|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tej sytuacji nie ma szans wybronić
Marciniak zasłoniety to sobie zagwizdał na czuja
sa tylko 2 mozliwości oczywiście wybrał zle
nie wiem gdzie był var
u mnie cała ekipa juz by nie pracowała na najwyżśzym szczeblu przez minimum rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Marciniak do va garów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
tej sytuacji nie ma szans wybronić
Marciniak zasłoniety to sobie zagwizdał na czuja
sa tylko 2 mozliwości oczywiście wybrał zle
nie wiem gdzie był var
u mnie cała ekipa juz by nie pracowała na najwyżśzym szczeblu przez minimum rok "na czuja to można kobietę powąchać" Czyje to słowa, za kobietę był inny wyraz ale Rudzki w ten sposób zacytował
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
@TEodor dawaj niskie pefffki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Fajny ten karny dla Jagi. Całe szczęście że dla Legii takiego nie gwizdnął bo dopiero by była afera
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Nie ma co wracac do wczoraj.Było, mineło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wczoraj nie oglądałem to się odniosłem do sytuacji dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Co do Polskich lig to słabo dzisiaj. Koroną Legionowo Bytom Kluczbork. Na Jarotę to chyba nikt kursów nie wystawił
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Co do Polskich lig to słabo dzisiaj. Koroną Legionowo Bytom Kluczbork. Na Jarotę to chyba nikt kursów nie wystawił dz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Co do Polskich lig to słabo dzisiaj. Koroną Legionowo Bytom Kluczbork. Na Jarotę to chyba nikt kursów nie wystawił dz dz dz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dz d 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
utrzymanie już jest, można spokojnie oglądać końcówkę sezonu w najlepszej lidze świata
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tak spokojnie ...
Dziś 180/100
I mniej nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Tak spokojnie ...
Dziś 180/100
I mniej nie będzie to jutro lepiej schowaj ciśnieniomierz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mam na jutro nitro pod język, defibrylator i serce świni do przeszczepu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Mam na jutro nitro pod język, defibrylator i serce świni do przeszczepu  a jaśniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jaśniej się nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
TBB - Piast X Waldimir Cichy nie ma zwyczaju odpuszczac czy sie spuszczac pod cisnieniem i presja. Tutaj gospodarze beda pod presja 1-1
Warta-KKS 2 'prawdziwe' derby, buńczyczne slangi i romantyczne wersy o nie oddawaniu, o walce, o pięknie futbolu, a realnie piwko, grill gospodarzy. 1-3
Lubin-Rakow 2 porazka Lubina nic nie przekreśla, mimo najgorszego terminarza, górniki utrzymane 0-2
Lechia-Pogoń 1 MKS juz wajcha na lige, mistrza sie nie udalo, 2miejsce tez nie. Wyjebane trza juz sobie spokojnie planowac wakacje, foty na instagramy, liczyc hajs na konktrakty - tak se myślą pilkarze MKS 2-0
Stal-Śląsk X Stal z remisem wg mnie pewniutkie utrzymanie, dla Slaska cenny punkt, patrzac z kim to oni graja ostatni mecz sezonu. Tak to bedzie rodzinna, firmowa impreza, piwko grillek, wzajemne uprzejomsci jakie to ładne tereny rolnicze wokół Mielca, jakie to ładne blokowiska stoją we Wrocku. Dla niepoznaki, a tu blad sie zrobi, a tu bramka kolejki 1-1
Zabrze-Łęczna 2 Górników jest wiele tylko WIELKI najlepszy! w Zabrzu burdel jak w ruskim sztabie wojennym. Prasol zna od podszewki zespol gospodarzy. Fajnie ze gospodarze beda chcieli zagrac dla kibicow, ale takie pierdolenie do sobie moga gadac przy imprezach zorganizowanych w szkolach i przedszkolach. Caly sezon maja grac na pelnejjj kurrr dla kibicow, a nie na ostatki sezonowe. 1-2
Radom-TSW X 0-0 3 razy z rzedu przeca nie zrobi TSW, oni muuuusza wygra, oni nie moga spasccc - pierdolenie i nogi posklejane jak aparat Canona w tych ruskich dronach. Taaaaa dupa blada, moga, mieli wiele meczy aby nie dopuscic do tego zeby teraz grac najwazniejsze mecze w zyciu. TSW spada i nie powinno być płaczu, jedynie płacz szcześcia za rok, po szybkim awansie. Czuje ze na pelnejjj kurrr kibicowsko i pilkarsko rozwala I lige i w zimie beda mieli plaze jak na polinezji francuskiej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|