|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Gratulacje Antytalent i Alki...
podsumowanie po 03/12/2006:
typy: 4; stawka: 4,8pkt; zysk: +1,726pkt; yield: 35,96%
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam wszystkich graczy i typerów. Wczorajszy dzień przyniósł prawdziwe żniwo dzieki świetnym typom Antytalenta i Alkiego, widać że świeży powiew który wnieśli Antytalent i PostawNaKonie kapitalnie wkomponował się w nasz temat, tak trzymać!!!
Przejdźmy do dnia dzisiejszego,dwa tory po piachu,wyścigi bardzo ciekawe LINGFIELD: 12.40- NEW YORK OSCAR -win (do pokonania Jost Van Dyke -bity faworyt biegu)
2.10- SPRING GODDESS - place (zapowiada się mocny bieg z All Quiet do ogrania)
2.40- BEAUCHAMP VICEROY - win ( TYP DNIA!!!) (ścigają się jeszcze Solid Rock i Slipasearcher)
3.10- THE IRON GIANT - place (nie mam przekonania do PICADORA -konia dnia dla wielu fachowców)
WOLVERHAMPTON- 1.30- BALLARE - win
2.00-WING OF MORNING - win
i moja perełka: 4.30 - GEM BIEN - ew ( wszyscy się zasadzają na CREE a ja j.w.)
mój bilans: 0 win; 1 lost; overall 1; SR 0%;profit -1;ROI-100% seria:L
Alki, twój komentarz i kolegów pożądany pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Moje typy na dziś:
Fakenham: 15:20 COOL ROXY - kurs 4,2 - 1,62,
Wolverhampton: 17:30 CAPTAIN BOLSH - 42 - 8,2 (ostatni koń w stawce).
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam.
Moje typy na dzisiaj:
Wolverhampton: 17:30 CAPTAIN BOLSH - 42 - 8,2 (ostatni koń w stawce).
Pozdrawiam. Antytalent, mógłbyś uzasadnić powyższy wybór,rozumiem że trener o niezłej statystyce +doświadczony dżokej ale koń stał 99 dni bez scigania,poprzednio próbowany na płotach nie wydaje się sprinterem o czym swiadczą jego dokonania. bardzo intrygujące pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Na dzisiaj:
5/ 04/12/2006 2.20 Fakenham LE SEYCHELLOIS 1,75pkt WIN @SP
prawdopodobnie jeszcze coś dorzucę....
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam Dzis z powodu nadamiaru obowiazkow nie bede mial czasu na komentarz jak rowniez na podanie typow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
A jednak, czytajac post Skunksa postanowilem wziac pod lupe "perełkę", i wyszlo... ze stawiam na "Send Me Home", Cree jest u mnie nr 2. SMH ładnie zadebiutowal plasujac sie na 3 pozycji w ostatnim biegu. Dzis startuje w biegu mniej prestiżowym, mam nadzieje ze wykorzysta nadarzajaca sie szanse powrotu na wyzszy stopień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
2.40 Lingfield - Solid Rock, Postawnakonie wspominal ze granie koni poniezj @3 jest w znakomitej wiekszosci przypadkow nieoplacalne, powinno byc szczegolnie uzasadnione. Postaram sie zadac kłam tej teorii. Na dodatek SR niesie dodatkowy ciezar 7lb - czy ja czasem nie oszalałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> SR @ 2,5 na betfair , gram WIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
[quote]Witam.
Antytalent, mógłbyś uzasadnić powyższy wybór,rozumiem że trener o niezłej statystyce +doświadczony dżokej ale koń stał 99 dni bez scigania,poprzednio próbowany na płotach nie wydaje się sprinterem o czym swiadczą jego dokonania. bardzo intrygujące pozdr. Ciężko jest być pewnym tego wyboru nie mając informacji z pierwszej ręki, ale dobór dystansu i dżokeja zasugerował mi, że będzie walczył o 3-cie miejsce. A do tego niezłych wymiarów nos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kazał mi obstawić tego konia, chociaz wydaje sie to wbrew logice. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Alki, Solid Rock to jakiś "insider" ??? Kurs SP i tak był @3.00 czyli całkiem przyzwoicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dobry typ, czego nie można powiedzieć o moim dzisiejszym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Dzisiejszy dzień nie należy zaliczyć do udanych. Poza Solid Rock alkiego i The Iron Giant skunksa pozostałe typy zawiodły. Ale na tym polega granie na wyścigach, raz się trafia, a często niestety nie.
Podsumowanie mojego dnia:
2 typy - 1 x 4 m, 1 x bm.
Strata dzienna - - 100%.
