Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 97 z 108 1 2 95 96 97 98 99 107 108
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by akagi
W rzuty rożne jednak w Lubinie nie wchodzę, dla mnie za wysoka linia, jak na mecz wyjazdowy.
Ale +3,5 żółtej kartki owszem, bo sędziuje Lasyk, oczywiście dublet razem z wygraną Legii.

Poza tym jest taki zakład łączony z kursem 4,00, ale to w systemie.
Legia wygra, powyżej 2,5 goli i powyżej 8,5 rr.

Bez przesady!Lubin nie strzeli 3 goli

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by akagi
Originally Posted by latajaca_holenderka
Rudy Was puknie tongue


[Linked Image from pbs.twimg.com]

oglądam Amerykankami z Finkami w hokeja nie ma opcji żeby nie było finału USA - Kanada tongue
Zgadzam się.
A w szczotkowaniu kto?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
Bez przesady!Lubin nie strzeli 3 goli

Ty powiedz lepiej, czy w Białym jest coś do wybrukowania.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188
Likes: 19
Originally Posted by TEO
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by akagi
Originally Posted by latajaca_holenderka
Rudy Was puknie tongue


[Linked Image from pbs.twimg.com]

oglądam Amerykankami z Finkami w hokeja nie ma opcji żeby nie było finału USA - Kanada tongue
Zgadzam się.
A w szczotkowaniu kto?

stawiam na Kanada - Szkocja ale na razie same niespodzianki tongue

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Nam już nic nie pomoże,chyba

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Szkocja czyli Wielka Brytania?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188
Likes: 19
jeden uj

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
a moze Szwecja

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188
Likes: 19
Szwecja to nie Szkocja

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Do Lubina nie jedzie Luquinhas, w każdej chwili mogą skończyć się negocjacje z Amerykanami.
Nie jedzie też najszybszy zawodnik Europy, nie łapie się nawet na ławkę rezerwowych.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188
Likes: 19
te miksty są loteryjne po 4 jak grajo to łatwiej ogarnąć

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by TEO
Do Lubina nie jedzie Luquinhas, w każdej chwili mogą skończyć się negocjacje z Amerykanami.
Nie jedzie też najszybszy zawodnik Europy, nie łapie się nawet na ławkę rezerwowych.
może szybciej mu będzie dobiec niż jechać autokarem

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Honduras na zimowych IO. No prawie. USA grało w nocy z Hondurasem w Minnesocie przy -17 stopniach.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Ten hokej jest lepszy, chociaż kije dziwne, ale za to bardzo dobrze widać krążek..Biały potwierdzi

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Salah już walizka spakowana, tak to widzę

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
Salah już walizka spakowana, tak to widzę
Nie wydaje mnie się.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by burbon
Salah już walizka spakowana, tak to widzę
Nie wydaje mnie się.
Zasady rzucania czajnikiem po lodzie sobie poczytaj lepiej, o !

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ekstraklasa SA wraz z PZPN dokonała aktualizacji wytycznych dotyczących przekładania meczów z powodu pandemii koronawirusa. Począwszy od rundy wiosennej Ekstraklasy przełożenie spotkania będzie możliwe jedynie w czterech przypadkach.

Termin może ulec zmianie w sytuacji, gdy na 24 godziny przed pierwszym gwizdkiem klub dysponuje tylko 13 lub mniejszą liczbą zawodników zgłoszonych do rozgrywek w obecnym sezonie. Musi to zostać potwierdzone przez zespół PZPN ds. przeciwdziałania negatywnym skutkom epidemii COVID-19 w rozgrywkach piłkarskich, zajmujący się rozstrzyganiem kwestii związanych z ograniczeniami w stanie epidemii. Do limitu zakażonych lub objętych kwarantanną nie wliczają się zawodnicy kontuzjowani oraz zdyskwalifikowani.

Podstawą do przełożenia meczu może być także brak dostępności bramkarza lub młodzieżowca z ujemnym wynikiem testu, a zgłoszonego do rozgrywek lub występującego w zespole rezerw.

Termin spotkania może zostać zmieniony także w razie wydania przez właściwy organ sanitarny decyzji o objęciu kwarantanną całego zespołu. Mecz takiej drużyny zostałby przełożony, jeśli kwarantanna obejmie okres do 48 godzin przed planowanym spotkaniem.

- Mecz będzie musiał zostać rozegrany w wyznaczonym terminie, gdy poza kwarantanną znajduje się co najmniej 13 zawodników zgłoszonych do rozgrywek, w tym jeden młodzieżowiec oraz dodatkowo jeden bramkarz. Stosowanie tych wytycznych, w połączeniu z respektowaniem protokołu medycznego PZPN ma na celu zachowanie ciągłości rozgrywek i ukończenie ich zgodnie z planem. Jednocześnie cały czas aktualne są wymogi stałego raportowania o stanie zdrowia piłkarzy oraz obowiązek testowania niezaszczepionych graczy przed meczami – wyjaśnia Marcin Stefański, dyrektor operacyjny Ekstraklasy.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by burbon
Ten hokej jest lepszy, chociaż kije dziwne, ale za to bardzo dobrze widać krążek..Biały potwierdzi
nie mam czasu na pierdoły !

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by burbon
Ten hokej jest lepszy, chociaż kije dziwne, ale za to bardzo dobrze widać krążek..Biały potwierdzi
nie mam czasu na pierdoły !
Dobrze, dobrze, przepraszam

Strona 97 z 108 1 2 95 96 97 98 99 107 108

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,766 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1