Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 38 1 2 3 4 5 6 37 38
#763628 07/12/2006 11:45
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Witam!

Na dzisiaj:

11/ 07/12/2006 1.30 Huntingdon SEA THE LIGHT 1,75pkt WIN @4,50 ladbrokes

GLuck!

hmm...a skąd "refree" wiesz że taki typ dałem....widzę, że temat chociaż może mało popularny, śledzony jest przez niektórych dosyć intensywnie... :-) to miłe.......
jeszcze przed chwila miał ladbrokes i willhill

Bonus: Unibet
#763629 07/12/2006 11:52
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
Hej!

Faktycznie na willhill jeszcze jeszcze przed chwilą był kurs 4,50, ale zmienili już na 4,00....no cóż nie zdążyłem....
A wpisałem się tutaj, bo nie wiedziałem czy częściej zagladasz do Private Picks, czy tutaj....

Powodzenia...

#763630 07/12/2006 11:56
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Quote
Hej!

Faktycznie na willhill jeszcze jeszcze przed chwilą był kurs 4,50, ale zmienili już na 4,00....no cóż nie zdążyłem....
A wpisałem się tutaj, bo nie wiedziałem czy częściej zagladasz do Private Picks, czy tutaj....

Powodzenia...

Witam!

Refree! Nie wiem skąd zamieszanie...Faktycznie WillHill zmienił kurs z 4,50 na 4,00, ale na Ladbrokes wciąż mozna kupić tego konia po 4,50...sprawdź sobie dobrze...

GLuck!

#763631 07/12/2006 12:12
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
Hej!

Sorki za zamieszanie...Faktycznie był po 4,50, zagrałem sobie...Nie orientuję się jeszcze za dobrze w zakładach na Wyścigi Konne, tym bardziej u nowych dla mnie bukmacherów....
Sorki jeszcze raz i trzymam kciuki.....

#763632 07/12/2006 12:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Witam,
No to po tym waszym całym zamieszaniu Panowie czas na dzisiejsze zmagania.
MOJE TYPY:
WOLVERHAMPTON-
3.45- INTERSKY SPORTS - place
(trudny do pokonania może okazać się koń B.J.Meehana - Dressed To Dance,który ostatnio pod mocną jazdą Spencera zameldował się drugi na celowniku.Oprócz typowanego przeze mnie j.w. proponuję obserwować bieg STARGAZY konika który ścigał się w wyższych grupach)

4.20-nie gram
( Jak się przebudzą konie Johnstona to pewnie wygra Miss Fancy Pants, jeśli nie to Sweetheart z Encircled)

4.50- THE TYKE -win
(faworytem co prawda jest Casual Affair)

5.20- pominiemy

5.50- SCOOBY DUDE - win ( typ dnia !!!)
(lepsze bardzo wyrównane konie,zaufałem najbardziej doswiadczonemu z stawce dżokejowi.Niepokoi mnie Loyal Tycoon ale stał 7 miesięcy, Oczywiscie ulubioną grą będzie Briannsta)

6.20-DOWER HOUSE - win ( typ dnia!!!)
(obawiam sie Bavarica w siodle ambitna dziewczyna)

to tyle, jakby ktoś wsparł komentarzem to miło.
pozdrawiam

#763633 07/12/2006 13:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Witam.

"6.20 Full Result
1st 6 Hilltop Destiny 20-1
2nd 8 Sarwin (USA) 5-2
3rd 1 Saltrio 7-2

Tote Win £22.90
Pl £4.70, £3.00, £1.20,
EX £140.90
SF £66.69
Tricast £222.30
Winning Trainer V Smith
Winning Jockey J M O'Dwyer
Distances 1 1/2l, 1l
Unpl. Fav Noble Minstrel 15-8 fav
Runners 9 ran"

To są oficjalne wyniki , które można zobaczyć na stronie:
http://www.sportinglife.com/racing/results/Wednesday/Wolverhampton.html
Jak widać za Sarwina za 1 funta płacono 3, a kurs 8\1 był w chwili otwarcia, potem jak widać spadł do 5\2.
Tyle co do wyjaśnienia PostawNaKonie.

