|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Tak gada, żeby spławić pytania dziennikarzy. Przecież nie powiedzą jakie mają plany.
Natomiast będą musieli uruchomić art 5 jeśli cepy wjadą do nas albo na Łotwę. W przeciwnym razie skończy się świat zachodni i będzie można w USA zgasić światło. a ja uważam że powinien powiedzieć, iż stanowczo będą bronić swojego sojusznika a nie takie kręcenie lodów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.
Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc. dokładnie!!! mimo to, iż z Ukrainą nie jest nam po drodze teraz jak najbardziej ich trzeba wspierać w walce z ruską ku..wą! Mieć takiego sąsiada dla nas to tragedia, nie wiadomo co dalej i czy nas też nie przehandlują, jak będzie sytuacja kryzysowa! rzecznik pentagonu na pytanie co w przypadku ataku rosji na wschodniego członka nato odpowiedź: będzie wówczas szukać jakiegoś rozwiązania  aker przecież te cipki by nas sprzedały za kilka srebrników! dlatego ważne, aby jak najdłużej Ukraina się broniła, mam nadzieję, że partyzantka będzie ruskim utrudniać życie tam przez następne miesiące!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dla mnie czysto nie ma kontroli Miszta nad piłką
zachowanie jak emeryta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Vukovic sam wejdz do bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Natomiast będą musieli uruchomić art 5 jeśli cepy wjadą do nas albo na Łotwę. W przeciwnym razie skończy się świat zachodni i będzie można w USA zgasić światło. Wreszcie w punkt. Tak to wygląda w teorii i miejmy nadzieje, że i w praktyce zadziała, ale oby nie doszło do takiej sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,401 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,401 Likes: 19 |
ze 2.5 tysi naszych spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wasz stoper Sylwia ogarnięty
żyje cały czas ,podoba mnie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
ona jest bardzo dobra ta koncepcja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co nie pisac to 2 najsłabsze zespoły na dzis sie spotkały w naszek lidze
zero pomysłu
napisałbym na jebał pies ale obraziłbym psa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Natomiast będą musieli uruchomić art 5 jeśli cepy wjadą do nas albo na Łotwę. W przeciwnym razie skończy się świat zachodni i będzie można w USA zgasić światło. Wreszcie w punkt. Tak to wygląda w teorii i miejmy nadzieje, że i w praktyce zadziała, ale oby nie doszło do takiej sytuacji. Jeśli Cię to uspokoi to sleepy Joe mówił, że będą bronić "every inch". Ale zapewne naszymi żołnierzami. Także musimy jak zawsze liczyć przede wszystkim na siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
co nie pisac to 2 najsłabsze zespoły na dzis sie spotkały w naszek lidze
zero pomysłu
napisałbym na jebał pies ale obraziłbym psa 3 rzuty różne niech podsumują spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
Wietes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
co nie pisac to 2 najsłabsze zespoły na dzis sie spotkały w naszek lidze
zero pomysłu
napisałbym na jebał pies ale obraziłbym psa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Bieganski już przed dosrodkowaniem miał balagan w oczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420 |
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.
Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc. dokładnie!!! mimo to, iż z Ukrainą nie jest nam po drodze teraz jak najbardziej ich trzeba wspierać w walce z ruską ku..wą! Mieć takiego sąsiada dla nas to tragedia, nie wiadomo co dalej i czy nas też nie przehandlują, jak będzie sytuacja kryzysowa! rzecznik pentagonu na pytanie co w przypadku ataku rosji na wschodniego członka nato odpowiedź: będzie wówczas szukać jakiegoś rozwiązania  Tak gada, żeby spławić pytania dziennikarzy. Przecież nie powiedzą jakie mają plany. Natomiast będą musieli uruchomić art 5 jeśli cepy wjadą do nas albo na Łotwę. W przeciwnym razie skończy się świat zachodni i będzie można w USA zgasić światło. Zawsze jeszcze mogą potępić i wyrazić głębokie zaniepokojenie zaistniałą sytuacją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
Frydrych ograny jak dziecko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
Frydrych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
na4mecze, dwie wygrane, wygląda na utrzymanie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|