Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Quote
Bezproblemowa wymiana z użytkownikiem hunter . Polecam!

Potwierdzam, zostało 300 PLN

Nieaktualne, udana wymiana z użytkownikiem Krupier

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521
AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00

Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
Mam na sprzedaż środki na MB. chętni gg: 2775789, nie pobieram żadnych prowizji

Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
X
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
Mam na sprzedaż środki na MB, jako, że to moja pierwsza transakcja wpłacam pierwszy. Pytanko tylko bo potrzebuje gotówki czy jest mozliwosc wyslania do mnie kwoty przez western union???

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sprzedam około 900 PLN na MB ... oczekuje inteligo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kilka udannych wymaian !

Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
X
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
Ok zostalo mi 10 euro na moneybookers chetnie je sprzedam ale potzrebuje w zamian gotowki, albo przelew western union albo wplata na moje konto w odddziale BPH. Bede za 2 godzinki tj okolo 13 gg 1700851

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2
Quote
Quote
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521
AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00
Szybka i udana wymiana pieniedzy. Pozdrawiam i polecam - dawideczek_79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Udana wymiana z użytkownikiem dawideczek_79, polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
X
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
No to swietnie pierwszy raz sie za to zabralem i odrazu zlapalem wyjebke podaje namiary goscia tak sie przedstawil:

nick z mecz.pl - allegro
dane kontaktowe:
94 3420 4541 0000 5102 0096 9022:
Kamil Kryspin
ul.Warszawska 23
89-340 Olsztyn
506497272
widzewtomy@onet.eu

Kwota tylko 10 euro ale niestety nie odzywa sie juz jegomosc.
Prosze o pomoc co zrobic z tym fantem?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
X
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
zapomnailem dodac numer gg tego goscia: 366829

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Posiadam 700zl na mb, oczekuje w zamian mBank.Nie pobieram prowizji, jestem zweryfikowany.GG: 5057583

Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
X
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
Jebany pedal jeszce beszczelnie pisze zebym wplacil mu nastepne 50 zl to odda mi poprzednie siano, doslownie rece opadaja na dzisiejszy poziom ludzi. Czy jest tu ktos powazny kto wymieni sie ale niestety juz tylko na wester union bo nie zdarze w banku juz odebrac pieniedzy a musze miec gotowke najpozniej jutro.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 33
Quote
Posiadam 700zl na mb, oczekuje w zamian mBank.Nie pobieram prowizji, jestem zweryfikowany.GG: 5057583
Udana wymiana z uzytkownikiem termii POLECAM !

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
Quote
Posiadam 700zl na mb, oczekuje w zamian mBank.Nie pobieram prowizji, jestem zweryfikowany.GG: 5057583
Udana wymiana z uzytkownikiem termii POLECAM !

Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Kupie 150zl na moneybookers, wplacam na mbank
Wplacam jako drugi wiec oszusci nie piszcie!
Mam sporo udanych wymian
gg: 2075309

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Quote
Quote
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521
AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00
Szybka i udana wymiana pieniedzy. Pozdrawiam i polecam - dawideczek_79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

również potwierdzam i polecam zorio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Udana wymiana z użytkownikiem dawideczek_79, polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

potwierdzam udaną wymianę z djmuskla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
kupie MB z 500zl, place Mbank GG: 1203411

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Zostałem oszukany przez MooNeY18 co dobrze o bon 5E do buka. Nie polecam tej osoby.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Quote
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521
AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00

KILKA UDANYCH WYMIAN - NIEAKTUALNE, POZDRAWIAM

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,381 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1