Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Jeszcze 15 minut...

siedzę w oknie i czekam,

gdzie ten mikołaj ...

ponoć zamiast mikołaja ma chodzić ks. rydzyk, ale nie jest to info sprawdzone, mozliwe ze jest to jakas ustawka
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
W twoim awatarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
cały mój dziecięcy świat legł w gruzach...

w wieku niespełna 23 lat dowiedziałem się...

dowiedziałem się i płacze w poduszkę....


MIKOŁAJA NIE MA ! ! !

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
jak nie ma jak własnie z nim pije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o nawet nie zauważyłem a sie pod stół stoczył .

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Szczypior nie załamuj się!!! Wszystko będzie dobrze...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jak ktoś jeszcze tego nie zna to może wysłać takiego smsa dziewczynie albo dobrej koleżance :

Sory że tak przez smsa ale tak jakoś wyszło, inaczej nie potrafie, chcę Ci to powiedzieć bo dłużej nie ma sensu takie oszukiwanie, lepiej jak to się stanie teraz niż później. Im dłużej będzie się to ciągneło tym gorzej dla Ciebie nie potrafie Cie dłużej zwodzić w końcu jesteśmy już dorośli napewno kiedyś to zrozumiesz. Wiem że będzie Ci ciężko ale uwierz mi że i mnie jest ciężko, pisze bo ktoś musi Ci to powiedzieć - ŚW. MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
własnie Szczypior ! po prostu byłeś niedobry a do łobuzów nie przychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Popraw sie a za rok bedziesz cieszył tak jak ja teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Quote
jak nie ma jak własnie z nim pije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o nawet nie zauważyłem a sie pod stół stoczył .


jak to ??? mi wlasnie moja kumpela powiedziala ze wlasnie siedzi z nim i pije mleczko zagryzajac ciasteczkami... co jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
myślałem że chociaż mi rózgę przyniesie, oddał bym ją mojej sąsiadce, na pewno by z niej dobry uzytek zrobiła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


eee tam poprawiłem się, wódki nie sprzedaje, w akademiku nie mieszkam, lasek tak nie szachmęce jak jeszcze pół roku temu, buków też tak nie okradam jak dawniej, kont na obce osoby za dużo też nie zakładam...

także przykładna ze mnie chłopczyna

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Jak to Mikołaj nie istnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

A on:

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Quote
Jak to Mikołaj nie istnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

A on:

[Linked Image]


a gdzie broda? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
brode zakrywają "CZERWONE" spodenki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

nie to nie mikołaju sam sobie poradziłem...

pozbierałem znów free bety ze star betu na moją mamuśke, niechcieli mi uznać na mnie to dali 5 e na dziadka

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
hehe znalazlem w bucie skarpete

ciekawe czy to mama byla taka sprytna czy ojciec

ale trzeba przyznac ze cieplutkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
hehehheajdam jaka mama ,jaki tata to na pewno byl on Św. MIKOŁAJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. hehehee
dzisiaj w robocie bede mial beke nie z tej ziemi .Pracuje w pizzerni i moj szef wymyslil sobie ze chlopaki co rozwoza pizze po domach maja jezdzic w strojach św .Mikołaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale beka bedzie heheheh na dworze +8 a oni beda naginac w tych przebraniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
[Linked Image] [img82.imageshack.us]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
[Linked Image]

Dla tych co byli nie grzecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
jednak przyszedł...

przyszły... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


[Linked Image] [imageshack.us]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Quote
jednak przyszedł...

przyszły... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


[Linked Image] [imageshack.us]
dzieki Tobie uwierzyłem ponownie w mikołaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Hmmmm a ile silikonu przyniosł ten mikołaj

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
na pewno parę ton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1