|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Czas na moje posumowanie:
4 typy: 1 x I m, 1 x III m, 2 x bm.
Dzisiejszy zysk + 1,16 jedn,
Po 7 dniach - 123,86 jedn,
Skunks, mogę poprzeć klasyfikację wg win, ale 1 typ dziennie spowoduje, że wszyscy będziemy na minusie (antyreklama grania). Jeżeli ktoś korzysta z naszych propozycji to ofertę 4 typów dziennie uważam za niewystarczającą. Poza tym, po przestudiowaniu ok. 25 gonitw dziennie i wyselekcjonowaniu kilku typów - nie mam pojęcia w jaki sposób mógłbym z nich wybrac ten najwłaściwszy. Wiesz dobrze, że czasami jeden trafiony fuks pokrywa straty z kilku dni, a przy jednym typie nikt nie będzie ryzykował przedstawienia tej swojej "perełki" z wysokim kursem. Typowanie wyścigów jest trudne i specyficzne, tu stawiamy na istoty, które nie mówią jak się danego dnia czują. Dlatego też, jeżeli to ma być zdrowa rywalizacja to musimy wypracować taki system, aby nie ograniczał inwencji poszczególnych typerów. Może warto by dopuścić podawanie od 1 do 5 typów na win, wtedy bez specjalnego uszczerbku dla dorobku mogłyby znaleźć sie i typy po kursie 16/1.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki,Antytalent Upieram się przy swoim zdaniu,że powinien być podawany tylko jeden typ i na WIN. Jeszcze raz wzorem są klasyfikacje prowadzone wśród mediów (typerów) na wyspach.Przecież tam też każda gazeta typuje na każdą gonitwę rozegraną w Anglii lecz tylko jednego konia wskazuje jako ( NAP ), to ma być zabawa z dużą dozą odpowiedzialności za wybór dla danego typera. Wiadomo jednak,że i tak każdy grający a korzystający z typów indywidualnie ocenia poprzez skuteczność typera. Myślę,że do ligi typerów nie należy podchodzić z jakimś mega ciśnieniem, każdy z nas i tak ma swój styl prezentowania typów a tylko proste zasady mogą dać fajny rezultat. Dlatego wskazywanie koni na place i each-way wg mnie mija się z celem. Generalnie gracze szukają pieniedzy grając "górą" czy "triple" bądź "akumulatory".Jak spojrzycie na typy Anglików to z pewnością się zgodzicie,że jest grupa typerów którzy wstawiają faworytów a inni szukają fuksów. Nie wiem czemu jestem taki uparty ale wzorzec NAPS TABLE z Anglii wydaje mi się idealny.Ale ,ze jest demokracja to zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Antytalent dobrze to ujał, stowrzymy lige przegranych. Wystarczy przypatrzyc sie NAP Selection publikowanymi przez angielskie gazety, sposrod 50 moze tylko 5 jest na plusie, pozostałe maja bardzo ujemny stan konta. Prowadzona w ten sposob liga nie wniesie nic innowacyjnego poza ujemnym stanem konta. Jesli chcemy wytypwoac osobe ktora najmniej przegrywa wówczas zagrajmy według proponowanego przez Ciebie -Skunks- wzorca. Celem ligi jest wybranie osoby majacej najlepszy stan konta. Z całą szczerościa przyznam sie, iż wogole nie sugeruje sie typami gazet, maja one dla mnie znikoma wartosc, tak samo stanie sie z nasza liga, a przeciez nie taki cel przyświeca naszym staraniom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości tylko jak wspomniałem,zaden typer w żadnym rankingu nie typuje na place lub each-way a uwzględnianie stawki powinno tylko służyć określeniu czy ktoś typuje bitych faworytów czy szuka fuksów.Myślę ,że można wyjść równie dobrze ze skuteczności typów i nie uwzględniać stawki za typowanego konia a przyznawać punkty za trafienie.Idąc na przeciw twoim propozycjom np. Za trafionego konia WIN - 3 pkt, za trafionego konia PLACE- 1pkt. Masz rację,że wcale nie musimy się bawić jak Angole. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Skunks, temat jest dyskusyjny, mamy jescze czas do rozpoczecia zabawy i ustalenia zasad, choc przynzma im szybciej zakonczymy tym lepiej. Pozniej podam moje przemyslenia dotyczace konkursu.
