|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Ciekawe czy jest ktoś w całej Polsce, kto gra co rok przed sezonem, że Legia spadnie.. Nieważne jaki kurs, pewnie z 5000 nawet.. I tak od wielu lat.. To teraz miałby szanse na odrobienie i dobry plus trzeba mieć inside info żeby takie coś grać albo rozpalić kasą w kominku;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Bardzo ciekawa ciekawostka  nawet mnie zaciekawiła..A jeszcze trochę włosów mam..Łukasz pewnie, uczy się na pamięć, tak jak i Ty, kempik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawe czy jest ktoś w całej Polsce, kto gra co rok przed sezonem, że Legia spadnie.. Nieważne jaki kurs, pewnie z 5000 nawet.. I tak od wielu lat.. To teraz miałby szanse na odrobienie i dobry plus Sorry, musiałem na chwilę odwołać Dobranoc. Wiesz że Cię lubię kemp, wiem też że sobota, ale nie pierdol takich głupot. Teraz już - Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2 |
Bardzo ciekawa ciekawostka  nawet mnie zaciekawiła..A jeszcze trochę włosów mam..Łukasz pewnie, uczy się na pamięć, tak jak i Ty, kempik Przyjdzie czas i na Ciebie  a może nawet na holenderkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Ciekawe czy jest ktoś w całej Polsce, kto gra co rok przed sezonem, że Legia spadnie.. Nieważne jaki kurs, pewnie z 5000 nawet.. I tak od wielu lat.. To teraz miałby szanse na odrobienie i dobry plus Sorry, musiałem na chwilę odwołać Dobranoc. Wiesz że Cię lubię kemp, wiem też że sobota, ale nie pierdol takich głupot. Teraz już - Dobranoc. chyba akagi ma rację.. 5000 nie mogło być..Ale dwa...Tak, dwa może tak..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,150 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,150 Likes: 9 |
PSG jakie to są leszcze  dobrze ze mam ich na liscie, kiedys juz mnie zalatwili wlasnie z nantes
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Bardzo ciekawa ciekawostka  nawet mnie zaciekawiła..A jeszcze trochę włosów mam..Łukasz pewnie, uczy się na pamięć, tak jak i Ty, kempik Ojciec mojegp kumpla ze studiów, bardzo sympatyczny i pogodny człowiek, mówił że jak ktoś ma ładne, to nie musi mieć dużo.. Nie dosłownie, ale coś w tym jest, jeśli potraktować to jako przenośnię z drugim dnem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,188 Likes: 19 |
nic nie wybrałam dopiero bf odpaliłam nie zawracaj mi więc, więcej dupy, ni nie zawracaj nie strasz nie strasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,150 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,150 Likes: 9 |
L dramat, ale x2 jakos weszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Akagi może tak musi się stać żeby Legia poleciała i spadła cena za odkupienie. Wtedy Boguś wjedzie na białym koniu z pieśnią na ustach: bójcie się chamy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Easy, Akagi.. To było coś w stylu, że koleś grał Leicester na mistrza Premiership jako beniaminka.. I co rok chyba grał, jako kibic.. Dla mnie podobne szanse na spadek Legii przed sezonem u nas.. Dlatego pomyślałem, że mógłby byc ktoś z 40mln narodu, kto niech będzie z Krakowa np, nie lubi Legii i tak co roku gra.. Czysto teoretycznie, bez prowokacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
To bardziej ktoś z Polonii musiałby być. Np taki Mazurek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
L dramat, ale x2 jakos weszlo Haha  Rymo, jesteś zajebisty z jakimi wjazdami, jak wielu już podlicza straty.. I nagle Ty cały na biało  .. A przed meczami to podsmiechujki z podpórek  Tak się robi plus, szacunek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nie znam nikogo z Krakowa, kto grałby na spadek Legii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Ooo albo z Polonii.. To dobry przykład, Sensei 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Nie znam nikogo z Krakowa, kto grałby na spadek Legii Hipotetycznie było, ale jednak ten potencjalny gracz jest kibicem Polonii Warszawa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,150 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,150 Likes: 9 |
Milan sie meczy z Salernitana
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
To nie jest mecz Maignana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|