|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
nie oglądam  mam swój system do przerwy w maxikombi iczasem siada
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
@2,04 Saragossa 2-1 @3,35 Rostok remis 3-2 @3,85 Cytadela 1-1 Jak dobrać stawki??? Rozważałem pomiędzy dwoma z drugiej bundes..źle wybralem szło wygrać...no szło, dobre stawkowanie lub wybór, albo jedno i drugie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
@2,04 Saragossa 2-1 @3,35 Rostok remis 3-2 @3,85 Cytadela 1-1 Jak dobrać stawki??? Rozważałem pomiędzy dwoma z drugiej bundes..źle wybralem szło wygrać...no szło, dobre stawkowanie lub wybór, albo jedno i drugie.. przepraszam..W trzecim strzałka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kazdy teraz powinien usiąsć i solidnie zrobić maxikombi na Zlot.. bo weekend idzie, to meczów duzo.. a nie jednemu Biczowi robić presję.. robie 'nitke' na kupony "zlotowe" [ efortuna.pl] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie oglądam  mam swój system do przerwy w maxikombi iczasem siada miałem tam raz system.. w etapie sprwadzającym były 2 kolejki w 2 sezony, że wszsytko undery 2,5.. w drugim etapie, na piniondze, nie było żadnej takiej kolejki.. wyleczyłem się z systemów i 'virtuali'.. ale oby Twój system był lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,346 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,346 Likes: 19 |
myślisz że jakby każdy potrafił takie składaki trafić to by nie trafiał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
L, to do mnie czy do Bicza?.. mam nadzieje, ze do Bicza, bo trudne pytanie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
nie oglądam  mam swój system do przerwy w maxikombi iczasem siada miałem tam raz system.. w etapie sprwadzającym były 2 kolejki w 2 sezony, że wszsytko undery 2,5.. w drugim etapie, na piniondze, nie było żadnej takiej kolejki.. wyleczyłem się z systemów i 'virtuali'.. ale oby Twój system był lepszy  juz nie pamietam, ale chyba z @250 około miało być przynajmniej raz na dwa sezony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,346 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,346 Likes: 19 |
do Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurde.. ja chyba nie rozumiem tego pytania łatwo nie bedzie, ale im wiecej kuponow, tym wieksze szanse na Zlot, dobrze kombinuje?.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ile tych kwitów było Biczyka?
wczoraj chyba 3 kafle dawali za sztukę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
ile tych kwitów było Biczyka?
wczoraj chyba 3 kafle dawali za sztukę 5 było dziś już było 5 koła od sztuki ale oczy mi hajsem zarosły i czekałem jak głupi chuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,346 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,346 Likes: 19 |
powtórzę pytanie kiedy ostatnio spałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
dobra czutka brawo   graty Aker, ale nam to ich zwycięstwo, nie leżało..juz to poprzednie też..ich stac na awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
wczoraj chyba 300PLN, a nie 3k.. a dzisiaj 3PLN ale chyba tylko "pomiedzy wierszami" było ile tego jest..  prawie sobie reke daje uciac za to..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
powtórzę pytanie kiedy ostatnio spałeś  odespie w weekend, na raty.. dzis nie zamierzam sie oszczedzac.. do odcięcia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,346 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,346 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
ile tych kwitów było Biczyka?
wczoraj chyba 3 kafle dawali za sztukę 5 było dziś już było 5 koła od sztuki ale oczy mi hajsem zarosły i czekałem jak głupi chuj pewnie..co to by za zlot był z takich drobnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
od odciecia senno-zmęczeniowego.. jutro bez budzika.. cieszmy sie z małych rzeczy..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|