|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Witam,
potrzebuję 250 PLN na MB, oddaję na mBank. Tylko zweryfikowani użytkownicy. Porszę o kontakt na priv. Tam podam moje gg. Nieaktualne. Udana wymiana z użytkowniekiem Dev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
posiadam kase na netelerze chce na inteligo lub moneybookers, kiedys wymienialem sie z piotrasem i vebnasterem a ostatnio z dio31, nie chce sie weryfikowac po tym jak czytalem ze byly juz jakies wlamania itd ale dla chetnych na wymiane oczywiscie podam wszystkie dane itd i np: nick z allegro. wplacam jako drugi jestem uczciwy i na tym forum juz troche czasu spedzilem, wiec prosze zeby sciemniacze na darmo nie pisali bo szkoda czasu, moj numer gg: 733252 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
kupie 50 zł na MB, wzamian mbank lub inteligo, wazne do 18.00. gg3359154
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
posiadam 240zł na MB oczekuje mbank...priv lub GG 5215381
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
posiadam 240zł na MB oczekuje mbank...priv lub GG 5215381 mam juz kilka wymian za soba....:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Kupie 10E na neteller oddaje 40PLN BPH.Wpłacam jako pierwszy gg 3596811 lub priv.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Kupie 10E na neteller oddaje 40PLN BPH.Wpłacam jako pierwszy gg 3596811 lub priv.Pozdrawiam Nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
kupie 50 zł na MB, wzamian mbank lub inteligo, wazne do 18.00. gg3359154 nieaktualne, Robinho szybko i sprawnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Udana wymiana z Krupier <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chwilowo nie dokonuje transakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
--------------------------------------------------------------
[color:"green"] Udane transakcje: Piotras, vebnaster, Krupier(x2), G-Dave, cHaBeR, host, zabek, kane1910, march88, P!T3R, hippo, FSevEn, Rudzik7, Arcy, inni... [/color]
[color:"red"]Czekam na dokonczenie transakcji z: koszałek, haven, FSevEn[/color]
[i]- najprawdopodobniej dalem sie nabrac wymieniajac sie z KajserSose vel cylu, nie duza kwota ale dzieciak milo tego nie bedzie wspominal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> UWAGA na niego!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
sprzedam około 300 PLN na MB wzamian mBank. Żadnych prowizji. Wpłacam tylko drugi. gg 1375959
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Potwierdzam wymiane z Szewczenko. pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71 |
Szybka i udana wymiana z HERBI. Gorąco polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Szybka i udana wymiana z HERBI. Gorąco polecam. Potwierdzam wymiane na 100zł mam jeszcze 140zł ..polecam użytkownika monk80.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Szybka i udana wymiana z HERBI. Gorąco polecam. Potwierdzam wymiane na 100zł mam jeszcze 140zł ..polecam użytkownika monk80. Udana wymiana na ~120PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szybko i sprawnie, polecam...
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Szybka i udana wymiana z HERBI. Gorąco polecam. Potwierdzam wymiane na 100zł mam jeszcze 140zł ..polecam użytkownika monk80. Udana wymiana na ~120PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szybko i sprawnie, polecam...
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />Potwierdzam wszystko szybko i na temat..środków narazie brak....oby szybko sie pojawiły nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274 |
PILNIE kupie 300 PLN na MB Place Inteligo lub Mbank tylko sprawdzeni.
Place 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Mam 886 PLN na Moneybookers, w zamian oczekuje Inteligo.
Wpłacam drugi, mam za sobą sporo udanych wymian.
Czekam na priv
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Bezproblemowa wymiana z użytkownikiem hunter . Polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Bezproblemowa wymiana z użytkownikiem hunter . Polecam! Potwierdzam, zostało 300 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
zostało mi 100zł na MB przyjme mBank gg 1375959
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|