Na dzis przygotowałem 3 propozycje, wszsytkie biegi pochodza z Wolverhampton.
3.55 Succeed , EW 2.45 Gifted Lass, EW 2.10 Jimmy The Guesser, EW
Czuje, iż dziś wygrana jest w zasięgu mojej reki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - chetnie przyjmę w swoje ręce kilka $ przed weekendem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dzisiaj 3 typy:
Southwell: 15:55 CANNON FIRE - kurs 6 - 2,26,
Cheltenham: 13:45 YABOYA - 3,25 - 1,62,
Wolverhampton: 16:20 YOUR AMOUNT - 4,8 - 1,82.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Najpierw co do typów Alkiego: 3.55 Succeed , EW ----> New Options,place 2.45 Gifted Lass, EW--->Gifted Lass ,place 2.10 Jimmy The Guesser, EW--->Jimmy The Guesser, EW
jak widać prawie pełna zgodność oby żniwa z tego były.
Antytalent: 16:20 YOUR AMOUNT - 4,8 - 1,82.---> Sovereign Spirit, WIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
I moje typy na dzisiaj: WOLVERHAMPTON- 1.00- SOCIAL RHYTHM- win ( typ dnia) (groźne MR LOIRE i JORD, mam nadzieję że stary Jimmy Quinn upora się z konkurencją)
3.20- SOVEREIGN SPIRIT -win (typ dnia) (jest tylko jeden konkurent ZAVILLE, jednak przy zblizonej wadze zdecydowanie większe szanse daję swojemu,ciekawi mnie występ YOUR AMOUNT ( typ Antytalenta))
czekam na opinie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Na dzisiaj:
12/ 08/12/2006 1.20 Cheltenham NEW ALCO 0,88pkt E/W @8,00 ladbrokes
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Jeszcze cztery mocne pozycje na dziś:
13/ 08/12/2006 14.10 Wolverhampton GIFTED GAMBLE 2,8pkt win @SP
14/ 08/12/2006 14.45 Wolverhampton ONE WAY TICKET 1pkt win @2.50 Ladbrokes
15/ 08/12/2006 15.55 Wolverhampton SUCCED 3,8pkt win @SP
16/ 08/12/2006 16.20 Kempton ACTIVO 2,8pkt win @SP
Dziś liczę na naprawdę duży profit
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, To złapałeś świeże sianko na weekend,brawo,forma twoja poszła mocno do góry. Ja którego jakiś pech prześladuję fatalnie. Mój bilans: 0 win; 10 lost; overall 10; SR 0%,profit -10 seria:LLLLLLLLLL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Bardziej udanego poczatku weekendu nie mogelm sobie sprezentowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> poleje sie dzis w umiarkowanych ilosciach. Skunks fakt, ten dzien nalezał do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3.55 Succeed , EW , wygrany 3,95, 1,7 2.45 Gifted Lass, EW, wygrany 5.1, 1.6 2.10 Jimmy The Guesser, EW, niewiele brakowało 4 pozycja
Kursy podawane sa z Betfaira, na ok 1 minute przed rozpcozeciem wyscigu. Czyli momentu zawarcia zakładu.
13 win; 11 lost; overall 24; SR 54%;profit +15.85;ROI +66% seria: LWWWWLWLWLLLWLLLWWLLWWWW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Podsumowanie dnia:
3 typy : 1 x III m, 1 x IV m, 1 x bm.
Strata dzisiaj: - 4,18 jedn.
