|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1 |
z KSW ten Szczepaniak to w Belgi ma dobre recenzje niezły w parterze jest. Hooi stary bitnik chuligan Feye napawano będzie groźny w stójce duzo tego jakieś duble albo tasmy Bartosinki i chyba Breese do gry moze ten rumun Gracka ogarnie ciekawi mnie ten rywal Albert ma tam duzo KO TKO Odzimkowski juz jest mocno past paraime z ta jego szczeka to....cos pokombinujemy jakis betbulider ekspert w fortunce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Wszystkiego najlepszego, Biczyk!  oby najlepsza forma maxikombowa przyszła już na MŚ!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak bym miał wybierać Anzelmo. To Hooi plus Breese
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Biczu najlepszego kurwa !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
Anzelmo to chyba młodszy brat holenderki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łukasz konkurs z wpisowym jest. Liczymy na Ciebie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19 |
Anzelmo to chyba młodszy brat holenderki  geniusze już tak majo myślą szybciej niż piszo szkoda czasu na pierdoły kto nie zrozumie ten sam se dokończ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
Łukasz konkurs z wpisowym jest. Liczymy na Ciebie! Niestety Akhu na razie nie mogę. W weekend tyle przegrałem, że ciężko mi się pozbierać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
Anzelmo to chyba młodszy brat holenderki  geniusze już tak majo myślą szybciej niż piszo szkoda czasu na pierdoły kto nie zrozumie ten sam se dokończ  No toć ta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
A do kiedy zapisy do konkursu? Muszę wytrzeźwieć i łeb przewietrzyć przez kilka dni i się zapiszę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19 |
Łukasz konkurs z wpisowym jest. Liczymy na Ciebie! Niestety Akhu na razie nie mogę. W weekend tyle przegrałem, że ciężko mi się pozbierać. trening Ci się przyda na sucho nie musisz wpłacać możesz grać w wersji amators 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
Na wpisowe znajdę zawsze. Tym bardziej, że jeszcze śnieg nie zalega i łatwiej znaleźć pieniądze. Ale trzeba mieć jeszcze frajdę z zabawy. Jak będzie brakować to ludzi to postaram się zapisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19 |
będzie brakowało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19 |
Ksyś szwagier nie zagra bo rozumiem że Filemon na pewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19 |
Akagi przełamiesz się jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969 Likes: 19 |
Kemp działasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Biczu, Warren, Karakuliambro zdrowia i sukcesów!  (z wiadra bo kielon dla trójki to coś mało)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Witaj XXXXXX
W związku z wymaganiami regulacyjnymi, wprowadzono sprawdzenie statusu aktywności, które będzie się zawsze odbywało przy pierwszej próbie postawienia zakładu, po zalogowaniu się. W tym samym czasie będziesz mógł być aktywny tylko u jednego operatora zakładów. Oznacza to, że będąc aktywnym u nas, nie będziesz mógł stawiać zakładów u innych operatorów, do momentu kiedy będziesz nieaktywny u nas. Żeby uzyskać nieaktywny status, musisz wylogować się ze swojego konta bet365. W ten sposób do Centralnego Rejestru zostanie wysłana informacja, że już nie jesteś aktywnym klientem. Prosimy zwrócić uwagę, że jak już będziesz nieaktywny, to będziesz mógł stawiać zakłady u innego operatora, dopiero po 5-minutowej przerwie. Jeśli w danej chwili jesteś aktywny u innego operatora zakładów, to upewnij się, że najpierw jesteś nieaktywny, zanim będziesz mógł przystąpić do zakładów u nas. Aby tego dokonać, postępuj zgodnie z wytycznymi innego operatora zakładów, zanim zalogujesz się na swoje konto bet365. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół bet365
nie pozdrawiam ich
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
a teraz ciekawostka bedzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|