|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
odrabiamy na Pitea gol @2,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
T1 2-0 T2 2-0 T3 2-5,97 T4 1-0 T5 2-0 T6 1-0 T7 2-0
Kuweta jest okrutna, sypie piachem po oczach..ale wciąż idę, grzebiąc łopatką na prawo i lewo.. Może pora na pierwsze w tym sezonie, ligowe zwycięstwo ?? W ostatnim spotkaniu, było blisko, ale ostatecznie zakończyło się czwartym remisem z rzędu. 5 pkt na koncie, a tu już 12 kolejka.. Przed sezonem, para dzisiejszych bohaterów plasowana w pierwszej szóstce tabeli, jak jest dzisiaj..dramat. Orgryte pod wodzą nowego trenera, walka o pierwsze zwycięstwo..Orebro po dwóch porażkach, po jakieś punkty. Ci pierwsi dużo ostatnio strzelają, ale i dużo tracą.. Wynik tego spotkania, można typować poprzez rzut monetą, więc nastawiam się na gole - bts czy o2,5 ??? Niech będzie jedno i drugie.. T8 BTS/O2,5 @2,17 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
to niewątpliwie wina Tuska.... T1 2-0 T2 2-0 T3 2-5,97 T4 1-0 T5 2-0 T6 1-0 T7 2-0 T8 2-0
Nie wiem co fachowcy od żeńskiej odmiany piłki kopanej, ale ja wierzę, że dziś postrzelają na ME, a linię 4 to same Norweżki powinny pokryć. Dajesz Ada !!!
T9 Norge-NIRL o 3,5 @1,94 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
T1 2-0 T2 2-0 T3 2-5,97 T4 1-0 T5 2-0 T6 1-0 T7 2-0 T8 2-0 T9 3-5,82
Dalej idziemy w żeńską kopaną. Biorę pod uwagę, doniesienia o tym, iż z powodów kłopotów żołądkowych 8 zawodniczek Szwajcarii, nie odbył się wczorajszy trening. ( Warto sprawdzić skład) Uważam też, że zdecydowanie większą jakość piłkarską prezentują Szwedki. Dlatego też zarzucam to..
T10 Szwedki o2,5 @2,02 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
T1 2-0 T2 2-0 T3 2-5,97 T4 1-0 T5 2-0 T6 1-0 T7 2-0 T8 2-0 T9 3-5,82 T10 3-0
Dalej idziemy za kobietami, tylko, że dziś za bardziej czarnymi.. T11 Francja o2,5 @1,76 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Hacken powinno przejechać dziś po Giffarnie, które to, powoli szykuje się do powrotu w niższe pokłady kuwety. W Norwegii zaś, rumakowanie Raufossa powinno zakończyć się na drużynie Brann
T12 obie o1,5 @1,90 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Dzisiaj, taka trochę ekstrawagancja.. Dalej uważam, że OIS, jak na potencjał, który posiada, jest zdecydowanie za nisko w ligowej tabeli. Radosny futbol, więc albo strzelą więcej niż jednego gola, albo przegrają..jakoś widzę takie, jak to mówi Józef, walju na gospodarzy dziś. Szkoda tylko, że wypożyczyli do Varnamo, strzelca połowy bramek w tym sezonie, Zeljkovica. Goście, to też bardzo ofensywna drużyna, dzisiaj bez defensywnego pomocnika Maripuu. Jakaś kombinacja bts/o2,5 możliwa, ale ja wybieram tak.. T13 OIS o1,5 @2,27 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
TELE2 Arena Gumoleum Stabilna forma vs Sytuacja polityczna Brak meczu o stawkę od 7miu miesięcy Zmiany w składzie Nowy trener od tego miesiąca Wybór pada na AIK @1,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Może by jeszcze taka rozkminka.. Rijeka Jeden mecz w lidze, wcześniej szpary.. Ośmiu zawodników odeszło, w tym kapitan Smolcić, dwóch najlepszych strzelców ( 31 bramek) i uważany za najlepszego obrońca.. Odszedł też, w czerwcu, trener Tomić.. vs Djurgarden Środek sezonu 5 ligowych zwycięstw z rzędu.. Pozycja w tabeli Forma napastników Nie uważam Chorwackiej piłki ligowej, za lepszą od szwedzkiej kierunek wyznaczam w stronę gości a ja.. Djur dnb @1,97
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