Do jutra. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Wczorajszy dzień przyniósł sporo ciekawych roztrzygnięć i w ślad za tym faktycznie moje typy pozostawiły wiele do życzenia.W dniu dzisiejszym kolejne gonitwy w Southwell i Kempton SOUTHWELL 12.30 - TANG - (win typ dnia!!!) (faworytem biegu bedzie zwycięski Billy Ruffian,jednak stawka wydaje się bardzo mocna.poza typowanym Tangiem-ścigał się w wyzszych grupach,dobry dżokej należy zwrócić uwagę na PERLACHY,kobyłkę która pauzowała blisko 3 miesiace a biegana dość niefartownie,jej pierwszy start na nawierzchni AWT.Stawkę liczących się koni uzupełnia DIMINUTO,klacz która odnotowuje progresję formy w siodle Frankie Pickard-mało doświadczony dżokej)
dla odważniejszych proponuję zagrać dwójkę w obie strony : TANG - PERLACHY
Z pozostałych: 1.00- SPEED DIAL HARRY -place 2.30- LORKY'S LOB - place
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam
Zgadzam sie z wypowiedzia Skunksa dotyczaca biegu o godzinie 12.30. Uwazam iz Billy Ruffian jest rzeczywiscie dobry materiałem na przyszlosc, jednak umieszczenie go w stawce z TANG, predystynuje do wygranej tego drugiego. Billy Ruffian, z waga podawana w oficjalnych komunikatach, nie odniesie tym razem zwyciestwa. Jestem dwoma rekami za TANG.
12.30 - TANG - gram na WIN
a w dalszej kolejnosci
3.30 Windy Prospect, EW
na zakonczenie dnia w Kempton
5.20 Blacktoft, place
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Zobrazowaniem efektow pracy sa wyniki według ktorych mozna dokonac oceny kazdego z grajacych. Dlatego podobnie jak pozostali forumowicze, podlicze osiagniete rezulataty w tym miesiacu:
2.10 - St Savarin, WIN Przegrany 2.45 - Gentleman's Dea, EW Wygrany 3.1, 1,65 Kempton 5.50 - Siraj , EW Wygrany 4.5, 2 Wolverhampton 9.00 - Tous Les Deux , place Przegrany 12.50 Rowe Park , place Wygrany 5.3 1.50 Brandywell Boy - place, obecnie @ 2,2 , przegrany 2.40 Lingfield - Solid Rock Wygrany 3,1
Kursy dla ktorych liczyłem pochodza z Betfair na kilka minut przed rozpoczeciem wyscigu. Nigdy nie gram typow wczesniej, czekam zazwyczaj do ostatniej chwili. Wiadomo iz bardziej obiektywnie byłoby policzyc po kursach SP, jednak nie widze przeciwwskazań dla ktorych miałbym odrzucić kursy od Betfair, wszak wlasnie tam gram. Mam nadzieje ze nie popełniłem w rachunkach błedu, hcoc nie wykluczam iz mogl sie wkrasc.
W przypadku grania na EW, typ liczyłem podowojnie tzn. jako gre na WIN i PLACE, gdyz sa to dwa odrebne zaklady.
6 win; 3 lost; overall 9; SR 66%;profit +10.65;ROI +118% seria: LWWWWLWLW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Nawiazujac do wypowiedzi Alkiego i próśb forumowiczów ja w swoim bilansie wykazuję typy opatrzone przeze mnie uwagą - typ dnia. A że przy okazji wcelowuję się innymi końmi a może zazwyczaj to taka właśnie jest statystyka. mój bilans: 0 win; 2 lost; overall 2; SR 0%;profit -2;ROI-100% seria:LL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, pozwole sobie na komentarz (swoje typy do twoich)
12.30 - TANG - gram na WIN- jesteśmy zgodni!!!
3.30 Windy Prospect, EW--->nie dla mnie ten bieg
Kempton
5.20 Blacktoft, place --->SPUNGER -place ( zdecydowanie,może nawet coś więcej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
I jeszcze coś z KEMPTON: 4.20- MANKANYA (mocno EW ); MARIAREIDI (place-dla żądnych niespodzianki)
4.50-BAYTOWN PAIKEA- place ( NOU CAMP - raczej nie do ogrania)
5.20-SPUNGER - place (wspominałem w poprzednim poście)
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
4.50-BAYTOWN PAIKEA- place ( NOU CAMP - raczej nie do ogrania) pozdr. Widze w swojej krsyztałowej kuli, zajecie miejsca na pudle dla Kilvickeon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
podsumowanie po 04/12/2006:
typy: 5; stawka: 6,55pkt; zysk: -0,02pkt; yield: 0,00%
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Moje typy na dziś:
Sedgefield: 15:20 TOY GUN - kurs 17 -3,2, 15:50 GREAT APPROACH - 2,72 - 1,36,
Southwell: 16:00 FIRST ORDER - 9 - 2,76,
Fontwell: 13:40 RASLAN - 1,96 - 1,27, 14:10 FOUR FOR A LAUGH - 3,75 - 1,71,
Kempton: 17:20 MARIAVERDI - 17,5 - 3,9, 17:50 SWEET WORLD - 12 - 4,5, 19:20 JOMUS - 4,7 - 1,8.
Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|