|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
wymienie bony do starbet na jakies inne , ewentualnie sprzedam , gg : 3404163 pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Ile czekaliście za wypłate do mbanku? zleciłem w sobote w nocy. w poniedziałek o 16 przyszło mi potwierdzenie że wysłąli kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
u mnie tak samo TOM182 i nadal czekam na kaske też wypłacam do mbanku i tez w poniedziałek dostałem potwierdzenie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
zalozylem konto na forum napisalem maila
i dostalem odpowiedz / kod na 5 euro w jakos 2 h
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 297 |
Ja zalozylem konto http://www.futbolapuesta.es/foro/index.php wczoraj i wyslalem im maila ale zadnego odezwu;/ Nie wiem czemu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Zaloz sobie konto na o2, tam dojdzie mail od nich w ciagu 5 minut. Na wp doszedl mi dopiero po 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Ile czekaliście za wypłate do mbanku? zleciłem w sobote w nocy. w poniedziałek o 16 przyszło mi potwierdzenie że wysłąli kase. kasa dziś na koncie w mbanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Sprzedam / wymienie bony do starbetu (z 3promocji) gg: 5469851
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
Ile czekaliście za wypłate do mbanku? zleciłem w sobote w nocy. w poniedziałek o 16 przyszło mi potwierdzenie że wysłąli kase. kasa dziś na koncie w mbanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> u mnie to samo 30 euro przyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
poszukiwania ukrytego bonusu trwaja... jak ktos cos to niech da znac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
Kod z trzeciej promocji kto pierwszy ten lepszy za FREE! UGPN NFYA I3MK 1LFV
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
dzieki bubilas po raz kolejny podratowujesz mnie w ten sposob
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Nie wiecie czy ta promozja z logowaniem na tym hiszpańskim forum jest jeszcze aktualna, bo założyłem konto ze dwie godziny temu i jak narazie zero odzewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
mam pytanko jak szybko tam support odpowiada na maile? Bo golfa jeszcze mi nierozliczyli ...a troche mi to utrudnia sprawe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
mam pytanko jak szybko tam support odpowiada na maile? Bo golfa jeszcze mi nierozliczyli ...a troche mi to utrudnia sprawe... Nie jestem pewien czy support coś Ci pomoże,jeśli chodzi o rozliczanie zakładów, to bywa z tym po prostu różnie u tego buka. Raz rozliczą od razu po zakończeniu, a innym razem rozliczenie będzie np na następny dzień,gdy zakład odbywał się wieczorem. Tak więc radzę z doświadczenia po prostu zerkać co jakiś czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
postaram sie...ale moze byc i tak ze zaklady na round 2 golfa moga mi rozliczyc dopiero po calym turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i to mnie martwi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
sory za post pod postem ale moze ktos przetlumaczy...
Ihre Kombiwette 427772 war diesmal leider nicht erfolgreich. Beim nïż½chsten Mal klappt es bestimmt besser! Wir wïż½nschen Ihnen viel Erfolg fïż½r Ihre nïż½chste Wette bei starbet.com!
wrzucalem to do babelfisha ale wyplulo syf ze nie bardzo dalo sie go skumac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a angielski troche znam... Pozdro Ryan
Mam nadzieje ze jeszcze to rozlicza...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
mialem taki sam komunikat a oznacza on, ze kombo padlo(zaklad jest przegrany), i zycza powodzenia nastepnym razem
|
|
|
Link skopiowany do schowka