AIK @1,50 wynik 3-2 porażka Djur dnb @1,97 wynik 1-2 sukces 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
TELE2 Arena Gumoleum Stabilna forma vs Sytuacja polityczna Brak meczu o stawkę od 7miu miesięcy Zmiany w składzie Nowy trener od tego miesiąca Wybór pada na AIK @1,50 Znów Sztokholm, ale już tym razem Friends Arena Solna, czyli domowe śmieci. Tutaj się czują bardzo dobrze. Wrzucam do oficjalnej numeracji razem z Malmo T14 AIK + Malmo @2,39 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Potrzebne było to Malmo, heh...upierdolić @1,31 toż to szok ło pan..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Po wczorajszym dramacie, luźne na dzis prywatne propozycje... 1. Elfy @2,40 Teoretycznie pozamiatane, Elfy w dołku, Molde kosi wszystko ostatnio. Elfy zawsze groźne w domu a Molde..może pora trochę odpocząć, chociaż skandynawskie derby, zawsze ważne.. 2. Brondby @2,32 Sorry Winnetou..w pierwszym spotkaniu się udało, ale dziś, chyba, że cud.. 3. Batumi @2,42 Poprzedni wyjazd na Kaukaz, gdzie trzeba było gryźć trawę, skończył się ostrym wpierdolem... Dzisiaj tej trawy gryźć nie trzeba..a skład..Z Lechem do Batumi poleciał nowy piłkarz - Filip Dagerstal. Szwed nie zagra, bo nie jest zgłoszony do rozgrywek. Na boisku nie pojawi się też kilku innych zawodników: Afonso Sousy, Adriela Ba Louy, Radosława Murawskiego, Antonio Milicia, Bartosza Salamona i Daniego Ramireza. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/lech-p...em-batumi-wiadomo-kto-nie-zagra/192849-nA ponoć koło 20 tysięcy biletów, Gruzini rozebrali w kilka godzin.. Mam jeszcze Podgorice @2,42 i Basel hc-1,5 @2,03 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Dostałem własnie telefon od ligowego fachowca, że Ci co nie pojechali z Lechem, to nie są osłabienia, no może poza jednym co grał wcześniej..czyli nie bierzemy pod uwage tego, że zagra drugi garnitur..ale jak tak sie przyjrzeć dokładniej, to...może i lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Po wczorajszym dramacie, luźne na dzis prywatne propozycje... 1. Elfy @2,40 Teoretycznie pozamiatane, Elfy w dołku, Molde kosi wszystko ostatnio. Elfy zawsze groźne w domu a Molde..może pora trochę odpocząć, chociaż skandynawskie derby, zawsze ważne..1-2 2. Brondby @2,32 Sorry Winnetou..w pierwszym spotkaniu się udało, ale dziś, chyba, że cud..4-0 3. Batumi @2,42 Poprzedni wyjazd na Kaukaz, gdzie trzeba było gryźć trawę, skończył się ostrym wpierdolem... Dzisiaj tej trawy gryźć nie trzeba..a skład..Z Lechem do Batumi poleciał nowy piłkarz - Filip Dagerstal. Szwed nie zagra, bo nie jest zgłoszony do rozgrywek. Na boisku nie pojawi się też kilku innych zawodników: Afonso Sousy, Adriela Ba Louy, Radosława Murawskiego, Antonio Milicia, Bartosza Salamona i Daniego Ramireza. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/lech-p...em-batumi-wiadomo-kto-nie-zagra/192849-nA ponoć koło 20 tysięcy biletów, Gruzini rozebrali w kilka godzin..1-1 Mam jeszcze Podgorice @2,42  i Basel hc-1,5 @2,03  ps. A Viking ładnie wydymał Pragę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Bez trzech zawieszonych graczy, Ostersunds jedzie do Borlange, do tego wystarczy popatrzeć w tabelę i wszystko jasne.. Dlaczego więc nie wierzę w Brage ??
T15 Ostersunds dnb @4,50 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Można tez próbować przeciwko BP, dnb Orebro @3,25.. Generalnie, to..wszystko kurwa można 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|