|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
W rzuty rożne jednak w Lubinie nie wchodzę, dla mnie za wysoka linia, jak na mecz wyjazdowy. Ale +3,5 żółtej kartki owszem, bo sędziuje Lasyk, oczywiście dublet razem z wygraną Legii.
Poza tym jest taki zakład łączony z kursem 4,00, ale to w systemie. Legia wygra, powyżej 2,5 goli i powyżej 8,5 rr. Bez przesady!Lubin nie strzeli 3 goli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Rudy Was puknie  ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/FKnSlyxXsAU49AD.jpg) oglądam Amerykankami z Finkami w hokeja nie ma opcji żeby nie było finału USA - Kanada  Zgadzam się. A w szczotkowaniu kto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bez przesady!Lubin nie strzeli 3 goli Ty powiedz lepiej, czy w Białym jest coś do wybrukowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19 |
Rudy Was puknie  ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/FKnSlyxXsAU49AD.jpg) oglądam Amerykankami z Finkami w hokeja nie ma opcji żeby nie było finału USA - Kanada  Zgadzam się. A w szczotkowaniu kto? stawiam na Kanada - Szkocja ale na razie same niespodzianki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Nam już nic nie pomoże,chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Szkocja czyli Wielka Brytania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Do Lubina nie jedzie Luquinhas, w każdej chwili mogą skończyć się negocjacje z Amerykanami. Nie jedzie też najszybszy zawodnik Europy, nie łapie się nawet na ławkę rezerwowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19 |
te miksty są loteryjne po 4 jak grajo to łatwiej ogarnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Do Lubina nie jedzie Luquinhas, w każdej chwili mogą skończyć się negocjacje z Amerykanami. Nie jedzie też najszybszy zawodnik Europy, nie łapie się nawet na ławkę rezerwowych. może szybciej mu będzie dobiec niż jechać autokarem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Honduras na zimowych IO. No prawie. USA grało w nocy z Hondurasem w Minnesocie przy -17 stopniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Ten hokej jest lepszy, chociaż kije dziwne, ale za to bardzo dobrze widać krążek..Biały potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Salah już walizka spakowana, tak to widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Salah już walizka spakowana, tak to widzę Nie wydaje mnie się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Salah już walizka spakowana, tak to widzę Nie wydaje mnie się. Zasady rzucania czajnikiem po lodzie sobie poczytaj lepiej, o !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ekstraklasa SA wraz z PZPN dokonała aktualizacji wytycznych dotyczących przekładania meczów z powodu pandemii koronawirusa. Począwszy od rundy wiosennej Ekstraklasy przełożenie spotkania będzie możliwe jedynie w czterech przypadkach.
Termin może ulec zmianie w sytuacji, gdy na 24 godziny przed pierwszym gwizdkiem klub dysponuje tylko 13 lub mniejszą liczbą zawodników zgłoszonych do rozgrywek w obecnym sezonie. Musi to zostać potwierdzone przez zespół PZPN ds. przeciwdziałania negatywnym skutkom epidemii COVID-19 w rozgrywkach piłkarskich, zajmujący się rozstrzyganiem kwestii związanych z ograniczeniami w stanie epidemii. Do limitu zakażonych lub objętych kwarantanną nie wliczają się zawodnicy kontuzjowani oraz zdyskwalifikowani.
Podstawą do przełożenia meczu może być także brak dostępności bramkarza lub młodzieżowca z ujemnym wynikiem testu, a zgłoszonego do rozgrywek lub występującego w zespole rezerw.
Termin spotkania może zostać zmieniony także w razie wydania przez właściwy organ sanitarny decyzji o objęciu kwarantanną całego zespołu. Mecz takiej drużyny zostałby przełożony, jeśli kwarantanna obejmie okres do 48 godzin przed planowanym spotkaniem.
- Mecz będzie musiał zostać rozegrany w wyznaczonym terminie, gdy poza kwarantanną znajduje się co najmniej 13 zawodników zgłoszonych do rozgrywek, w tym jeden młodzieżowiec oraz dodatkowo jeden bramkarz. Stosowanie tych wytycznych, w połączeniu z respektowaniem protokołu medycznego PZPN ma na celu zachowanie ciągłości rozgrywek i ukończenie ich zgodnie z planem. Jednocześnie cały czas aktualne są wymogi stałego raportowania o stanie zdrowia piłkarzy oraz obowiązek testowania niezaszczepionych graczy przed meczami – wyjaśnia Marcin Stefański, dyrektor operacyjny Ekstraklasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ten hokej jest lepszy, chociaż kije dziwne, ale za to bardzo dobrze widać krążek..Biały potwierdzi nie mam czasu na pierdoły !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Ten hokej jest lepszy, chociaż kije dziwne, ale za to bardzo dobrze widać krążek..Biały potwierdzi nie mam czasu na pierdoły ! Dobrze, dobrze, przepraszam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|