Na dziś 4 typy z kursami Betfair (w chwili podawania tego postu):

Ludlow:
16:40 LUCCOMBE BAY - kurs 25 - 5,

Taunton:
15:20 CLASSIFIELD - 3,9 - 1,56,

Wolverhampton:
16:45 TRICKLE - 12,5 - 3,7,
17:50 THE TYKE - 4,1 - 1,89.


Pozdrawiam.

#763634 07/12/2006 13:33
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Nie zauważyłem wcześniej, że skunks również postawił na THE TYKE, więc mocno trzymam za niego kciuki.

Pozdrawiam.

#763635 07/12/2006 13:46
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
Antytalent !

SP wynosiło @3.50, kurs otwarcia wynosił tyle samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, więc place wynosiło ok @1,50

GLuck!

"06 Dec 06 2/9 8-10 61 Wolv 12f 1 Std 5 B Doyle W J Musson Hilltop Destiny 1.50 Opened:5/2 SP:5/2 "

też ze Sportinglife.

#763636 07/12/2006 14:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Antytalent,
Wolverhampton:
16:45 TRICKLE - 12,5 - 3,7,
Swoim zwyczajem a ciekawość jest nieodparta cchiałbym żebyś powiedział mi czemu tak.Dla mnie ta klaczka pod Paulem Eddery nie powinna być groźna skoro będący ostatnio w wyśmienitej formie Brett Doyle nic z niej nie wycisnął.
Jakby wsiadł na nią wujek Paula - Pat Eddery to inna sprawa.

#763637 07/12/2006 15:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Widze ze nikt nie kwapi sie do komantowania - szkoda - , tylko publikuje własne przemyślenia. Zaczne od Twoich Skunks


3.45- INTERSKY SPORTS - place, zrobiłbym w tym przypadku roszadę, Stargazy zamist INTERSKY SPORTS. Trafna uwaga dotychczac scigał sie w wyzszej klasie, jednak osiagane rezulatty były mierne. Byc moze obecna stawka bedzie mu słuzyc.

4.50- THE TYKE -win
(faworytem co prawda jest Casual Affair)- upodobałes sobie Maiden races. Jestem podobnego zdania jak ty, THE TYKE win, mimo ze nie jest dobrze rozbiegany w rzpeciwienstwie do Casual Affair, mysle ze wlasnie bedzie pierwszy. Dzokej i trener ładnie wypadaja.

5.50 - nie dotykam, cieżko wyrokować

6.20-DOWER HOUSE - win ( typ dnia!!!) - podobnie jak wyżej, lekkie wskazanie na Writ.

Najwyzsza pora na moje typy.

skusze sie na Maiden

4:20 Encircled, win

to tylko tyle, w moich oczach nie ma innych, naprawdę mocnych koni do zagrania.

#763638 07/12/2006 15:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
PostawNaKonie !

Pewnie masz rację. Podałem ten kurs informacyjnie bo widniał obok konia w czasie kiedy analizowałem gonitwę. Ale i tak to nie ma znaczenia bo gdyby wygrał podałbym wynik z rezultatów.

Skunks !

Pamiętasz jak na Służewcu dziewczynki wygrywały, kiedy "renomowani" (czytaj:uzależnieni od wielu czynników zewnętrznych)dżokeje oglądali tyły.

A tak na poważnie: ten koń progresuje, biegał 4 razy: w pierwszym był 12 dł za zwyciężcą, w drugim 8 1/2, w trzecim 6 dł, a w ostatnim już tylko 5. Więc liczę ,że jak teraz będzie 4 dł. za, to może wystarczy to na 3-cie miejsce, a kurs na place jest zachęcający. Natomiast zmiana jeźdzca to niewiadoma, albo wyjdzie na dobre albo nie.

#763639 07/12/2006 15:20
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Antytalent,
Pamietam doskonale jak na Służewcu ścigała się Ewa Pruska pierwsza Pani która została dżokejem, później już był prawdziwy wysyp amazonek z prześliczną Kasią Kozłowską na czele.
Sugerujesz,że jednak Bavarica?

