|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
jak będzie atak to tylko na nas bo nigdzie indziej mu się nie opłaci  ale to są tak szalone scenariusze że nikt tego nie jest w stanie przewidzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
zobaczymy, Quincy.. nikt nie wie na pewno.. ale ten scenariusz jest naprawde logiczny, a przez to realny.. i przyznam - mój ulubiony i temu kibicuję  ..bo że putina kurwy nie zobaczymy w Hadze, to jestem 99% pewien.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
prędzej Hagi nie zobaczysz niż putina tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jak będzie atak to tylko na nas bo nigdzie indziej mu się nie opłaci  ale to są tak szalone scenariusze że nikt tego nie jest w stanie przewidzieć tak, jak bedzie atak, pójdzie to dalej, to wojna bedzie na naszym terenie.. może być szybko, albo za 5, 10, 20 lat.. ale tutaj sie zakonczy - niezaleznie od tego, jak komu pójdzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
no mowie ze putin kurwa + Haga nie bedzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Totalbet nie daje zakładów na ruskie ligi.. nie wiem, jak z tenisem np.. ale to juz coś.. nie wiem, jak inne buki, ale ja bym teraz i tak nie zagrał nic, co ma zwiazek z tą ruską swołoczą..  ani w forbexie ani stsie nie widze ruskich lig
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
mówię o nuklearnym po nas to by przeszli jak po stole za tydzień pod Berlinem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
czyli widzisz, L.. da sie da sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nuklearny - jak napomknąłem - też zacznie sie i skonczy u nas..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
no juroszek raz w życiu coś porządnego zrobił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
prędzej Hagi nie zobaczysz niż putina tam  Prędzej Hagiego zobaczysz (tego od deski snowboardingowej) niż Putina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
 małe rzeczy, a cieszą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jak BMW, Volvo, VW, Exxon mogą, to buki też wyżyją bez tej ruskiej swołoczy.. szacunku nabrał dla mnie Krychowiak, bo chce rozwiązać kontrakt.. pozostali tam grający - powinni pójść tą ścieżką..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
 oby to sie sprawdziło.. dla mnie to jeden z najbardziej prawdopodobnych scenariuszy.. trzymam kciuki.. Według ekspertów na ataki nuklearne nie ma szans obecnie. No ale ci sami eksperci mówili, że nie będzie żadnej pełnoskalowej wojny, bo nikomu się to nie opłaci a jest. Także ten, tego... dokładnie, rok temu putin podczas wykładu na uniwersytecie mówił, że wchodzimy w erę wykorzystania potencjału broni jądrowej ten wariat jest do tego zdolny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kotwica gra dzisiaj w.kosza w.Opolu. Chyba sie jedynka kroi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
jak BMW, Volvo, VW, Exxon mogą, to buki też wyżyją bez tej ruskiej swołoczy.. szacunku nabrał dla mnie Krychowiak, bo chce rozwiązać kontrakt.. pozostali tam grający - powinni pójść tą ścieżką.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Kotwica gra dzisiaj w.kosza w.Opolu. Chyba sie jedynka kroi Jakie przesłanki ku jedynce? bo buki kursami sugerują że Kotwica jest faworytem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
Kemp weż się od Mai odstosunkuj widzisz że się dziewczyna stara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Nie wiem.co i jak. Ale.pol godziny temu był w.punkcie były koszykarz Kotwicy z Kolobrzegu. Stawiał 1000 na Opole.po 2,20. Nigdy wcześniej go w zakładach nie widziałem. Oczywiście to nie musi nic znaczyć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|