Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 73 1 2 36 37 38 39 40 72 73
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Wimbledon 2022 27.06-10.07

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016
Likes: 19
Originally Posted by Lukasz111
Ale warto jeszcze zaangażować wszystkie siły na te ostatnie kolejki aby pies nas "wspominał" przez całe lato.

tak

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Roland Garros od 22 maja czyli takie jakby przedłużenie sezonu piłkarskiego. Więc też termin do zaakceptowania.
Jakby nie patrzeć RG i Wimb nie powinno wpłynąć na spokojne lato bez psa dręczyciela.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016
Likes: 19
zreszto w lecie tez piłka jest przeciez skandynawskie irlandzka i oczywiście białoruska laugh

i pewnie ameryka tez gra jak kto lubi po nocach siedzieć tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
No tak ale to już raczej dla uzależnionych od hazardu. Jak ktoś jest normalny to sobie może zrobić przerwę i odpocząć.

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Mimo pierwotnych plotek, Romelu Lukaku wcale nie znajduje się w kręgu zainteresowań takich ekip jak AC Milan czy Newcastle United. Frustracja 28-letniego napastnika The Blues wydaje się coraz bardziej wzrastać, a to z pewnością nie pomaga w szukaniu nowego pracodawcy. [Evening Standard]


Barcelona jest skłonna latem wysłuchać wszystkich ofert transferowych za Frenkiego de Jonga. Podobno osobą Holendra jest bardzo zainteresowany Erik ten Hag. Hiszpański dziennik Sport podaje, iż dla nowego szkoleniowca Manchesteru United ściągnięcie byłego pomocnika Ajaxu ma być jednym z priorytetów transferowych. [Sport]


W przypadku fiaska negocjacji z Darwinem Nunezem, Newcastle ma kilka alternatyw. Są nimi przede wszystkim Dominic Calvert-Lewin i snajper Bayeru Levekrusen, Patrick Shick. [Mirror]


Znany z tego, że w piłce nie lubi próżni, Antonio Conte, już wkrótce może udać się na małe zakupy w celu uzupełnienia składu Tottenhamu. Na celowniku włoskiego menedżera znaleźli się tacy zawodnicy jak James Ward-Prowse, a także obrońca Brighton Marc Cucurella. [Fichajes]

Działacze Aston Villi mają czas do końca maja, aby podjąć ostateczną decyzję w sprawie dalszej przyszłości Philippe Coutinho. Chcielibyście, żeby Brazylijczyk nadal reprezentował barwy klubu z Birmingham? [Sport]

Na razie więcej mówi się o tym kto z Chelsea ma odejść, niż o tym kto do Chelsea ma przyjść. Psuć humorów kibicom The Blues nie chcemy, dlatego warto dziś wspomnieć o tym, o czym pisze portal Goal. Podobno klub ze Stamford Bridge jako letni priorytet transferowy obrał sobie ściągnięcie defensora RB Lipsk Josko Gvardiola. Ściagnięcie Chorwata ma być mocno uzależnione od tego jakie decyzje na temat swojej przyszłości podejmą Rudiger do spółki z Andreasem Christensenem. [Goal]

Arsenal bacznie monitoruje sytuację lewego obrońcy Bolognii, Aarona Hickeya. 19-letni obrońca wpadł w oko Mikelowi Artecie jeszcze za czasów, gdy młodziutki Hickey reprezentował barwy szkockiego Hearts. [football.london]

Stefan de Vrij może latem opuścić Inter i to za całkiem fajne pieniądze. 15 milionów funtów. Właśnie tyle trzeba byłoby wyłożyć za holenderskiego defensora. Portal Football Insider podaje, że w kolejce po obrońcę Nerazzurri stoją takie ekipy jak Tottenham, Aston Villa i oczywiście Newcastle United. [Football Insider]

Djed Spence rozchwytywany. Swoją gotowość w walce o podpis obiecującego piłkarza wyrażają takie ekipy jak: Manchester United, Tottenham, Manchester City, Arsenal i Bayern Monachium. Mówi się, że działacze Middlesbrough mają rozpatrywać wszelkie oferty wynoszące 12-15 milionów euro. [BBC]

