Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Witam w III rundzie Playoff

Przypominam o regulaminie:

1. Zapisy do Playoff "mecz.pl" Lato 2001 będą przyjmowane do północy w niedzielę (8.07). Czas i data postu będą decydujące.

2. Po zamknięciu zapisów będzie utworzona tabela "Playoff" z parami. Osoby, które najdalej zaszły w poprzedniej edycji Playoff będą pozstawione. Odbędzie się losowanie, po którym zostanie udostępniona pełna tabela "Playoff."

3.1. Co tydzień każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł. Typów nie można zmieniać (wyjątek stanowi sytuacja w punkcie 8.2). Każdy nie wysłany typ lub typ, dla którego nie będzie znany wynik do północy z niedzieli na poniedziałek (partz punkt 8.1 poniżej) będzie liczony jako -100zł. W każdej parze, osoba z najlepszym wynikiem (największy zysk lub najmniejsza strata) awansuje do następnej rundy.
3.2. W razie remisu osoba, która jako pierwsza wysłała swój piąty (od półfinału/finału siódmy) typ awansuje/wygrywa.

4. Każdy typ/kupon musi być singlem. Systemy nie są dozwolone. Można podawać typy, na które dany bukmacher nie przyjmuje singli.

5. Nie można podawać taki sam typ jak osoba, z która jeśteśmy zestawieni. Obowiązuję zasada "kto pierwszy ten lepszy." Można typować te same spotkanie co osoba, z którą jeśteśmy zestawieni, pod warunkiem, że nie ma możliwości by obydwa typy wygrały. Jeśli piersza osoba postawi np. na 1 to druga osoba nie może obstawić 1X.

6. Nie można podawać dwóch identycznych typów, choć można podać dwa typy na to samo spotkanie, jeśli obstawiamy inny wynik. Dozwolone jest obstawianie np. 1 oraz 1X na to samo spotkanie.

7. Każdy typ musi przynieść teoretyczny zysk. Ponieważ od każdego typu jest liczony podatek, nie można obstawić np. meczu za 1.01.

8.1. Spotkanie, które typujemy, musi się zakończyć przed północą z niedzieli na poniedziałek. Jeśli typowane spotkanie nie zostanie do tej pory ukończone, typ zostanie unieważniony i będzie się liczył jako przegrany: -100zł.
8.2. Jeśli mecz zostanie przełożony w taki sposób, że wynik nie będzie znany do północy w niedzielę, można zamienić ten typ na inny pod warunkiem, że wynik nowego spotkania będzie znany przed upływem tego terminu. W przeciwnym wypadku przełożone spotkanie będzie się liczyło jako przegrany typ: -100zł.

9. Typ, który zostanie podany po rozpoczęciu spotkania będzie się liczył jako przegrany typ -100zł.

10. Można używać kursów wyłącznie od dwóch bukmacherów: STS i Profesjonał.

11. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. data spotkania
II. bukmacher (STS/Prof)
III. numer pozycji u bukmachera
IV. uczestnicy meczu/spotkania (drużyny/zawodnicy)
V. nasz typ
VI. kurs

12. Nie można zmieniać (wyjątek stanowi sytuacja w punkcie 8.2) lub anulować wysłanych typów. Nie można też edytować ani kasować postów w temacie z typami do playoff. Posty które zostały edytowane/usunięte uznane będą jako typ z przegraną 100zł, bez względu na wynik (jeśli chcemy by typ się dalej liczył, należy go mimo edycji przepisać w nowym post'ie, stary zaś zostanie unieważniony i policzony jako typ z wynikiem -100zł). W przypadku błędu lub niedopisania danych/informacji o typie należy jeszcze raz napisać typ w osobnym post'ie, zaznaczając że jest on przepisany z poprzednich, bo tam nie podaliśmy np. daty, kursu, na kogo stawiamy itp.

13. Do niniejszego regulaminu mogą być wprowadzone zmiany. Wszelkie zmiany będą obowiązywać następnego dnia od ich dokonania (decyduje data edycji tego postu).

