|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
dawałam pefki na oscary z miesiąc temu ale jak się tak czyta forum jak rozwiązuje kłizy  czytam wszystko!! Ale typy max na jeden dzień do przodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19 |
Tak swoją drogą to od lesb można się dużo nauczyć nie jodłować na jebał pies jak kot w mleku
a wiecie przecież że po 40 tce to nasza jedyna broń żeby wyjśc z twarzą z sypialni skąd taka refleksja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
to chyba włoskie jezioro sportu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jakie hasło, motyw do ostatniego ligowego quizu ? ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/G22YFPG/20220327-120753.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19 |
xxx po 40 może w końcu Pacyf coś wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Kreskówki!! Niech coś będzie dla Teosia!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Przyjaciele, Teoria Wielkiego Podrywu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19 |
gotowanie na ekranie może w końcu zamulacz zrobi pierwszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
chyba jest jedna wygrana juz Sylwia
quizy robi mój syn nie jego bajka ale daje z siebie wszystko
ja startuje z szacunku do organizatorów bo to dobre chłopaki sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19 |
Przyjaciele, Teoria Wielkiego Podrywu  o tototo moje 2 ulubione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19 |
chyba jest jedna wygrana juz Sylwia
quizy robi mój syn nie jego bajka ale daje z siebie wszystko
ja startuje z szacunku do organizatorów bo to dobre chłopaki sa no przecież jaja se robię dobra czas na rosołek potem spacer z zoną lody z dziećmi potem lody inne jak to Pacyfek stwierdził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Po raz 85 reprezentacja zagra mecz o 20:45 czasu lokalnego. Więcej razy, bo aż 89, graliśmy o godzinie 17:00. Według godzin, które teraz są obligatoryjne, godzina 20:45 pobije rekord godziny 17:00" W. Frączek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jutro na rehabilitacji ma być siatkówka, ja niestety mogę zagrać tylko sposobem dolnym tzw. dyszlem  ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/xMSsPGQ/20220327-123550.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19 |
Jutro na rehabilitacji ma być siatkówka, ja niestety mogę zagrać tylko sposobem dolnym tzw. dyszlem  ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/xMSsPGQ/20220327-123550.jpg) [ ibb.co] mogę Ci kilka tricków pokazać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
siedzenie konkret nawet experci z bramy mają namiot w spodniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
"Po raz 85 reprezentacja zagra mecz o 20:45 czasu lokalnego. Więcej razy, bo aż 89, graliśmy o godzinie 17:00. Według godzin, które teraz są obligatoryjne, godzina 20:45 pobije rekord godziny 17:00" W. Frączek  jakby zapytać kibiców to około 90 procent odpowiada ze 20.45 u Nowickiego takie pytanie w finale{bez podtekstów żeby nie było no dobrze na piersi} bez szans na trafienie chyba że jakis Janusz w stylu Sasina
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jutro na rehabilitacji ma być siatkówka, ja niestety mogę zagrać tylko sposobem dolnym tzw. dyszlem  ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/xMSsPGQ/20220327-123550.jpg) [ ibb.co] mogę Ci kilka tricków pokazać  Dogadamy szczegóły na priv 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|