 e trener to najbardziej przepłacany zawód świata a potrzebny jak wrzód na dupie jakby jutro żaden nie przyszedł do roboty to nic by sie nie stało a może byłoby nawet lepiej bez tych jebanych oszustów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Quiz standardowo - super sprawa, ale jak kto źle odpowie na pyt. 8.,to powinien się zastanowić...  Kemp a jak to z Tobą i typerem Seriea A jest? kurwa... dzięki.. :facepalm:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Już powinien być bts w Częstochowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
Roma  Jose  Jose zniszczy kazda druzyne do ktorej przyjdzie dokładnie zamiast płacić temu bufonowi grube siano lepiej zatrudnić Józka sprzed monopolowego na rozkladzie ma juz real, totki, unajted, teraz rozklada rome jedynie Inter może zaliczyć na +
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Akhu, we no tam wyczyść PW, bo mam sprawę (związaną z wyszukiwarką na forum - for info dla Forumowiczów  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurde, chyba se poradziłem.. a nigdy mi wyszukiwanie nie działało.. ale wyczyść skrzynkę, jakby tak ktoś faktycznie pomocy potrzebował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
Roma  Jose  Jose zniszczy kazda druzyne do ktorej przyjdzie dokładnie zamiast płacić temu bufonowi grube siano lepiej zatrudnić Józka sprzed monopolowego Józka nie ale swojego chłopa za normlne pieniądze max 10000 e trener to najbardziej przepłacany zawód świata a potrzebny jak wrzód na dupie jakby jutro żaden nie przyszedł do roboty to nic by sie nie stało a może byłoby nawet lepiej bez tych jebanych oszustów a zawód piłkarza nie jest przepłacony? chuj w tygodniu coś tam poczłapie, pokopie w weekend 90 min biegania i w miesiąc taka kasa co zwykły zjadacz chleba zarobi w 2 lata albo i 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
i jeszcze jak wczoraj Lech - powiedzą, że nic sie nie udało, grali słabo, nie zasługują na noszenie koszulek klubowych i.. zero konsekwencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
najemnicy z L też najlepszym przykładem większość ma w d... klub - grunt to się pokazać w LE i może mnie ktoś kupi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
a co dopiero osiem, jak w tym kuponie.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jest Akaer to wiadomo ale bez piłkarzy nie będzie drużyny
jak jutro nie przyjdzie 15 chłopa z Bayernu do pracy przez rok to bęzie dramat
jak nie przyjdzie Nagelsmann to nic sie nie stanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
najemnicy z L też najlepszym przykładem większość ma w d... klub - grunt to się pokazać w LE i może mnie ktoś kupi w poprzednim sezonie przecież tez grali najemnicy i był mistrz w tym walka o spadek nie ma recepty na sukces
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
jest Akaer to wiadomo ale bez piłkarzy nie będzie drużyny
jak jutro nie przyjdzie 15 chłopa z Bayernu do pracy przez rok to bęzie dramat
jak nie przyjdzie Nagelsmann to nic sie nie stanie zgoda ale niestety spirala przepłacania tych nierobów osiągnęła poziom apogeum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Pacyfik a jak nie będzie trenera to kto zdecyduje kto gra kto ławka a kto trybuny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
najemnicy z L też najlepszym przykładem większość ma w d... klub - grunt to się pokazać w LE i może mnie ktoś kupi w poprzednim sezonie przecież tez grali najemnicy i był mistrz w tym walka o spadek nie ma recepty na sukces konkurencja było dużo słabsza a L tak naprawdę też g grała
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ja się zgadzam z Akersm. Piłkarz to chyba najbardziej przepłacamy zawód świata.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|