Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 61 1 2 41 42 43 44 45 60 61
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Że za bardzo upasiony, czy po prostu że jest murzynkiem?

Ale zdajesz sobie sprawę, że na to jest paragraf. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
przepraszam Afroamerykanina tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Adriel Ba Loua przejdzie do Lecha Poznań za 1,2 mln euro. Piłkarz Viktorii Pilzno zmierza już do Poznania, gdzie podpisze kontrakt

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19

Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
czemu mój post został usunięty?

kontent pornograficzny jest wrzucany

czy jako nowy użytkownik nie mogę wrzucać takiej treści?

wrzucę w takim razie tylko link do muzyki z tego filmiku, nagrane zostało w roku 2004 - więc utwór jest z 2004 albo starszy:

https://vocaroo.com/17hd91Rkzy2m

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Kogo byś wywalił TEO w tym okienku?

Pytam o piłkarzy, bo właśnie przeczytałem że Kucharski dostanie większą autonomię. smile
Lista była by długa.
Na pierwszy ogień.
Abu Hanna, Rose, Martins, Charatin, Kastrti, Emreli, Lopes.
Z tego była by uwolniona Kasa z kontraktów.
Z takich graczy jak Kostorz, Hołownia, Skibicki też dużego pożytku nie będzie.
Ale oni chyba niskie kontrakty mają.
Jędza to też już melodia przeszłości.
Ale On z takimi zarobkami nigdzie się nie ruszy.
Bramkarz na jedynke potrzebny.
Miszta Tobiasz na wypożyczenia.
Boruc ławka.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by latajaca_holenderka
Adriel Ba Loua przejdzie do Lecha Poznań za 1,2 mln euro. Piłkarz Viktorii Pilzno zmierza już do Poznania, gdzie podpisze kontrakt
?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Originally Posted by TEO
Originally Posted by akagi
Kogo byś wywalił TEO w tym okienku?

Pytam o piłkarzy, bo właśnie przeczytałem że Kucharski dostanie większą autonomię. smile
Lista była by długa.
Na pierwszy ogień.
Abu Hanna, Rose, Martins, Charatin, Kastrti, Emreli, Lopes.
Z tego była by uwolniona Kasa z kontraktów.
Z takich graczy jak Kostorz, Hołownia, Skibicki też dużego pożytku nie będzie.
Ale oni chyba niskie kontrakty mają.
Jędza to też już melodia przeszłości.
Ale On z takimi zarobkami nigdzie się nie ruszy.
Bramkarz na jedynke potrzebny.
Miszta Tobiasz na wypożyczenia.
Boruc ławka.

nie lepiej po prostu


Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Originally Posted by TEO
Originally Posted by latajaca_holenderka
Adriel Ba Loua przejdzie do Lecha Poznań za 1,2 mln euro. Piłkarz Viktorii Pilzno zmierza już do Poznania, gdzie podpisze kontrakt
?

info telefoniczne tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by TEO
Originally Posted by latajaca_holenderka
Adriel Ba Loua przejdzie do Lecha Poznań za 1,2 mln euro. Piłkarz Viktorii Pilzno zmierza już do Poznania, gdzie podpisze kontrakt
?

info telefoniczne tongue
Z sezonu letniego rozumiem?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
tak

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19







"Dwa słowa o Sebastianie Ringu. na początek - Szwecja to świetny kierunek, mocna i tania liga, idealna do wzmocnień zimowych, bo tam kontrakty często kończą się w grudniu. Kalmar wg soccer-rating byłby 3-4 siłą Ekstraklasy. Zawodnik regularnie grający w lepszej lidze powinien wyróżniać się w słabszej lidze i na to by wskazywały ratingi @AiAbacus - Ring zapowiada się na czołowego lewego obrońcę Ekstraklasy, lepszego od Hanouska.
Player traits wyglądają dobrze, z wyjątkiem skuteczności wślizgów. Poza tym nie do końca "stays on feet" zgadza się z surowymi statsami, może Abacus inaczej to liczy. Btw. ciekawe, że wg WyScout boczni obrońcy u Guli nie zaliczają wślizgów - jeśli to nie błąd to się chwali.
Pod względem stylu gry (analizując na szybko) Ring to zawodnik stworzony do zespołu Guli. Patrzę tu głównie na podania - Kalmar notował ich ponad 500 w meczu. Co ciekawe, Ring stosunkowo mało centruje (rzadziej niż boczni obrońcy u Guli), ale ma niezłą celność dośrodkowań."



prawie jak Spinazzola laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
ma ktoś może zestawienie ile kto dostał karnych a ile przeciwko w NLŚ

Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
i nie poprosiłem także forum o znalezieniu tego utworu: https://vocaroo.com/17hd91Rkzy2m
utwór został zarejestrowany w 2004, także to taki dość stary klasyk trance
ktoś kto ogarniał trance starszy niż 2004 ten myślę powinien znać
w tamtych czasach trance był utworem deficytowym
Shazam mi nie wykrywa niestety tego utworu
liczę na Waszą pomoc!

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
ma ktoś może zestawienie ile kto dostał karnych a ile przeciwko w NLŚ

https://ekstrastats.pl/rzuty-karne-2122/


Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
dzieki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
ciekawe czy jak Pan Sławek by u nas prezesił czy byśmy więcej karnych dostali niż cały 1 przez całą rundę tongue

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827
Likes: 10
ha ha ha holenderka..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238
Likes: 19
i co się tak przymilasz wódkę my razem pili czy się chcesz kasy pożyczyć tongue

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827
Likes: 10
Rozśmieszyłaś mnie tym gifem z Wesela, ot co..
wódki z kobietami nie pijam a kasy Ci..nie pożyczę

Strona 43 z 61 1 2 41 42 43 44 45 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1