Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Witam,

potrzebuję 250 PLN na MB, oddaję na mBank. Tylko zweryfikowani użytkownicy. Porszę o kontakt na priv. Tam podam moje gg.

Nieaktualne. Udana wymiana z użytkowniekiem Dev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
posiadam kase na netelerze chce na inteligo lub moneybookers, kiedys wymienialem sie z piotrasem i vebnasterem a ostatnio z dio31, nie chce sie weryfikowac po tym jak czytalem ze byly juz jakies wlamania itd ale dla chetnych na wymiane oczywiscie podam wszystkie dane itd i np: nick z allegro.
wplacam jako drugi jestem uczciwy i na tym forum juz troche czasu spedzilem, wiec prosze zeby sciemniacze na darmo nie pisali bo szkoda czasu, moj numer gg: 733252
pozdrawiam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
kupie 50 zł na MB, wzamian mbank lub inteligo, wazne do 18.00.
gg3359154

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
posiadam 240zł na MB oczekuje mbank...priv lub GG 5215381

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
posiadam 240zł na MB oczekuje mbank...priv lub GG 5215381
mam juz kilka wymian za soba....:)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Kupie 10E na neteller oddaje 40PLN BPH.Wpłacam jako pierwszy gg 3596811 lub priv.Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Quote
Kupie 10E na neteller oddaje 40PLN BPH.Wpłacam jako pierwszy gg 3596811 lub priv.Pozdrawiam
Nieaktualne

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Quote
kupie 50 zł na MB, wzamian mbank lub inteligo, wazne do 18.00.
gg3359154
nieaktualne, Robinho szybko i sprawnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Udana wymiana z Krupier <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Chwilowo nie dokonuje transakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

--------------------------------------------------------------

[color:"green"] Udane transakcje: Piotras, vebnaster, Krupier(x2), G-Dave, cHaBeR, host, zabek, kane1910, march88, P!T3R, hippo, FSevEn, Rudzik7, Arcy, inni... [/color]

[color:"red"]Czekam na dokonczenie transakcji z: koszałek, haven, FSevEn[/color]


[i]- najprawdopodobniej dalem sie nabrac wymieniajac sie z KajserSose vel cylu, nie duza kwota ale dzieciak milo tego nie bedzie wspominal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> UWAGA na niego!



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
sprzedam około 300 PLN na MB wzamian mBank. Żadnych prowizji. Wpłacam tylko drugi. gg 1375959

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Potwierdzam wymiane z Szewczenko.
pozdroo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
Szybka i udana wymiana z HERBI.
Gorąco polecam.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
Szybka i udana wymiana z HERBI.
Gorąco polecam.
Potwierdzam wymiane na 100zł mam jeszcze 140zł ..polecam użytkownika monk80.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Quote
Szybka i udana wymiana z HERBI.
Gorąco polecam.
Potwierdzam wymiane na 100zł mam jeszcze 140zł ..polecam użytkownika monk80.

Udana wymiana na ~120PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szybko i sprawnie, polecam...

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
Quote
Quote
Szybka i udana wymiana z HERBI.
Gorąco polecam.
Potwierdzam wymiane na 100zł mam jeszcze 140zł ..polecam użytkownika monk80.

Udana wymiana na ~120PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szybko i sprawnie, polecam...

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Potwierdzam wszystko szybko i na temat..środków narazie brak....oby szybko sie pojawiły nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
PILNIE kupie 300 PLN na MB Place Inteligo lub Mbank tylko sprawdzeni.

Place 2

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Mam 886 PLN na Moneybookers, w zamian oczekuje Inteligo.

Wpłacam drugi, mam za sobą sporo udanych wymian.

Czekam na priv

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Bezproblemowa wymiana z użytkownikiem hunter . Polecam!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Bezproblemowa wymiana z użytkownikiem hunter . Polecam!

Potwierdzam, zostało 300 PLN

Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
zostało mi 100zł na MB przyjme mBank gg 1375959

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,697 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1