Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#771220 05/12/2006 23:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#771221 06/12/2006 12:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
wymienie bony do starbet na jakies inne , ewentualnie sprzedam , gg : 3404163 pozdro

#771222 06/12/2006 15:17
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Ile czekaliście za wypłate do mbanku?
zleciłem w sobote w nocy. w poniedziałek o 16 przyszło mi potwierdzenie że wysłąli kase.

#771223 06/12/2006 15:45
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
u mnie tak samo TOM182 i nadal czekam na kaske też wypłacam do mbanku i tez w poniedziałek dostałem potwierdzenie...

#771224 06/12/2006 16:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dwa dni czekalem

#771225 06/12/2006 16:57
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
zalozylem konto na forum
napisalem maila

i dostalem odpowiedz / kod na 5 euro w jakos 2 h

#771226 06/12/2006 17:08
Dołączył: May 2005
Posty: 297
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 297
Ja zalozylem konto http://www.futbolapuesta.es/foro/index.php wczoraj i wyslalem im maila ale zadnego odezwu;/ Nie wiem czemu...

#771227 06/12/2006 17:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Zaloz sobie konto na o2, tam dojdzie mail od nich w ciagu 5 minut. Na wp doszedl mi dopiero po 24h

#771228 07/12/2006 13:11
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
Ile czekaliście za wypłate do mbanku?
zleciłem w sobote w nocy. w poniedziałek o 16 przyszło mi potwierdzenie że wysłąli kase.

kasa dziś na koncie w mbanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#771229 07/12/2006 19:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Sprzedam / wymienie bony do starbetu (z 3promocji) gg: 5469851

pozdro

#771230 07/12/2006 20:13
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
Quote
Quote
Ile czekaliście za wypłate do mbanku?
zleciłem w sobote w nocy. w poniedziałek o 16 przyszło mi potwierdzenie że wysłąli kase.

kasa dziś na koncie w mbanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

u mnie to samo 30 euro przyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#771231 08/12/2006 07:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
poszukiwania ukrytego bonusu trwaja... jak ktos cos to niech da znac

#771232 08/12/2006 16:08
Dołączył: May 2005
Posty: 68
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
Kod z trzeciej promocji kto pierwszy ten lepszy za FREE!
UGPN NFYA I3MK 1LFV

#771233 08/12/2006 16:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
dzieki bubilas po raz kolejny podratowujesz mnie w ten sposob

#771234 08/12/2006 17:30
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Nie wiecie czy ta promozja z logowaniem na tym hiszpańskim forum jest jeszcze aktualna, bo założyłem konto ze dwie godziny temu i jak narazie zero odzewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#771235 09/12/2006 09:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
mam pytanko jak szybko tam support odpowiada na maile?
Bo golfa jeszcze mi nierozliczyli ...a troche mi to utrudnia sprawe...

#771236 09/12/2006 11:32
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Quote
mam pytanko jak szybko tam support odpowiada na maile?
Bo golfa jeszcze mi nierozliczyli ...a troche mi to utrudnia sprawe...

Nie jestem pewien czy support coś Ci pomoże,jeśli chodzi o rozliczanie zakładów, to bywa z tym po prostu różnie u tego buka. Raz rozliczą od razu po zakończeniu, a innym razem rozliczenie będzie np na następny dzień,gdy zakład odbywał się wieczorem. Tak więc radzę z doświadczenia po prostu zerkać co jakiś czas.

#771237 09/12/2006 11:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
postaram sie...ale moze byc i tak ze zaklady na round 2 golfa moga mi rozliczyc dopiero po calym turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i to mnie martwi...

#771238 09/12/2006 14:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
sory za post pod postem ale moze ktos przetlumaczy...

Ihre Kombiwette 427772 war diesmal leider nicht erfolgreich.
Beim nïż½chsten Mal klappt es bestimmt besser! Wir wïż½nschen Ihnen viel
Erfolg fïż½r Ihre nïż½chste Wette bei starbet.com!


wrzucalem to do babelfisha ale wyplulo syf ze nie bardzo dalo sie go skumac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a angielski troche znam...
Pozdro
Ryan

Mam nadzieje ze jeszcze to rozlicza...

#771239 09/12/2006 15:00
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382


mialem taki sam komunikat a oznacza on, ze kombo padlo(zaklad jest przegrany), i zycza powodzenia nastepnym razem

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, burbon, forty), 681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1