Alki,
4:20 Encircled, win------> Miss Fancy Pants (opisywałem ten wyścig wyżej,twoj wybor jest zasadny gdy nie spełnią się moje założenia)

#763640 07/12/2006 15:23
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Panowie,
Jest już nas conajmniej czterech, temat ładnie hula więc może warto odgrzać temat ligi typerów np od stycznia.
A forma mogłaby być podobna jak na wyspach czyli po jednym typie dziennie i rankingu decyduje suma profitów.
Co Wy na to?

#763641 07/12/2006 15:44
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Jestem jak najbardziej za, tylko konieczne jest ustalenie skroconego regulaminu, tj. jak gramy czy EW, czy na place, czy Win, badz jedno z trzech do wyboru przez typera. Godzina do ktorej mozna podac typ, np. 12 naszego czasu. Typy mozna rozliczac zgodnie z SP, aby było sprawiedliwie i przejrzyscie. Konkurs moglby trwać w cyklach miesiecznych. Byc moze do stycznia bedzie nas wiecej, z czym wiaze sie wieksza konkurencja.

#763642 07/12/2006 15:56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Widząc spory co do ustalania stawek w grach na place myślę ,że wchodziłyby tylko do gry typy na WIN, jak wspominałem wzorem z Anglii, Rozliczenie wyłącznie z SP, cykl miesieczny jak najbardziej a czas podawania- 12.00 jak najbardziej.

Antytalent,
TRICKLE - doskonały typ!!!,brawo, naprawdę był bliziutko do win.

#763643 07/12/2006 15:57
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Popieram i ja.

Proponowałbym jednak ustalenie max. 3 typów dziennie, ale po 1 z każdego rodzaju (EW, win, place). Oczywiście, można by podawać mniej.

Pozdrawiam.

#763644 07/12/2006 17:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Przygoda z wyscigami na dzis zakonczona, pora na podliczenie wczorajszych i dzisiejszych rozstrzygnięć.

14:10 Kemp , Mid Valley , Place , ostatecznie 6 pozycja
14:40 Kemp , Danielle's Lad Bet , EW, 8 miejsce
16:10 Kemp , Go Amwell , Place , 2.5 na betfair, 2 pozycja

4:20 Encircled, win, betfair 4, wygrana


9 win; 9 lost; overall 18; SR 50%;profit +9.5;ROI +52%
seria: LWWWWLWLWLLLWLLLWW

#763645 07/12/2006 17:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Popieram i ja.

Proponowałbym jednak ustalenie max. 3 typów dziennie, ale po 1 z każdego rodzaju (EW, win, place). Oczywiście, można by podawać mniej.

Pozdrawiam.

Dobre rozwiazanie. Wynika, iż wstepne zasady zostały ustalone, tylko teraz potrzebana bedzie aprobata wiekszosci grajacych - wszak mamy demokracje.

#763646 07/12/2006 17:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Alki,
gratuluje,byłbyś liderem.
Co do propozycji Antytalenta konsekwentwie uważam,że wzorem angielskim typowalibyśmy 1 konia WIN dziennie, rozdrabnianie i zwielokrotnianie typów powoduje brak przejrzystości
pozdr.

#763647 07/12/2006 19:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Zdaje sobie sprawe, ze im jasniejsze zasady tym lepiej dla konkursu, jednak w takiej sytuacji rodzi sie pytanie co jest jego ideą? Podajemy typy poprzedzone indywidualna analiza, aby osignac zysk, przy okreslonym sposobie gry. Jestem w stanie przystac na propozycje jednego konia, ale pod warunkiem nie ogranicznania możliwosci gry do WIN. Niejednokrotnie jestesmy w stanie wychwycic konia z wysokim kursem PLACE, ktory w naszym mniemaniu nie rokuje na wygrana, a tylko na zajecie premiowanego miejsca. Dlatego, prosze o przemyślenie sugestii, aby rozszerzyc pole zawierania zakładów o place i EW.

Strona 4 z 38 1 2 3 4 5 6 37 38

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,094 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,286
Posty5,835,205
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1