Wszystko co było dostępne o wojnie na Pacyfiku ( nie mylić z naszym glazurnikiem), w latach młodości, przeczytałem.( Flisowskiego).. tworzyłem nawet własne ilustracje do opisów walk..
Po godz. 16:30 agencja Reutera poinformowała o rozpoczęciu rozmów rosyjsko-ukraińskich w rejonie Prypeci, przy granicy z Białorusią. Szef MSZ Ukrainy Dmytro Kułeba przekazał, że na czas rozmów Białoruś ma powstrzymać się od działań militarnych.
Po godz. 16:30 agencja Reutera poinformowała o rozpoczęciu rozmów rosyjsko-ukraińskich w rejonie Prypeci, przy granicy z Białorusią. Szef MSZ Ukrainy Dmytro Kułeba przekazał, że na czas rozmów Białoruś ma powstrzymać się od działań militarnych.
W tym samym czasie wystrzelili z Białorusi rakiety Iskander
Szkoda im tam było jechać, niech lepiej wracają szybko do bunkrów
Akagi jeśli się tak interesujesz marynistyką to pewnie też grasz w world od warships.
Nie Sensei, i nie dlatego jak napisał alfa, że jestem fasola, ale z gier gram tylko w brydża i rzadko szachy. Jak jeszcze miałem Atari za młodu, to na dyskietkach była taka gra o amerykańskich łodziach podwodnych w wojnie na Pacyfiku, to tylko wtedy.
A generalnie, to wolę czytać niż grać, a doba ma tylko 24 godziny.
Akagi jeśli się tak interesujesz marynistyką to pewnie też grasz w world od warships.
Nie Sensei, i nie dlatego jak napisał alfa, że jestem fasola, ale z gier gram tylko w brydża i rzadko szachy. Jak jeszcze miałem Atari za młodu, to na dyskietkach była taka gra o amerykańskich łodziach podwodnych w wojnie na Pacyfiku, to tylko wtedy.
A generalnie, to wolę czytać niż grać, a doba ma tylko 24 godziny.