Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 58 z 61 1 2 56 57 58 59 60 61
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak ktoś się wybiera na Święta w Polskę pociągiem...
Ze względu na te statystyki, radzę się zastanowić.


[Linked Image from pbs.twimg.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A jak Kura z tym dyrektorem sportowym, Zieliński ma duże szanse?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
akagi nie wiem jak szansami zatrudnienia, ponoć rozmowy były(są) prowadzone i pewnie się wyjaśni niebawem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,057
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,057
Likes: 19
Originally Posted by Sensei
[ grin quote=akagi]Wyobraź Sobie Sensei taką sytuację.

Ty, siedzisz sobie na werandzie podlaskiej hacjendy, letnie słoneczko świeci, palisz kubańskie cygaro, popijasz zimnego drinka, a tu na białym koniu wjeżdża holenderka. smile
ale na golasa? [/quote]

lista

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,057
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,057
Likes: 19
Originally Posted by Kura
akagi nie wiem jak szansami zatrudnienia, ponoć rozmowy były(są) prowadzone i pewnie się wyjaśni niebawem

Misio wolny to może za trenera derektora i jeszcze w zarządzie ( jak znajdzie czas ) poogarnia tongue

Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
Originally Posted by akagi
Jak ktoś się wybiera na Święta w Polskę pociągiem...
Ze względu na te statystyki, radzę się zastanowić.


[Linked Image from pbs.twimg.com]


podziękujmy pociągom

500+ nie wzięło się z powietrza

Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
oczywiście chodzi mi o znaczenie idei 500+

a nie w hołdzie pociągom laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Kura
akagi nie wiem jak szansami zatrudnienia, ponoć rozmowy były(są) prowadzone i pewnie się wyjaśni niebawem

Misio wolny to może za trenera derektora i jeszcze w zarządzie ( jak znajdzie czas ) poogarnia tongue

od Mamrota to pacyfek by lepiej ogarnął

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,057
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,057
Likes: 19
Originally Posted by Laku
yyy?

ja jako ministrant dwukrotnie byłem świadkiem jak chodziłem z pateną gdzie proboszczowi spadła komunia na ziemię
ja swoją robotę dopilnowałem więc nie z mojej winy, gorzej tylko że po paru sekundach spadła dziadkowi od podania przez księciunia komunii
ale średniowieczny obrzęd, ministrant trzyma patenę aby wielce księdzu komunia nie upadła laugh

kiedyś księża uważali się za nie wiadomo co, jeden co się nami opiekował zadarł z nami w 2006 a w 2008 opuścił parafię to mnie na FB zablokował gdzie nawet mu nie wysyłałem zapro a założył konto w 2012 a drugiego od nas z ekipy nie przyjął do znajomych laugh

15 lat ministrantury, niestety katolicka (niesamodzielnie myśląca - domena osób żyjąca w osobistej strefie komfortu wykreowanej od młodzieńczych lat) rodzina mnie do tego zmusiła

ludzie będący katolikami a samodzielnie myślący to dosłownie jednostki, chociaż mają pewne zadatki dla życia w strefie komfortu a co za tym idzie - podatność na manipulacje, zresztą na tym opiera się Kościół Katolicki

15 lat to na pewno nie byłeś co najwyżej lektorem

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Kura po co ta szydera z jaworskiego pucybuta

ja mam w zeszycie takie potajemne taktyki że Guardiola sie czerwieni

Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2021
Posty: 127
nie znam się

lektorem to ja już w 2kl gim po mutacji byłem i wpisy sobie w indeksie bierzmowania zapełniłem całą stronę dzięki temu że czytałem czytanie laugh

ministranci co na specjalne kursy jeździli się szkolić w specjalnych albach się wściekali bo księża woleli abym to ja czytał czytanie niż oni laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dziadek Suljovic młodszy od Burbona

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak byłeś Laku 15 lat ministrantem, a poza tym "czytałeś czytanie",
to musiałeś być cenionym przez księży.

Pytanie brzmi, jak bardzo byłeś cenionym?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Pacyf, jeśli zostałbyś trenerem to jaką preferowałbyś stylówe? Garniak czy dresiwo ?

[Linked Image from cdn.laczynaspilka.pl]


[Linked Image from cdn.laczynaspilka.pl]

Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
ta marynara to chyba sunset suits

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Pacyfowi posowałaby stylówa Sonniego Crocketa

[Linked Image from 64.media.tumblr.com]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Jak byłeś Laku 15 lat ministrantem, a poza tym "czytałeś czytanie",
to musiałeś być cenionym przez księży.

Pytanie brzmi, jak bardzo byłeś cenionym?
grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Właśnie przeczytałem TEO, o tym Waszym apartamentowcu przy Młyńskiej.
Będą mieli miejsca parkingowe 2,5 km od domu. smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by pacyfista
dziadek Suljovic młodszy od Burbona
Burbon jak na swoje 60lat dobrze wygląda.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Właśnie przeczytałem TEO, o tym Waszym apartamentowcu przy Młyńskiej.
Będą mieli miejsca parkingowe 2,5 km od domu. smile
W sam raz na spacer

Strona 58 z 61 1 2 56 57 58 59 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1