|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
UK: Red Red Wine - UB40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> US: Maniac - Michael Sembello (zna ktoś ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Super kawałki Fajna jest ta laska z teledysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> UK - Lonely This Christmas - Mud - tego kawałka za cholerę ne kojarzę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Też tego kawałka nie kojarzę, ale gdybyś chciał posłuchać:
|
|
|
Link skopiowany do schowka