Filemon ma teraz dobrą pozycję negocjacyjną. Powinien zarządać miejsca w 3 osobowej grupie. A tak w ogóle mamy jakiś mechanizm który uratuje losowanie przy 20 osobach i nie dopuści do sytuacji że niektóre grupy mogą być dwu( a nawet jedno osobowe a w niektórych będzie komplet ?
Jak by były co najmniej 24 osoby, to by wypadało 3 na grupę to można by grać jak jest. Ale jak mniej to trzeba coś wymyśleć. Kto tu jest od wymyślania ?
Jak by były co najmniej 24 osoby, to by wypadało 3 na grupę to można by grać jak jest. Ale jak mniej to trzeba coś wymyśleć. Kto tu jest od wymyślania ?
Szkoda, że ja nie jestem tutaj od wymyślania, ale takiej osobie napisałbym tak... Są tutaj, młodzi, zdolni ambitni...a w świecie sportu, funkcjonują tacy trenerzy, co to...prowadzą drużynę reprezentacji narodowej, ale i też jakiś klub ligowy...no może nie ma jeszcze takich trenerów, co prowadzą dwie różne reprezentacje narodowe, ale...
Jak by były co najmniej 24 osoby, to by wypadało 3 na grupę to można by grać jak jest. Ale jak mniej to trzeba coś wymyśleć. Kto tu jest od wymyślania ?
Szkoda, że ja nie jestem tutaj od wymyślania, ale takiej osobie napisałbym tak... Są tutaj, młodzi, zdolni ambitni...a w świecie sportu, funkcjonują tacy trenerzy, co to...prowadzą drużynę reprezentacji narodowej, ale i też jakiś klub ligowy...no może nie ma jeszcze takich trenerów, co prowadzą dwie różne reprezentacje narodowe, ale...
Można tak zrobić, że ta drugą kadrę sobie ktoś dokupi i kasa do puli albo na cel charytatywny