Quote
UK: Red Red Wine - UB40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
US: Maniac - Michael Sembello (zna ktoś ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Super kawałki


Fajna jest ta laska z teledysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Quote
UK - Lonely This Christmas - Mud - tego kawałka za cholerę ne kojarzę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Też tego kawałka nie kojarzę, ale gdybyś chciał posłuchać: