|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Chodzą słuchy, że w Białymstoku drzazgami płacą ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/Zbai8vHp52wZTCZoHy/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Grałeś Lukasz ten under w PNA? Nie grałem i nie zamierzam tego grać. Tak tylko pisałem żeby coś się działo. nie znam nikogo kto gra undery
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie znam nikogo kto gra undery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
To jest overowe forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To też ma trochę podłoże emocjonalne. Przy overze nadzieja może istnieć prawie do końca meczu, a przy underze... Tylko zaklinanie, skuś baba na dziada. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
![[Linked Image from pl.all.biz]](https://pl.all.biz/img/pl/catalog/284317.jpg) słyszałem opowieści że niektórzy to jedzą z cebulą na chlebie u Was na to mówią, kanapka z żeberkami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Uwaga, uwaga!
Jest do wygrania butelka napoju, który Vinc rozdaje w swoich konkursach (zdaje się, że jest to coś śliwkowego) Jako że Vinc chwilowo nie wrzuca quizów to ja się wcisnę w tę lukę  Mam Wam do zaproponowania quiz filmowy. W zasadzie serię quizów. Wstępnie myślę o 5. Dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej wyżej wymieniony napój. Jeśli ktoś chciałby zagrać to poproszę o informację tutaj, wtedy będę na priv wysyłał kłizy (znacie tę procedurę) Co do poziomu trudności to będzie oczywiście baaardzo różnie. Na pewno zacznę czymś nietrudnym, więc zapraszam wszystkich do zapisów i gry. Jeśli się nie znajdzie przynajmniej 10 osób to pierwszy kłiz będzie tym ostatnim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
zajebista akcja, Akhu!  poproszę quiz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Uwaga, uwaga!
Jest do wygrania butelka napoju, który Vinc rozdaje w swoich konkursach (zdaje się, że jest to coś śliwkowego) Jako że Vinc chwilowo nie wrzuca quizów to ja się wcisnę w tę lukę  Mam Wam do zaproponowania quiz filmowy. W zasadzie serię quizów. Wstępnie myślę o 5. Dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej wyżej wymieniony napój. Jeśli ktoś chciałby zagrać to poproszę o informację tutaj, wtedy będę na priv wysyłał kłizy (znacie tę procedurę) Co do poziomu trudności to będzie oczywiście baaardzo różnie. Na pewno zacznę czymś nietrudnym, więc zapraszam wszystkich do zapisów i gry. Jeśli się nie znajdzie przynajmniej 10 osób to pierwszy kłiz będzie tym ostatnim  ja rowniez poprosze, fajna inicjatywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
słyszałem opowieści że niektórzy to jedzą z cebulą na chlebie u Was na to mówią, kanapka z żeberkami.  dobre(ale nieprawdziwe)(sprzedam ten tekst jutro w bramie)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kemp, Rymo, Vinc jak będzie gotowy to dostajecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,669 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,669 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,669 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,669 Likes: 10 |
Babka na domku pyta czy chce kisz na lunch. Ja mówię że nigdy tego nie próbowałem ani nie słyszałem, zaraz obadamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,669 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,669 Likes: 10 |
![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/mRkw3HK/20220111-114823.jpg) Jak zapiekanka jajeczna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Danie, które zawsze smakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
co tam trzeba dodać, żeby zamiast jajecznicy wyszła zapiekanka?.. bo to na patelni robione, nie w piekarniku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
chyba jednak w piekarniku, bo przeg zapieczony.. no i zapiekanka to chyba z definicji z piekarnika.. na patelni, to omlet można zrobić najwyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Omlet,pokrewne jedzonko,I na patelni,to szybko
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|