|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,457 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,457 Likes: 19 |
straszniem ciekawa ile strzelił chyba w pabianickiej A klasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,457 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,457 Likes: 19 |
A Maja w Wieczystej pyknął nawet więcej niż Lewy  cały ten twój konkurs to o dupę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521 Likes: 1 |
Romelu Lukaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ja to nie znam odpowiedzi, ale za to w ramach ciekawostki przytoczę statystyki 13-latka z Milanu.
Francesco Camarda: 17/18 - 40 meczów - 247 goli 18/19 - 31 meczów - 172 gole 19/20 - 16 meczów - 64 goli 21/22 - 2 mecze - 3 gole
razem: 89 meczów - 486 gole
Aktualnie w wieku 13 lat gra w Milanie U15
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
#1 W Bodo bts.o2,5 @2,09 2/10 -2 #2 Lulea dnb @1,62 2//10 0 #3 Bolton/+1,5 @2,39 2/10 -2 #4 Orebro dnb @2,10 3/10 - 3 #5 Asker -1 @1,91 2/10 3-1 + 1,82 #6 Wrexham/u3,5 @2,80 1/10 1-1 - 1
Nie da się, po prostu nie da, przejść obojętnie obok takiego rynku, norweskiego klepiska
#7 Floya z iksem @3,60 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
#1 W Bodo bts.o2,5 @2,09 2/10 -2 #2 Lulea dnb @1,62 2//10 0 #3 Bolton/+1,5 @2,39 2/10 -2 #4 Orebro dnb @2,10 3/10 - 3 #5 Asker -1 @1,91 2/10 3-1 + 1,82 #6 Wrexham/u3,5 @2,80 1/10 1-1 - 1 #7 Floya z iksem @3,60 1/10 6-0 -1 Anglia i..dlaczego znów Barany ?? A dlaczego nie ?? Odważnie, bez pedalskiego.. #8 Derby @3,25 2/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,457 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,457 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
To jak już będziesz miała, to dawaj..zobaczę co da się zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,457 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,457 Likes: 19 |
już pisze kiedyś tam dawno temu zadałeś pytanie zagadkę z nagrodami parę osób nawet odpowiedziało i się pytam kto wygrał i jaka była prawidłowa odpowiedż pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
już pisze kiedyś tam dawno temu zadałeś pytanie zagadkę z nagrodami parę osób nawet odpowiedziało i się pytam kto wygrał i jaka była prawidłowa odpowiedż pozdrawiam zadałem, zadałem..różne pytania zadawalem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
#1 W Bodo bts.o2,5 @2,09 2/10 -2 #2 Lulea dnb @1,62 2//10 0 #3 Bolton/+1,5 @2,39 2/10 -2 #4 Orebro dnb @2,10 3/10 - 3 #5 Asker -1 @1,91 2/10 3-1 + 1,82 #6 Wrexham/u3,5 @2,80 1/10 1-1 - 1 #7 Floya z iksem @3,60 1/10 6-0 -1 #8 Derby @3,25 2/10 2-2 -2...już witał się z gąską.. Dzisiaj dobry, warty spróbowania rynek w Norwegi, gdzie walczący o utrzymanie Ullensaker, podejmie walczący o awans Jerv. Gospodarze w zeszłą środę odbyli pierwszy trening pod wodzą nowego trenera a sobotnia wyjazdowa gra, przyniosła wreszcie punkt ( nie utrzymali dwu bramkowego prowadzenia) po paśmie 7 porażek z rzędu. Stawiam na Tolka Banana i pierwsze zwycięstwo, ale po wczorajszej szarży, zabezpieczam pedalskim.. #9 Ull/Kisa dnb @2,45 2/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
#1 W Bodo bts.o2,5 @2,09 2/10 -2 #2 Lulea dnb @1,62 2//10 0 #3 Bolton/+1,5 @2,39 2/10 -2 #4 Orebro dnb @2,10 3/10 - 3 #5 Asker -1 @1,91 2/10 3-1 + 1,82 #6 Wrexham/u3,5 @2,80 1/10 1-1 - 1 #7 Floya z iksem @3,60 1/10 6-0 -1 #8 Derby @3,25 2/10 2-2 -2 #9 Ull/Kisa dnb @2,45 2/10 0-0 - 0
Dzień dobry. Zdobycie trzech punktów, bez względu na to w jakim stylu, co cel nadrzędny dziś. Ale, czyż marne @1,20 może kogoś usatysfakcjonować ( jacek i rymo - nie bawicie się ) Dlatego ja, wybieram #10 Peking -2 @1,90 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
#1 W Bodo bts.o2,5 @2,09 2/10 -2 #2 Lulea dnb @1,62 2//10 0 #3 Bolton/+1,5 @2,39 2/10 -2 #4 Orebro dnb @2,10 3/10 - 3 #5 Asker -1 @1,91 2/10 3-1 + 1,82 #6 Wrexham/u3,5 @2,80 1/10 1-1 - 1 #7 Floya z iksem @3,60 1/10 6-0 -1 #8 Derby @3,25 2/10 2-2 -2 #9 Ull/Kisa dnb @2,45 2/10 0-0 - 0 #10 Peking -2 @1,90 2/10 0-4 +1,80 Taaa....czyli całkiem, całkiem kurwa słaba ta dycha... Odcinam sie od tego grubą kreską.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Nowy sezon, nowe rozdanie, nowe nadzieje i tak kurwa dalej...