Świeżo upieczony beniaminek Premier League – Fulham, już wkrótce będzie chciało dokonać pierwszego ruchu transferowego. Na celowniku ekipy z Craven Cottage znalazł się bowiem… defensor Liverpoolu, Joe Gomez. Myślicie, że Anglik byłby skłonny opuścić Anfield? [Mirror]

Borussia Dortmund ma latem stanąć do walki z Manchesterem United o podpis na kontrakcie snajpera Ajaxu, Sebastiena Hallera. [Sun]

Pau Torres swoją dobrą grą w barwach Villarrealu może zapracować na transfer do większego klubu. Hiszpana na radarach mają Manchester United, Chelsea oraz Liverpool podaje Fabrizio Romano.

Burnley poinformowało o przedłużeniu współpracy z Jayem Rodríguezem. Strony doszły do porozumienia w sprawie umowy do 30 czerwca 2024 roku. [BBC]

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by latajaca_holenderka
zreszto w lecie tez piłka jest przeciez skandynawskie irlandzka i oczywiście białoruska laugh

i pewnie ameryka tez gra jak kto lubi po nocach siedzieć tongue
Japonia
Islandia
Szwecja
!

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Originally Posted by Lukasz111
Powolutku koniec sezonu. Bez mistrzostw w lato. Piękny okres się szykuje bez psa za plecami.
Nie znam nikogo,kto by w te bzdety uwierzył.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Forty wyluzuj, zzaraz French Open się zaczyna to się odegrasz

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Stachu,co Ty pleciesz

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Originally Posted by forty
Stachu,co Ty pleciesz

https://streamable.com/hy59je

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
znajomy lokalny polityk PO ma takie w domu

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by Lukasz111
No tak ale to już raczej dla uzależnionych od hazardu. Jak ktoś jest normalny to sobie może zrobić przerwę i odpocząć.

Ja się przerzuciłem na krypto, airdropy, nft i itd. i wreszcie detoks od hazardu wygląda jak Bóg przykazał.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Originally Posted by Lukasz111
Powolutku koniec sezonu. Bez mistrzostw w lato. Piękny okres się szykuje bez psa za plecami.
Originally Posted by Lukasz111
Człowiek wyjdzie na taras i będzie mógł pomyśleć jaki dziś piękny dzień a nie dlaczego Inter przegrał z Empoli 6 maja 2022.
laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Bautista to jest taka pizda, ze glowa mała

3ci set 4:2 40-00* (3bp)

Kończy wpierdolem w tb, przegrywajw 2:7,w tym wszystkie 4 swoje seriwsy.. Od stanu *1:0 w tb

Njgdy wiecej kurwa

Poprzednim razem wpierdolil mi z *4:0 w 3cim secie

Jebac! mad

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Hazard nie matka.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by Lukasz111
Powolutku koniec sezonu. Bez mistrzostw w lato. Piękny okres się szykuje bez psa za plecami.
Originally Posted by Lukasz111
Człowiek wyjdzie na taras i będzie mógł pomyśleć jaki dziś piękny dzień a nie dlaczego Inter przegrał z Empoli 6 maja 2022.
laugh
żeby tradycji stało się zadość brakuje jeszcze wpisu Łukasza że końcówki sezonu są najbardziej kasodajne i trzeba grubiej wchodzić

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549
Likes: 10
Originally Posted by kemp
Bautista to jest taka pizda, ze glowa mała

3ci set 4:2 40-00* (3bp)

Kończy wpierdolem w tb, przegrywajw 2:7,w tym wszystkie 4 swoje seriwsy.. Od stanu *1:0 w tb

Njgdy wiecej kurwa

Poprzednim razem wpierdolil mi z *4:0 w 3cim secie

Jebac! mad
dlatego ma ksywe w tourze Kopciuszek, Gulbis go tak mianował . Jedna z większych pizdeczek.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
To nie znalem.. A energia na korcie poziom ujemny.. Dramat.. Po duzym kursie moze jeszcze kiedyś.. ale sie pomyśli dwa razy..

Strona 38 z 73 1 2 36 37 38 39 40 72 73

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1