Stan po 8 dniach: 119,68 jedn.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
podsumowanie po 08/12/2006:
typy: 16; stawka: 25,45 pkt; zysk: -1,30pkt; yield: -0,05%
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam
Dziś wyjatkowo wczesnie rozpoczynaja sie biegi, a trawaja do poznego wieczora - bedzie w czym wybierac. Szcegolnie interesujaco wyglada sytuacja na torze w Wolverhampton, kazdy bieg ma conajmniej 3 faworytow, bardzo wyrownana i mocna stawka, dlatego z uwaga przesledze wyniki. Moje propozycje na dzis:
11.30 Mon Petite Amour, tylko place. Nie widze innego wygranego niz Elusive Warrior, jednak kurs narazie jest mało kuszący, by grac na niego.
3.25 Haroldin, EW, niesie dodatkowa wage, jednak forma w ktorej obecnie sie znajduje jest niesamowita. Po pietach bedzie deptał Granakey.
5.30 Just Bond, place
8.00 Regal Raider, EW. Tutaj bedzie sie działo, bieg smierci, bedzie zażarta walka.
Prosze o opinie, Panowie, opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Na dzisiaj 3 typy:
Southwell: 15:50 MOHAWK STAR - kurs 13,5 - 3,6,
Market Rasen: 16:00 MON MOME - 4,1 - 1,68,
Wolverhampton: 18:30 STREET LIFE - 12 - 3,6.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Zaczę od typów Alkiego: 11.30 Mon Petite Amour, tylko place. Nie widze innego wygranego niz Elusive Warrior, jednak kurs narazie jest mało kuszący, by grac na niego.
Podzielam zdanie,że ELUSIVE WARRIOR może być nie do pokonania, lecz ja optuję w grze na place za BARZAK
3.25 Haroldin, EW, niesie dodatkowa wage, jednak forma w ktorej obecnie sie znajduje jest niesamowita. Po pietach bedzie deptał Granakey.
Bardzo trudny wyścig,zupełnie nie do grania
Wolves -później.
Moje typy na SOUTHWELL-
12.35 -JAZRAWY - place (faworyt publiczności to oczywiście DEPRAUX)
1.05- SOPHIE'JO -place (bardzo liczę na waleczną Ann Stoke )
1.40- BENTLEY - EW (Bitym faworytem jest STRIKEEN ale jak się nie ułoży wyścig to...)
2.15- STOLEN LIGHT / TOP SEED - Dwójka w dwie strony ( FLAME CREEK jest w wyśmienitej formie ale to tylko wyścigi) idąc z duchem czasu rozliczać będę wszystkie swoje typy. Alki,Antytalent jakbyście potwierdzili mi BENTLEYa to byłbym pewniejszy. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Na dzisiaj:
17/ 09/12/2006 3.00 Market Rasen PASS ME BY 1,75pkt WIN @6,00 ladbrokes
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Skunks, odniose sie do Twoich propozycji
12.35 -JAZRAWY - place Wyscig wydaje sie być prejrzysty tzn. DEPRAUX pierwszy, nastepnie Maria Antonia, a twojego JAZRAWY, nie pokusze sie o granie.
1.05- SOPHIE'JO -place, nie dotykam tego biegu.
1.40- BENTLEY - EW, nie podzielam Twojego zdania. Nie widze tego konia nawet na podium. Slabe wystepy a na dodatek bieg w wyzszej stawce. Zamieniam twoj wybór na Global Traffic
2.15- STOLEN LIGHT / TOP SEED - Dwójka w dwie strony ( FLAME CREEK jest w wyśmienitej formie ale to tylko wyścigi)
zgadzam sie z wyborem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Co do WOLVERHAMPTON:
Alki, Zgadzam się ,że o 8.00 walka będzie o zycie, moja propozycja: KINGSCROSS - FOREPLAY dwójka w dwie strony
z pozostalych: 4.00 - HENRY THE SEVENTH place
7.00 - HAOIN AN BOTHAR place
tyle na dzisiaj
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|