|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Bezproblemowa wymiana z użytkownikiem hunter . Polecam! Potwierdzam, zostało 300 PLN Nieaktualne, udana wymiana z użytkownikiem Krupier
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521 AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
Mam na sprzedaż środki na MB. chętni gg: 2775789, nie pobieram żadnych prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69 |
Mam na sprzedaż środki na MB, jako, że to moja pierwsza transakcja wpłacam pierwszy. Pytanko tylko bo potrzebuje gotówki czy jest mozliwosc wyslania do mnie kwoty przez western union???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Sprzedam około 900 PLN na MB ... oczekuje inteligo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kilka udannych wymaian !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69 |
Ok zostalo mi 10 euro na moneybookers chetnie je sprzedam ale potzrebuje w zamian gotowki, albo przelew western union albo wplata na moje konto w odddziale BPH. Bede za 2 godzinki tj okolo 13 gg 1700851
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2 |
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521 AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00Szybka i udana wymiana pieniedzy. Pozdrawiam i polecam - dawideczek_79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Udana wymiana z użytkownikiem dawideczek_79, polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69 |
No to swietnie pierwszy raz sie za to zabralem i odrazu zlapalem wyjebke podaje namiary goscia tak sie przedstawil: nick z mecz.pl - allegro dane kontaktowe: 94 3420 4541 0000 5102 0096 9022: Kamil Kryspin ul.Warszawska 23 89-340 Olsztyn 506497272 widzewtomy@onet.euKwota tylko 10 euro ale niestety nie odzywa sie juz jegomosc. Prosze o pomoc co zrobic z tym fantem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69 |
zapomnailem dodac numer gg tego goscia: 366829
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Posiadam 700zl na mb, oczekuje w zamian mBank.Nie pobieram prowizji, jestem zweryfikowany.GG: 5057583
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 69 |
Jebany pedal jeszce beszczelnie pisze zebym wplacil mu nastepne 50 zl to odda mi poprzednie siano, doslownie rece opadaja na dzisiejszy poziom ludzi. Czy jest tu ktos powazny kto wymieni sie ale niestety juz tylko na wester union bo nie zdarze w banku juz odebrac pieniedzy a musze miec gotowke najpozniej jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 33 |
Posiadam 700zl na mb, oczekuje w zamian mBank.Nie pobieram prowizji, jestem zweryfikowany.GG: 5057583 Udana wymiana z uzytkownikiem termii POLECAM !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Posiadam 700zl na mb, oczekuje w zamian mBank.Nie pobieram prowizji, jestem zweryfikowany.GG: 5057583 Udana wymiana z uzytkownikiem termii POLECAM ! Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Kupie 150zl na moneybookers, wplacam na mbank Wplacam jako drugi wiec oszusci nie piszcie! Mam sporo udanych wymian gg: 2075309
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521 AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00Szybka i udana wymiana pieniedzy. Pozdrawiam i polecam - dawideczek_79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> również potwierdzam i polecam zorio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Udana wymiana z użytkownikiem dawideczek_79, polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> potwierdzam udaną wymianę z djmuskla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
kupie MB z 500zl, place Mbank GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Zostałem oszukany przez MooNeY18 co dobrze o bon 5E do buka. Nie polecam tej osoby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521 AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00 KILKA UDANYCH WYMIAN - NIEAKTUALNE, POZDRAWIAM
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|