|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Posiadam duzo srodkow na MB, wymienie na mBank.
Zero prowizji, sprawdzony. Zaufanym i zweryfikowanym moge wplacic jako drugi.
PM lub GG: 1600010 Szybko i bezproblemowo.POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Potrzebuje jak najszybciej 20zl na MB, dodaje gratis 5zl, oddaje w zamian mbank. GG:5057583
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Potwierdzam wymiane z Rudzik7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chwilowo nie dokonuje transakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
--------------------------------------------------------------
[color:"green"] Udane transakcje: Piotras, vebnaster, Krupier, G-Dave, cHaBeR, host, zabek, cylu, kane1910, march88, P!T3R, hippo, FSevEn, Rudzik7, ... [/color] [i] [color:"red"]Czekam na dokonczenie transakcji z: KajserSose, Arcy, koszałek, haven, FSevEn[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
Zostało mi 60zł na MB. Chętni gg: 2775789
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274 |
Kupie do 560 PLN na Moneybookers.
Place Mbank lub Inteligo.
Przelewam tylko jako drugi chyba ze zglosi sie Piotras jemu moge jako 1 lub Dawideczkowi.
Prosze pisac na Priv.
Zalezy mi na czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
Kupie do 560 PLN na Moneybookers.
Place Mbank lub Inteligo.
Przelewam tylko jako drugi chyba ze zglosi sie Piotras jemu moge jako 1 lub Dawideczkowi.
Prosze pisac na Priv.
Zalezy mi na czasie. Udana wymiana na 290 pln . Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274 |
Kupie do 560 PLN na Moneybookers.
Place Mbank lub Inteligo.
Przelewam tylko jako drugi chyba ze zglosi sie Piotras jemu moge jako 1 lub Dawideczkowi.
Prosze pisac na Priv.
Zalezy mi na czasie. Udana wymiana na 290 pln . Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Bardzo konkretna osoba POLECAM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Zamienię €130.95 EUR na moim Netellerze za przelew na Inteligo. GG 1343203 jeszcze nie mialem wymian zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Kupie 100PLN w MB. Place MBank
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Kupie 100PLN w MB. Place MBank KOntakt priv lub GG 5617662
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Kupie 60 zl na mb Zaplace mbank PILNE gg 3247360 (niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
sprzedam sporo euro na MB wzamian na mbank gg7453203 spradzony wiele wynian
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
caly zcas ok 103 euro na neteller wzamian z ainteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
A ja kupie kaske na neteller! jakies 100$ Wzamian mbank!! wplacam drugi bo mam wiele wymian za soba, jestem zweryfikwoamny i mam dlugi bardzo staz na forum. GG: 2213038 PS. pokrywam koszty netellera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Nadal kupie 100zl. na MB. GG 5617662 lub priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Sprzedam moneybookers. Nie pobieram prowizji, wiele wymian ale już chyba nie musze pisać. Moje gg 7162195. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
Mam do sprzedania 300zł na MB. Chętni gg: 2775789
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Potrzebuje 50 zł na mb oddaje inteligo wplacam drugi mam wiele wymian za soba jestem zweryfikowany
gg 1297740
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Mam do wymiany środki, z MB na mBank.
GG: 5791285
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Witam,
potrzebuję 250 PLN na MB, oddaję na mBank. Tylko zweryfikowani użytkownicy. Porszę o kontakt na priv. Tam podam moje gg.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|