|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ja dobrze zapamiętuje na skojarzeniach, wiec po Twoim poscie szanse rosną
szacuje na jakieś 20-30%, że bede pamiętał za tydzień... postaram się przypomnieć koledze hehe.. nie trzeba... raczej i tak nie skorzystam.. ale thx za chęci.. no i może inni skorzystają.. Akagi gra tylko w Fortunie na ten przykład.. tyle, że jak Go znam - nie korzysta z bonusów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Akagi gra tylko w punktach naziemnych
żyjcie coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ja dobrze zapamiętuje na skojarzeniach, wiec po Twoim poscie szanse rosną
szacuje na jakieś 20-30%, że bede pamiętał za tydzień... Z fantą zadnych skojarzeń nie było ? Z Vinca się tak ludzie śmiali tydzień w tydzień że aż żonie kazał przypomnieć o typerze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Akagi gra tylko w punktach naziemnych
żyjcie coś Tak , i nie ma karty fortuny. Nie chce być kontrolowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jak można było doliczyć tylko jedną minutę w Granadzie do HT.. niewiarygodne.. Skandal jestem wyczulony na "kradnięcie czasu" i brak konsekwencji sędziów w tego zwalczaniu w Granadzie to myślałem do HT: +2min (40%) +3min (30%) +4min (40%) te +2 to tylko dlatego taka duża szansa, że ja ich znam, że nie lubią doliczać..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Akagi gra tylko w punktach naziemnych
żyjcie coś racja.. wiedziałem z tyłu głowy, że Akagi nie pójdzie na bonus z tego czy innego powodu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
W Hiszpanii to już w pierwszych połowach na czas grają ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
ja dobrze zapamiętuje na skojarzeniach, wiec po Twoim poscie szanse rosną
szacuje na jakieś 20-30%, że bede pamiętał za tydzień... Z fantą zadnych skojarzeń nie było ? Z Vinca się tak ludzie śmiali tydzień w tydzień że aż żonie kazał przypomnieć o typerze Ten się się śmieje kto się śmieje ostatni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akagi gra tylko w punktach naziemnych
żyjcie coś Tak , i nie ma karty fortuny. Nie chce być kontrolowany Antysystemowiec prawie jak Kukiz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ja dobrze zapamiętuje na skojarzeniach, wiec po Twoim poscie szanse rosną
szacuje na jakieś 20-30%, że bede pamiętał za tydzień... Z fantą zadnych skojarzeń nie było ? Z Vinca się tak ludzie śmiali tydzień w tydzień że aż żonie kazał przypomnieć o typerze Fanta to jest liga.. trwa.. rutyna się wkrada itp.. wiec mozna zapomnieć.. albo nawet nie miec czasu/siły w konkretny dzień sprawdzić, czy akurat grają.. w Fancie to, czy zapomnę skład ustawić to się waha 10-75% ale przyszły konkretny piątek będzie mi się, może, kojarzył z tym dzisiejszym bonusem w fortunie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
W Hiszpanii to już w pierwszych połowach na czas grają ? tak to wyglądało.. kilka razy przy lekkim faulu sporo leżeli itp. przerw było sporo.. no i gol, to sie cieszyli mocno... powinno być przynajmniej +2, a raczej więcej..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Milan bez Kjaera do końca sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Fajnie że ten Podolski zaczął grać w końcu, przyznam że już krechę na nim stawiałem i do jednego wora Eduardo pakowałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Podolski gol sezonu ostatnio w to okienko z lewej nogi
a Zagłębie Sosnowiec dzisiaj 5:0 z Górnikiem Polkowice.. wow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Podolski gol sezonu ostatnio w to okienko z lewej nogi
a Zagłębie Sosnowiec dzisiaj 5:0 z Górnikiem Polkowice.. wow Seedorf też zaczął strzelać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Fajnie że ten Podolski zaczął grać w końcu, przyznam że już krechę na n
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Fajnie że ten Podolski zaczął grać w końcu, przyznam że już krechę na n wiecie o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Podolski gol sezonu ostatnio w to okienko z lewej nogi
a Zagłębie Sosnowiec dzisiaj 5:0 z Górnikiem Polkowice.. wow Seedorf też zaczął strzelać  hehe.. takie nazwisko to +3% do prestiżu klubu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|