|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Fajnie że ten Podolski zaczął grać w końcu, przyznam że już krechę na n wiecie o co chodzi? Piątek piąteczek piątunio
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Fajnie że ten Podolski zaczął grać w końcu, przyznam że już krechę na n wiecie o co chodzi? ja sie domyslam.. whiTe albo cofnął stronę w przeglądarce i przez przypadek kliknął 'wyślij', albo miał to skopiowane i przez przypadek wkleił w okienko i kliknął.. to się może zdarzyć każdemu.. zwłaszcza w 'Piątek piąteczek piątunio' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Fajnie że ten Podolski zaczął grać w końcu, przyznam że już krechę na nim położyłem i wsadzałem do jednego worka z Eduardo wiecie o co chodzi? Piątek piąteczek piątunio Nawet piwa nie skończyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
tymczasem tylko gola Benfiki brakuje do sprawdzenia się przepowiedni TEOa TEO jak coś powie, to powie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dokładnie kemp, internet urwało, dałem wstecz i od razu wyślij i myślałem że wszystko mi pójdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
a jak nie to, to pewnie nawet wHiTe nie wie, co sie stało..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
no i wszystko wyjaśnione, jak zawsze tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
prawie księguje kupon, więc tym razem ja zapytam Ciebie, wHiTe - jakie szanse, że Benfica strzeli i, tym samym, wejdzie kupon? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Na twoim miejscu już przeglądałbym jutrzejszą ofertę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Derby Lizbony, a jak znów w FM ciupie  trzeba będzie chyba sobie zrobić przerwę od tej gry. Za bardzo wciąga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
chyba, że po prostu też wiesz, że wejdzie - to 100% wtedy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Derby Lizbony, a jak znów w FM ciupie  trzeba będzie chyba sobie zrobić przerwę od tej gry. Za bardzo wciąga  ja dlatego nie gram od kliku lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Mało klarowne to było. Przeglądałbym w kontekście szukania dalszej możliwości pomnażania środków a nie odegrania się
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Mało klarowne to było. Przeglądałbym w kontekście szukania dalszej możliwości pomnażania środków a nie odegrania się teraz ja nie wiem, o co chodzi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
prawie księguje kupon, więc tym razem ja zapytam Ciebie, wHiTe - jakie szanse, że Benfica strzeli i, tym samym, wejdzie kupon?  Ostatni raz Benfica nie strzeliła w derbach w 2015 roku na Estádio da Luz  Choć Sporting jest tak mocny w obronie, że wszystko jest możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
6 lat to nie jest taka duża seria.. raczej potrwa jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Derby Lizbony, a jak znów w FM ciupie  trzeba będzie chyba sobie zrobić przerwę od tej gry. Za bardzo wciąga  ja dlatego nie gram od kliku lat  No właśnie... Zagram tylko jeszcze z Los Rojiblancos pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów i odpalam Eleven 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
No właśnie... Zagram tylko jeszcze z Los Rojiblancos pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów i odpalam Eleven  taaa, jasne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tak jak Anzelmo pisze, w Suns gra cala ekipa, a nie tylko CP3 dlatego tak dobrze im idzie, choc Goldeny tez maja ekipe, jest wiggins, Pool a jeszcze wroci Klay. Moim zdaniem Curry drugi raz tak slabego meczu nie zagra z Suns, to byl jego najgorszy wystep strzelecki w karierze ponoc. Suns bez Bookera, no i mecz w Oakland, a u siebie ciezko ich pokonac. Ale kurs smieszny bo 1.33 widze, takze buki wiedza i wycyckali tych co grali progresje na przegrana Suns goldeny widać tamten sezon sobie totalnie olali ale widać że jednak nie zapomnieli jak się rzuca kiedy wróci klay to będą mega mocni bo on nie tylko rzuca swoje ale też coś broni, oczywiście zakładając że jako-taką formę zrobi na ważne mecze czuję final nets-warriors jak się jakieś poważne kontuzje nie pojawią
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|