|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 120 |
1.06 prof.poz256 kafelnikov-rochus-2-kurs 3.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
STS 2.06
1 New Jersey-Colorado X-3.4 2 Rosja-Jugosławia X-3.2 3 Walia-Polska X-3.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Grzesiek, został Ci jeszcze jeden typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
Loader twoje wyliczenia są chyba trochę nieścisłe.Zliczając wszystkie moje trafione kupony(bez #4 gdzie spotkanie się nie odbyło)mam 6.68*0,9*100-400=+210.2. W Twoim przypadku 3.1*0.9*100-400=-121. Zakładając, że mamy do obstawienia jeszcze po jednym kuponie wszystko może się zdażyć. Przy mojej wpadce w ostatnim kuponie wystarczy Ci trafić zdarzenie o kursie 4.0. Pozdrawiam, myślę że powalczymy do końca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99 |
3/5
Prof 3.06 15.00 561 Wl.Czest.-Pergo G. 2 1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154 |
Witam oto mój kuponik na playoff 2001 1.06 STS godz 17.00 392 Clement/Escude Aspelin/Landsb. 1.70 "1"
POLSKA BIALO-CZERWONI !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
STS 1.06.2001 Kupon nr3 365 Walia 21 Polska 21 "1" 5.60
Tonący brzytwy sie chwyta
Gratulacje dla ciebie soczi, masz 3/3 ja nie trafilem Kremer mam jeden typ trafiony a nie jak myslales ze dwa typy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Rzeczywiście Wojtek, dopiero teraz zauważyłem - przez cały czas myślałem że masz postawione na Chladkową, ale mimo wszystko masz jeszcze spore szanse.
Różnica pomiędzy trafionym a nietrafionym kuponem to około 150-250 złotych czy punktów (-100 a +50 do +150) przy wspólczynnikach 1,7-2,7 więc przy pozostałych tobie 3 kuponach nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte.
Nie wiem tylko czy dobrą taktykę obrałeś. Cóż w sporcie wszystko jest możliwe.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ciekawiej bedzie sie ogladalo mecz na WTV, a jak przegram to i tak bedzie powod do radości ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) #5 STS 2.06 godz.16 653 Walia Polska 1X @1.55 PS. Pozdrowienia dla Tooma19 ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39 |
Cześć! No to i ja zaczynam.
#1 STS Sobota 2.06. 16:00 644 Irlandia - Portugalia "1" 2.90
Andrzej, powodzenia!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39 |
Jadę dalej:
#2 STS 3.06. 15:00 776 Crotone - Pescara "1" 1.45
#3 STS 3.06. 15:00 783 AC Torino - Cosenza "1" 1.45
narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2001
Posty: 39 |
No i kończę tą kolejkę:
#4 Betako 2.06. 17:00 700 Rosja - Jugosławia "1" 1.9
#5 Betako 2.06. 22:00 726 Paragwaj - Chile "1" 1.45
To są moje typy. Andrzej, życzę powodzenia!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
02.06
Kupon IV Profesjonal 013.Walia-Polska 2 / 2,15
Pozdrowienia dla Dj Bronka - obydwoje stawiamy na Polskę (piłka i siatkówka) mam nadzieje że trafimy :-)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
4 TYP 01.06-20:30/PROFESJONAL ----- V35. Walia-Polska (1-wszy GOL U-21) 1-2.4 -----
5 TYP 01.06-NOC/STS ----- 376. Wenezuela-Polska 2-1.8 -----
Wybacz SOLARI,że trzymałem Cię tak długo w niepewności... ale musiałem zobaczyć jaką strategię przyjać. Muszę Ci przyznać, że jesteś wymagającym przeciwnikiem.
Szacuneczek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
4/5 ==================================== STS dzisiaj za jakieś 30min (19-00)
359 Islandia-Malta~~1 (1.40) ====================================
PS:Ahonen co jest z Tobą - umarłeś :confused
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał CHEESE: No i kończę tą kolejkę:
#4 Betako 2.06. 17:00 700 Rosja - Jugosławia "1" 1.9
#5 Betako 2.06. 22:00 726 Paragwaj - Chile "1" 1.45
To są moje typy. Andrzej, życzę powodzenia!!! Betako? Ale pech ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/frown.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Typy bierzemy tylko z STS-u i Profa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał SebaS: [b]W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz edycji postów. Nie edytujemy nawet postów nie związanych z typowniem. Jak już raz zatwierdziliśmy wysłanie posta, nic już w nim nie zmieniamy. Howg[/b] ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/frown.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Sytuacja w jakiej postawil mnie lleyton jest fatalna juz raczej moze sie przygotowywac do 2 rundy , ale sie nie poddaje i ostatni moj typ Z profa: Grecja-Albania X 3.9
Moze sie uda ,jesli nie to powodzenia w dalszych rundach lleyton!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka