z rostawionych tylko Włochy i pedzie nie w naszym zasięgu
reszta podobny poziom patologii boiskowej
Szwecja tysz
Pod wodzą tego błazna to nie wiem czy w ogóle ktoś jest w naszym zasięgu . Taka Macedonia Płn czy Finlandia spokojnie jest w stanie nas pokonać. Do marca dużo czasu to ten błazen dużo będzie miał czasu na przemyślenia, więc nie zdziwię się jak Bednarka da na drugą 9, żeby z główki pakował bramki.
z rostawionych tylko Włochy i pedzie nie w naszym zasięgu
reszta podobny poziom patologii boiskowej
Szwecja tysz
Pod wodzą tego błazna to nie wiem czy w ogóle ktoś jest w naszym zasięgu . Taka Macedonia Płn czy Finlandia spokojnie jest w stanie nas pokonać. Do marca dużo czasu to ten błazen dużo będzie miał czasu na przemyślenia, więc nie zdziwię się jak Bednarka da na drugą 9, żeby z główki pakował bramki.
żałożę się że pozostałe kraje które są w barażach też sobie myślą "polska jest w naszym zasięgu" i nie mylą się
Norge strzeli, a może nawet... a wszyscy położyli już na nich lache
W 1992 roku, bramkę na wagę trzech punktów, strzelił Goran Sorloth..historia zatacza koło, bo dziś strzeli też Sorloth, tyle, że..Alexander, syn Gorana...ot taka ciekawostka, gorąca, prosto z Norge, bo tam mocno w to wierzą A jeszcze jest dwóch "byków" - Elyounoussi i King ( wiadomo, że nie gra kontuzjowany "piękniś"
Norge strzeli, a może nawet... a wszyscy położyli już na nich lache
W 1992 roku, bramkę na wagę trzech punktów, strzelił Goran Sorloth..historia zatacza koło, bo dziś strzeli też Sorloth, tyle, że..Alexander, syn Gorana...ot taka ciekawostka, gorąca, prosto z Norge, bo tam mocno w to wierzą A jeszcze jest dwóch "byków" - Elyounoussi i King ( wiadomo, że nie gra kontuzjowany "piękniś"