|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19 |
Wszyscy fani futbolu z okolic angielskiego miasta Shrewsbury będą mieli niebawem okazję zobaczyć na boisku pewnej lokalnej drużyny jednego z najwybitniejszych obrońców w dziejach - Roberto Carlosa. Udział zawodnika w grze kosztował zaledwie pięć funtów, a Brazylijczyk będzie reprezentować... pub  Łajt daleko masz do Shrewsbury
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19 |
"ty newer tacz a juz 5 kartek masz !" szybki konkurs: czyj cytat ? konkurs zakończony. Dziękuję wszystkim za udział. Ze zwycięzcą skontaktuję się telefonicznie nie odpowiedziałeś jaka nagroda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Po co Wiśle drugi Rasak jak jednego już ma Rasiaka chcą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Daleko. Nagroda zacna jak zwykle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W rzuty rożne jednak w Lubinie nie wchodzę, dla mnie za wysoka linia, jak na mecz wyjazdowy. Ale +3,5 żółtej kartki owszem, bo sędziuje Lasyk, oczywiście dublet razem z wygraną Legii.
Poza tym jest taki zakład łączony z kursem 4,00, ale to w systemie. Legia wygra, powyżej 2,5 goli i powyżej 8,5 rr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Patrzę na ten curling I czarna magia. O co tam chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
W rzuty rożne jednak w Lubinie nie wchodzę, dla mnie za wysoka linia, jak na mecz wyjazdowy. Ale +3,5 żółtej kartki owszem, bo sędziuje Lasyk, oczywiście dublet razem z wygraną Legii.
Poza tym jest taki zakład łączony z kursem 4,00, ale to w systemie. Legia wygra, powyżej 2,5 goli i powyżej 8,5 rr. przecież Lasyk to jest akurat jeden z najsłabszych kartkowiczów w ekstraklasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19 |
Patrzę na ten curling I czarna magia. O co tam chodzi. chodzi o to żeby swój kamień ustawić jak najbliżej środka okęgu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Patrzę na ten curling I czarna magia. O co tam chodzi. Bardzo sympatyczna i widowiskowa dyscyplina
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Nasi nawet coś tam skaczą w treningach, ciekawe co będzie dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
przecież Lasyk to jest akurat jeden z najsłabszych kartkowiczów w ekstraklasie Niby tak, ale w meczach Legii tego sezonu, te słabe statystyki wyraźnie podnosi. Będzie mecz walki, bo Lubin też taki pewny utrzymanie nie jest. A poza tym pressing, to i będą faule. Taką mam koncepcję na ten mecz, ale każdy sobie sterem i żeglarzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19 |
Rudy Was puknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
U Was Marciniak sędziuje, też mogą być kartki, a może karny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Legia i Zagłębie to najlepszy możliwy zestaw do kartek i liczyłem na jakiegoś porządniejszego sędziego ale też chyba wejdę co by sobie nie płuc w brodę później
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Rudy Was puknie  ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/FKnSlyxXsAU49AD.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19 |
Rudy Was puknie  ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/FKnSlyxXsAU49AD.jpg) oglądam Amerykankami z Finkami w hokeja nie ma opcji żeby nie było finału USA - Kanada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,120 Likes: 19 |
Maliszewska z pozytywnym wynikiem, choć wczoraj miała już negatywny test
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
oglądam Amerykankami z Finkami w hokeja nie ma opcji żeby nie było finału USA - Kanada  Ale też dziwne zasady wymyślili. Z grupy A na 5 drużyn wszystkie awansują, a z B, 3 z 5.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|