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
No tradycją jest już chyba że ja rozpoczynam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))) tak więc mój 1 kupon z sts:
770 Urugwaj Kostaryka 2 3.00

Pozdrowienia dla Rafa

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
temat piękny tylko nie wiem czy przeszedłem II rundę. Nie mogę znaleść wyników mojego konkurenta /ale to z nadmiaru piwka/. Apropo czy grasz w brydża jako, że jesteś ze Słupska.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Heh, nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No wiec 3 runde czas zaczac SebaS nie podał kilku par a oto caly zestawienie na 3 runde

Piotrek
juan_carlos

Beri
lexm

bogusz
Istari

Szakal
malibu

Yogi
FIEND

lorder
Maximus

Black
leszek1X2

fiedia
Ahonen

lok
jarzo

Wojtek
Ufo

Andrzej
markii

vito
Hubi

DJSosna
hpc

Hunterprize
Carnby

savio
Salival

Arko
uQ$

no i to by było na tyle nie wiem czy mysle tak samo ale superbace nawet gdyby miał wiecej kasy od Andrzeja to jego trzy ostatnie typy sie nie licza gdyz zostały wysłane o 17:04 a mecze sie zaczeły o 17 i jak ktos dobrze zauwazył Primorje prowadziło juz wówczas 1-0.
Pozdrawiam i zycze wszystkim samych wygranych w play off i w realu . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Cze: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nastapila pomylka nie wiem czemu jestem w 3 rundzie - wedlug rozstawienia?? :eek:
Moj przeciwnik - raf - byl lepszy i to on jest przeciwnikiem hubiego
Gratulacje raf i mam nadzieje ze zajdziesz daleko :rolleyes:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
Czas na III rundę!
Kupon #1
Profesjonal 23.07 g.23:50
044 Brazylia-Honduras "1" 1.39

Cudu nie będzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
czesc i powodzenia jarzo!!!!!!!

prof
#1
28.07,15:00
008.Stomil-Radomsko 1 1.94

puszczam juz teraz,bo kurs pozniej pewnie spadnie.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Witam mojego nowego przeciwnika, o ile się nie mylę mieliśmy okazję grac ze sobą w poprzedniej edycji playoff, mam nadzieję ze tym razem lepiej mi pójdzie.A oto moje pierwsze dwa typy.

STS 25.07.01
#1
211 Lewski Sofia-Brann Bergen "1" 2.00

Prof 25.07.01
#2
106 O.Nikozja-CZ Belg. "2" 2.1

Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
#1 Prof. 24.07/14.30
694 Hiszpania-Dania "1" 1.83

Powodzenia juan_carlos

Dołączył: Mar 2001
Posty: 120
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 120
Kupon 1
Prof. 24.07.01 14.30

694. Hiszpania - Dania 1 1,83

Kupon 2
Prof. 25.07.01

106. O.Nikozja - CZ. Belgrad 2 2,1

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Sts sroda
#1
211 Lewski Sofia Brann Bergen 2.00 "1"

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
#1 25.07/20:00
Profesjonał
108 Lewski - Bergen 2 4.2

Pozdro dla Wojtka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Quote
Oryginalnie wysłał Vito:
[qb]Cze: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nastapila pomylka nie wiem czemu jestem w 3 rundzie - wedlug rozstawienia?? :eek:
Moj przeciwnik - raf - byl lepszy i to on jest przeciwnikiem hubiego
Gratulacje raf i mam nadzieje ze zajdziesz daleko :rolleyes: [/qb]


No nie jestem do konca pewny czy to ja gram dalej..? Tobie weszly dwa mecze, mi chyba tylko jeden. Nie mam czasu dokladnie tego policzyc..Moglby to ktos zrobic, bo nie wiem czy ja, czy to vito powinien sie szykowac do III rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Wlasnie przetrzezwialem - nigdy juz nie podejde do kompa nawet po piwku!!! :rolleyes:
Sorka za cale zamieszanie - tak wyszlo to jednak ja jestem w 3 rundzie ( chociaz raz na cos sie przydali wegrzy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przepraszam za podwazanie wynikow - byly one ze wszech miar prawidlowe
Dzieki Raf za rywalizacje - mialem ciut wiecej szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Czas zaczac:
STS 28.07.01
#1 godz. 20.00
735 Amiens - Beauvais "1" 2.30

STS 25.07.01
#2 godz. 17.30
75 Hiszpania Dania "1" 1.75
Pozdrawiam hubiego - niech wygra lepszy

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
#1
sts 24.07
75. Hiszpania Dania 1 1.75 17:30

Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
#2
sts 25.07
211 Lewski Sofia-Brann Bergen 1 2.00

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Dobra robota savio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
#3
sts 25.07
220 Blsany-Brescia 1 3.00

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1