Zupełnie nie mam pojęcia, dlaczego drużyna z Gamla Ulevi, dziś w charakterze gospodarza, pocinać będzie po gumie Bravida Areny - nominalnego obiektu Hacken. Ale czytam, że tak będzie, a przeciwnej stronie stanie drużyna, która tylko sezon zamierza spędzić na zapleczu, i szybko wrócić do Allsvenskan. Orgryte - Halmstad..gospodarze w tym sezonie, liczą na coś więcej niż miejsce w środku tabeli, lecz wg przedsezonowych opinii, różnej maści fachowców, over 5 platz nie dadzą rady. Co Halmstad, cóż..oni myślą, że to tylko rok zesłania, a fachowcy...są zadziwiająco zgodni. Obie drużyny, nacodzień latają po trawie ( tak mi się wydaje), dzisiaj na gumie, co nie powinno przeszkodzić w dobrej bramkowej zabawie. Okres przygotowawczy i grupowe rozgrywki Svenska Cupen, to w większości guma.. Mój pierwszy typ nowego...wszystkiego, to :
T1 Orgryte - Halmstad bts @1,90 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Jako, że znany jest już ( oczywiście tu i ówdzie ) okrzyk Tylko Niższe Angielskie, druga propozycja dzisiaj, pochodzi właśnie z tamtych obszarów. 22 spotkania bez zwycięstwa ( tak przeczytałem, nie chce mi się sprawdzać ), wiele pięknych, honorowych porażek, widmo degradacji, debiut nowego trenera przed własną publicznością - może być z 9 tysi, derby i przeciwnik, który pozostaje w strefie tzw "ziemi niczyjej" Zatem...typ może być tylko jeden :
T2 Wimbledon - Charlton 1 @3,20 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
T1 Orgryte - Halmstad bts @1,90 3/10 2-2 5,7 T2 Wimbledon - Charlton 1 @3,20 2/10 1-1 0
Norweg poważnie podchodzi do kubka, a to już półfinał dlatego bez zbędnego pitolenia - na stadionie imienia naszego Chorzowskiego grubasa, liczę na...gole, liczę.. Molde 4 razy z kubkiem, Stroms 5..
T3 Molde - Stromsgodset bts/o2,5 @1,85 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
T1 Orgryte - Halmstad bts @1,90 3/10 2-2 5,7 T2 Wimbledon - Charlton 1 @3,20 2/10 1-1 0 T3 Molde - Stromsgodset bts/o2,5 @1,85 2/10 3-0 0
Poprzedni sezon, rozczarowanie..tylko 9 miejsce, teraz nowe rozdanie, kilku nowych graczy, a pośród nich, kuzyn Erlinga Brauta Haalanda, 17 dni młodszy, też Braut tyle, że Jonatan Brunes ( trzy bramki w meczu otwarcia ) i wiara w awans. Fachowcy plasują drużynę Startu, w pierwszej trójce na koniec sezonu OBOS. Dziś otwarcie na własnych śmieciach, gdzie z tym akurat rywalem, mają doskonałe statystyki 8-1-0..Mjondalen, to akurat nie jest wyjazdowy mocarz, gdyż na ostatnie 45 spotkań wyjazdowych, wygrali..5. Wiadomo, że statystyki nie grają, i wcześniej czy później, wszystko się zmienia, ja jednak postawie na to, że jak zmiana, to nie dziś, ale, żeby nie było za prosto, to..
T4 Start - Mjondalen 1/o2,5 @2,60 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Czy ktoś pamięta takiego zawodnika jak Tore Andre Flo ?? Tak..tam gdzie rozpoczął karierę, tam i kończy, tym razem jako trener Songdal. Doskonale rozpoczęli sezon, ale dziś rywal z najwyższej półki, takie TOP3, czyli Stabaek..myślę nad BTSem..@1,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521 Likes: 1 |
popularny Flonaldo fajne boje z obrońcami kanarkowych były
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|