Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 33 1 2 9 10 11 12 13 32 33
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
T1. Orebro-OFK 1/01,5 @1,90 2/10 1-0 minus 2j
T2 JS-LBoIS 1/+1,5 @2,35 2/10 2-4 minus 2j
T3 Brann-Avald..o3,5 @1,60 4/10 10-0 plus 2,4j
T4 Skovde-Orebro 2 @2,30 2/10 0-0 minus 2j
T5 Oster-Halmstad dnb1 + o1,5 Bromma-OFK @2,09 2/10 minus 2j
T6 Norby o1,5 @1,90 3/10 minus 3j
T7 dnb Orgryte @1,72 2/10 0-0 zwrot
T8 bts @1,70 3/10 0-0 minus 3
T9 Roma i plus 1,5 @3,10 3/10 1-0 minus 3
T10 Viking-HK bts/plus2,5 @2,10 2/10 1-1 minus 2

Wrzucono w piach 25, wykopane 8,4 a wyjebane 16,60 j



[Linked Image from c.tenor.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290
Likes: 19
Originally Posted by burbon
T1. Orebro-OFK 1/01,5 @1,90 2/10 1-0 minus 2j
T2 JS-LBoIS 1/+1,5 @2,35 2/10 2-4 minus 2j
T3 Brann-Avald..o3,5 @1,60 4/10 10-0 plus 2,4j
T4 Skovde-Orebro 2 @2,30 2/10 0-0 minus 2j
T5 Oster-Halmstad dnb1 + o1,5 Bromma-OFK @2,09 2/10 minus 2j
T6 Norby o1,5 @1,90 3/10 minus 3j
T7 dnb Orgryte @1,72 2/10 0-0 zwrot
T8 bts @1,70 3/10 0-0 minus 3
T9 Roma i plus 1,5 @3,10 3/10 1-0 minus 3
T10 Viking-HK bts/plus2,5 @2,10 2/10 1-1 minus 2

Wrzucono w piach 25, wykopane 8,4 a wyjebane 16,60 j



[Linked Image from c.tenor.com]



Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Holenderka..niech Ci będzie..przekonałaś mnie i startuje set nember 3

Nr.1
Wrzucone 21 wygrzebane 18,66 zgubione 2,34 j
Nr.2
Wrzucono w piach 25, wykopane 8,4 a wyjebane 16,60 j

Dzisiaj widzę to tak..
1. Gefle dnb @1,85 i Utsikten bts @1,47 ako @3,15 2/10

a Ty, kKeoś jak to widzisz ??


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Holenderka..niech Ci będzie..przekonałaś mnie i startuje set nember 3

Nr.1
Wrzucone 21 wygrzebane 18,66 zgubione 2,34 j
Nr.2
Wrzucono w piach 25, wykopane 8,4 a wyjebane 16,60 j

Dzisiaj widzę to tak..
1. Gefle dnb @1,85 i Utsikten bts @1,47 @1,70 ako @3,15 2/10

a Ty, kKeoś jak to widzisz ??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290
Likes: 19
ja każdego przekonam no chyba że g laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
kK przekonaj, żeby się odjebał od kuwety..tu nic ciekawego.
Od czasu jak zacząłem z nim iść na otwartą wymianę ciosów, to kazi mi wszystko, nawet najbardziej zakamuflowane.. frown

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Holenderka..niech Ci będzie..przekonałaś mnie i startuje set nember 3

Nr.1
Wrzucone 21 wygrzebane 18,66 zgubione 2,34 j
Nr.2
Wrzucono w piach 25, wykopane 8,4 a wyjebane 16,60 j

Dzisiaj widzę to tak..
1. Gefle dnb @1,85 2-1 i Utsikten bts @1,47 @1,70 1-1 ako @3,15 2/10

a Ty, kKeoś jak to widzisz ??
przez okularki, ale kurwa widział..

