|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
Mam do sprzedania 200zł na MB. Chętni pisać na gg: 2775789
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Posiadam duuuuuzo srodkow na MB, wymienie na mBank.
Zero prowizji, sprawdzony. Zaufanym i zweryfikowanym moge wplacic jako drugi.
PM lub GG: 1600010
--------------------------------------------------------------
[color:"green"] Udane transakcje: Piotras, vebnaster, Krupier, G-Dave, cHaBeR, host, zabek, cylu, kane1910, march88, P!T3R, hippo,... [/color] [i] [color:"red"]Czekam na dokonczenie transakcji z: FSevEn, KajserSose.[/color]
Dostepny jeszcze przez 30 minut, pozniej od 15.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72 |
Serdecznie dziekuje Robinho za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Jesli ktos potrzebuje środki na Mb, chetnie zamienie na inteligo, ew. mbank. Zweryfikowany,dziesiatki wymian za sobą, chetni proszę priv lub gg 3359144.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 27 |
zamienie 170 pln z mb na mbank gg:5566295
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Udana wymina z dawideczek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Udana wymina z dawideczek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> polecam potwierdzam udaną wymianę z przyborro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam 245 zł na mb oczekuje mbank badz inteligo mam za soba wiele wymian jestem zweryfikowany wplacam drugi
GG 1297740
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
Mam do sprzedania 200zł na MB. Chętni pisać na gg: 2775789 Aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Sprzedam 245 zł na mb oczekuje mbank badz inteligo mam za soba wiele wymian jestem zweryfikowany wplacam drugi
GG 1297740 Polecam !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam 245 zł na mb oczekuje mbank badz inteligo mam za soba wiele wymian jestem zweryfikowany wplacam drugi
GG 1297740 Polecam !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Również polecam kolege szybko i sprawnie zostalo mi jescze kolo 150 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72 |
zamienie 170 pln z mb na mbank gg:5566295 Polecam slovik-a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
Mam do sprzedania 200zł na MB. Chętni pisać na gg: 2775789 [b] Zostało jeszcze 130zł jak ktoś chętny to pisać bo jestem jeszcze przez 40-50min później dopiero pod wieczór będę. GG: 2775789
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam 245 zł na mb oczekuje mbank badz inteligo mam za soba wiele wymian jestem zweryfikowany wplacam drugi
GG 1297740 Polecam !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Również polecam kolege szybko i sprawnie zostalo mi jescze kolo 150 zł ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Jesli ktos potrzebuje środki na Mb, chetnie zamienie na inteligo, ew. mbank. Zweryfikowany,dziesiatki wymian za sobą, chetni proszę priv lub gg 3359144. nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
KRAKUS JEST OSZUSTEM !! ZAPEWNIAŁ MNIE ZE DO WTORKU ODDA A DO TERAZ NIE MA KASY !! Mam jego dane wiec sobie sam wyegzekwuje to co mi sie nalezy. NIE POLECAM ZADNYCH WYMIAN Z UZYTKOWNIKIEM KRAKUS!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Sprzedam 50 pln na Moneybookers...
530 44 96
okolo 100 udanych wymian na forum..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Posiadam duzo srodkow na MB, wymienie na mBank.
Zero prowizji, sprawdzony. Zaufanym i zweryfikowanym moge wplacic jako drugi.
PM lub GG: 1600010
--------------------------------------------------------------
[color:"green"] Udane transakcje: Piotras, vebnaster, Krupier, G-Dave, cHaBeR, host, zabek, cylu, kane1910, march88, P!T3R, hippo, FSevEn,... [/color] [i] [color:"red"]Czekam na dokonczenie transakcji z: KajserSose.[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|