Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 33 1 2 13 14 15 16 17 32 33
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Najsłabsza drużyna europejska, jaką widziałem w ostatnich dwudziestu latach..
Oni nie potrafią grać w piłkę..
Laga do przodu i na aferę..
Nawet Gloria Buzau ( 3 liga, przyp.burbon ) by ich rozjechała....
Kto i o kim w podobnym stylu ostatnio się wypowiadał ???
Tak, w takim miej więcej stylu, po domowej porażce w pierwszym spotkaniu, o drużynie.....( ta dam...buduję napięcie )

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
FCSB

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Czyli Burbon gra Viking

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Najsłabsza drużyna europejska, jaką widziałem w ostatnich dwudziestu latach..
Oni nie potrafią grać w piłkę..
Laga do przodu i na aferę..
Nawet Gloria Buzau ( 3 liga, przyp.burbon ) by ich rozjechała....
Kto i o kim w podobnym stylu ostatnio się wypowiadał ???
Tak, w takim miej więcej stylu, po domowej porażce w pierwszym spotkaniu, o drużynie.....( ta dam...buduję napięcie )
....o drużynie Vikinga, wypowiadał sie George Becali, prezes przemianowanej w 2017 roku na FCSB ( po sądowym procesie), Steauy Bukareszt.
Przed dzisiejszym rewanżem, w/w pewny jest na 1000 %, że rumunki odrobią i awansują do fazy grupowej.
Podpierać się może tym, że Steaua wizytowała w Norge już 5 razy i tylko raz - 2005 rok RBK - wróciła na tarczy.

Viking..19 ostatnich domowych spotkań w europejskich pucharach, to 13 zwycięstw, a pokonanym polu znalazły sie min. Monaco, Sparta Praga, Austria Wiedeń czy..Chelsea ( tak tak Biczyk ooo )
Czy FCSB, to jakaś potęga europejska jest ?? Nie będę rozkminiał, ale wierzę, że podrażnieni Norwegowie, przed 16 tysięczną publicznością w Stavanger, nawiążą do swoich legendarnych przodków

T20 Viking o1,5 @2,43 2/10

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Najsłabsza drużyna europejska, jaką widziałem w ostatnich dwudziestu latach..
Oni nie potrafią grać w piłkę..
Laga do przodu i na aferę..
Nawet Gloria Buzau ( 3 liga, przyp.burbon ) by ich rozjechała....
Kto i o kim w podobnym stylu ostatnio się wypowiadał ???
Tak, w takim miej więcej stylu, po domowej porażce w pierwszym spotkaniu, o drużynie.....( ta dam...buduję napięcie )
....o drużynie Vikinga, wypowiadał sie George Becali, prezes przemianowanej w 2017 roku na FCSB ( po sądowym procesie), Steauy Bukareszt.
Przed dzisiejszym rewanżem, w/w pewny jest na 1000 %, że rumunki odrobią i awansują do fazy grupowej.
Podpierać się może tym, że Steaua wizytowała w Norge już 5 razy i tylko raz - 2005 rok RBK - wróciła na tarczy.

Viking..19 ostatnich domowych spotkań w europejskich pucharach, to 13 zwycięstw, a pokonanym polu znalazły sie min. Monaco, Sparta Praga, Austria Wiedeń czy..Chelsea ( tak tak Biczyk ooo )
Czy FCSB, to jakaś potęga europejska jest ?? Nie będę rozkminiał, ale wierzę, że podrażnieni Norwegowie, przed 16 tysięczną publicznością w Stavanger, nawiążą do swoich legendarnych przodków

T20 Viking o1,5 @2,43 2/10

1-3

jednak rumun miał rację a statystyka wyjazdowa do Norge, znów sie poprawiła..

T1 2-0
T2 2-0
T3 2-5,97
T4 1-0
T5 2-0
T6 1-0
T7 2-0
T8 2-0
T9 3-5,82
T10 3-0
T11 3-0
T12 2-3,8
T13 2-0
T14 2-0
T15 2-0
T16 3-5,43
T17 2-3,20
T18 2-3,81
T19 2-4,30
T20 2-0

42-32,33 czyli zamykamy z minusem, mój kapitał zmniejszył sie o 23%, ale ileż było emocji, radości czy wypitego z nerwów ziemniaka...
Pozdrowienia dla wszystkich tych, którzy zaglądając tutaj, tak ładnie nakręcili licznik odsłon ( chociaż nie wiem jak to działa do końca )


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Minus 23% to nie jest zły wynik.
Wielu może o takim pomarzyć.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Zamiatamy kuwetę po dywan, ale...


Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282
Likes: 19
MF frown

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
frown

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Co dziennie siadaliśmy jak do telenoweli, żeby właśnie czytać kuwetę. Fenomen socjologiczny! Ile rzeczy można było mu przypisać podczas prowadzenia tego tematu! Że można w życiu ewidentnie wygrać bez układu, że jest człowiekiem rzetelnym i solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny! Dzięki tym typom żyliśmy życiem zastępczym! Był powodem ogromnej zbiorowej radości! Dał nam wiele, bardzo wiele!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282
Likes: 19
Bo poco jest ta Kuweta

Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać że ktoś zapyta


Wiesz co robi ta Kuweta


Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa


To jest Kuweta na skalę naszych możliwości


Ty wiesz co my robimy tą Kuwetą


My otwieramy oczy niedowiarkom


Patrzcie mówimy to jest nasze przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo


I nikt nie ma prawa się przyczepić bo to jest NASZA KUWETA FORUMOWA

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
WTF?!? laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282
Likes: 19
nie pierdol ino się bier za typy i ciekawostki tongue

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Dziękuję za dobre słowa..wszystkie..
No może Biały za bardzo poleciał z tym Małyszem piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Bo gdzie umieścić ciekawostkę, by nie zniknęła pomiędzy milionami innych postów..no gdzie..gdzie jak nie tutaj?!?
Gdzieś, kiedyś w Svenska, z drużyną z miasta o populacji niespełna 50 tysięcy..
Trzy kolejne awanse..z D2 do All..
Zdobyty Kubek i europejska przygoda, gdzie w pokonanym polu zostawili takie drużyny jak Galata czy Arsenal..
Tego właśnie ze swoimi piłkarzami dokonał (Harry) Graham Potter...

Dziś, w innym miejscu, z inną drużyną, może też tworzyć historię..zasiąść po raz pierwszy, chociaż pewnie tylko na jeden dzień..w fotelu lidera Premier Leauge...

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Harry Potterze...łaj??

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Dlaczego Alex Neil, tak nagle zostawił wprowadzone do Champion, Czarne Koty ( w sobotę przed meczem z Kanarkami )?
Czy 20.08, podczas wyjazdowego spotkania w Stoke on Trend, dostał lukratywna propozycję, która przewyższała zdecydowanie, nowy kontrakt w starym klubie ??
Dlaczego nie przystał na jeszcze lepsze warunki, które zaproponowano mu na wieść o tym, że chce odejść ???
i czy dziś zasiądzie już na nowej ławce i poprowadzi Garncarzy w stronę PL ??
Tak dużo pytań a tak mało odpowiedzi...

[Linked Image from i1.kwejk.pl]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Raufoss @2,48

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Jest value na Brage @2,23

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Raufoss @2,48

2-1 dobrze


Originally Posted by burbon
Jest value na Brage @2,23

1-2 zle

Strona 15 z 33 1 2 13 14 15 16 17 32 33

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1