Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 111 1 2 52 53 54 55 56 110 111
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Online: Futbol
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
z KSW ten Szczepaniak to w Belgi ma dobre recenzje niezły w parterze jest. Hooi stary bitnik chuligan Feye napawano będzie groźny w stójce duzo tego jakieś duble albo tasmy Bartosinki i chyba Breese do gry moze ten rumun Gracka ogarnie ciekawi mnie ten rywal Albert ma tam duzo KO TKO Odzimkowski juz jest mocno past paraime z ta jego szczeka to....cos pokombinujemy jakis betbulider ekspert w fortunce

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Wszystkiego najlepszego, Biczyk! toast piwo

oby najlepsza forma maxikombowa przyszła już na MŚ!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jak bym miał wybierać Anzelmo.
To Hooi plus Breese

Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Biczu najlepszego kurwa !!!

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Anzelmo to chyba młodszy brat holenderki ooo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Łukasz konkurs z wpisowym jest. Liczymy na Ciebie!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Originally Posted by Lukasz111
Anzelmo to chyba młodszy brat holenderki ooo

geniusze już tak majo myślą szybciej niż piszo szkoda czasu na pierdoły kto nie zrozumie ten sam se dokończ tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Originally Posted by Akhu
Łukasz konkurs z wpisowym jest. Liczymy na Ciebie!

Niestety Akhu na razie nie mogę. W weekend tyle przegrałem, że ciężko mi się pozbierać.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Lukasz111
Anzelmo to chyba młodszy brat holenderki ooo

geniusze już tak majo myślą szybciej niż piszo szkoda czasu na pierdoły kto nie zrozumie ten sam se dokończ tongue

No toć ta laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
A do kiedy zapisy do konkursu? Muszę wytrzeźwieć i łeb przewietrzyć przez kilka dni i się zapiszę.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by Akhu
Łukasz konkurs z wpisowym jest. Liczymy na Ciebie!

Niestety Akhu na razie nie mogę. W weekend tyle przegrałem, że ciężko mi się pozbierać.

trening Ci się przyda na sucho nie musisz wpłacać możesz grać w wersji amators tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Na wpisowe znajdę zawsze. Tym bardziej, że jeszcze śnieg nie zalega i łatwiej znaleźć pieniądze. Ale trzeba mieć jeszcze frajdę z zabawy. Jak będzie brakować to ludzi to postaram się zapisać.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
będzie brakowało smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
jeszcze 11

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Ksyś szwagier nie zagra bo rozumiem że Filemon na pewno smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Akagi przełamiesz się jeszcze raz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,969
Likes: 19
Kemp działasz tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Biczu, Warren, Karakuliambro

zdrowia i sukcesów!

toast (z wiadra bo kielon dla trójki to coś mało)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Witaj XXXXXX

W związku z wymaganiami regulacyjnymi, wprowadzono sprawdzenie statusu aktywności, które będzie się zawsze odbywało przy pierwszej próbie postawienia zakładu, po zalogowaniu się.

W tym samym czasie będziesz mógł być aktywny tylko u jednego operatora zakładów. Oznacza to, że będąc aktywnym u nas, nie będziesz mógł stawiać zakładów u innych operatorów, do momentu kiedy będziesz nieaktywny u nas.

Żeby uzyskać nieaktywny status, musisz wylogować się ze swojego konta bet365. W ten sposób do Centralnego Rejestru zostanie wysłana informacja, że już nie jesteś aktywnym klientem. Prosimy zwrócić uwagę, że jak już będziesz nieaktywny, to będziesz mógł stawiać zakłady u innego operatora, dopiero po 5-minutowej przerwie.

Jeśli w danej chwili jesteś aktywny u innego operatora zakładów, to upewnij się, że najpierw jesteś nieaktywny, zanim będziesz mógł przystąpić do zakładów u nas. Aby tego dokonać, postępuj zgodnie z wytycznymi innego operatora zakładów, zanim zalogujesz się na swoje konto bet365.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet365


nie pozdrawiam ich

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
a teraz ciekawostka bedzie

Strona 54 z 111 1 2 52 53 54 55 56 110 111

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1