[Linked Image from 2.bp.blogspot.com]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Derby miasta Umea. Gospodarze kiedyś muszą zdobyć jakiś punkt, może właśnie dziś ??
TTG FF w dziewięciu dotychczasowych spotkaniach 3 bramki, strzelone i 27 straconych, co o dziwo..nie przełożyło się na punkty grin
Umea zaś, nieco lepiej wygląda w tabeli, ale przedsezonowe prognozy, plasowały tę drużynę zdecydowanie wyżej, na miejscach 5-6..
Może własnie dziś ??
Znalazłem ciekawy zakład, który niejako skłonił mnie do pochylenia się nad tym akurat spotkaniem, traktujcie to więc bardziej zabawowo..( niektórzy uważają że, życie polega na tym by dobrze się bawić )

T2 BTS lub o2,5 NIE @3,30 2/10

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Kurwa...oszukali mnie..
Bts lub nie będzie o2,5..eh.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Dzisiaj szukamy szczekających na karawanę, psów..a karawana idzie po norweskich klepiskach..

Hodd dnb @3,20
Gjovik x @6,50

i lżej nieco szczekające pinczery..
w Levanger o1,5 ht @1,75
w Os o5 @1,88


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Dzisiaj szukamy szczekających na karawanę, psów..a karawana idzie po norweskich klepiskach..

Hodd dnb @3,20 0-3 - 1
Gjovik x @6,50 1-1 + 5,5

i lżej nieco szczekające pinczery..
w Levanger o1,5 ht @1,75 1-0 - 1
w Os o5 @1,88 1-6 + 0,88
źle nie było... toast

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Kontynuujemy spacer, pośród psiego jazgotu, a piachami norweskich klepisk dochodzimy aż do szwedzkich...

Kvik x @4,20
Nardo x @5,50
Kvik o1,5 ht @2,05
Atvidaberg dnb @3,80
( kurwa to nie ta liga ani drużyny, żeby były takie kursowe przepaście )


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Kontynuujemy spacer, pośród psiego jazgotu, a piachami norweskich klepisk dochodzimy aż do szwedzkich...

Kvik x @4,20 0-1 -1
Nardo x @5,50 0-1 -1
Kvik o1,5 ht @2,05 -1
Atvidaberg dnb @3,80 4-3 -1
( kurwa to nie ta liga ani drużyny, żeby były takie kursowe przepaście )
niby minimalnie, ale z tego, pieniążków nie ma...

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Są przesłanki...zawsze sobie można tak ułożyć teorie, że się znajdzie...
Dlatego dzisiaj inwestuję w Geteborg.

T3 IFK dnb @1,99 3/10

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Są przesłanki...zawsze sobie można tak ułożyć teorie, że się znajdzie...
Dlatego dzisiaj inwestuję w Geteborg.

T3 IFK dnb @1,99 3/10
1-2 worek

T1 2-0
T2 2-0
T3 2-5,97

Już wcześniej pisałem, że takie różnice kursowe, to nie w tych ligach i nie takie drużyny, więc dziś kolejny raz idę tą drogą, tym bardziej, że po miesięcznej ligowej przerwie, dużo zmienić się mogło.
T4 Ostersund z iksem @2,15 1/10
T5 da gol @1,67 2/10

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
[Linked Image from piesgadzet.pl]

no i niech szczeka..powrót na klepiska, chociaż dzisiaj wjedziemy na ładną wykładzinę w mieście Trondheim, gdzie czwartoligowiec Byasen, gościć będzie zespół z miasta łowców wielorybów, Sondefjord.
Drużyna z Elity w najbliższa niedzielę ma kolejną ligową potyczkę, w Sarbsborgu, czwarte spotkanie na przestrzeni dwunastu dni, a skład, na tle innych ligowców lekko szczuplejszy.
Chcieli nawet przełożyć dzisiejszy mecz, ale z takiego prozaicznego powodu, im sie nie udało..
Odwołano lot samolotu i musieli jechać autobusem raptem te.. ponad 600 km..
Wrzucam to do normalnego trybu numerycznego i..
T6 Byasen x @7,80 1/10

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Trochę szkoda..
Odrabiamy na Bodziach

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Trochę szkoda..
Odrabiamy na Bodziach
odrobiliśmy !!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
T1 2-0
T2 2-0
T3 2-5,97
T4 1-0
T5 2-0
T6 1-0

W coraz większym upale, idziemy a raczej pełzamy dalej.
Dziś niech postrzelają, w piasku ( nazwa zobowiązuje ) czyli w Sandnes
T7 over 3 @1,8 2/10

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Można by spróbować Kisa x @3,55 nie lubię tego Ranheim..akagi potwierdzi

Strona 11 z 33 1 2 9 10 11 12 13 32 33

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1