|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
[color:"red"] Posiadam sporo srodkow na Moneybookers wzamian wymienie je na srodki w Mbanku.Oferty prosze pisac na pw. Minimalna kwota wymiany to 50 zł [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Mam na swoim koncie sporow udanych wymian na forum dlatego zapraszam nadal osoby ktore naprawde chca sie wymienic.
[color:"blue"] Aktualne od teraz, jutro bede dostepny tak gdzies od godziny 10:00 [/color]
Ostanie udany wymiany m.in: Dadycool, Robinho ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Kupie kasę na MB, płacę w mBank-u.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
ten numer GG (9209214) wygląda podejzanie ... typ się odzywa chce sie wymienic podaje mu inteligo powiedział ze wysłał kase a nic nie doszło .... i zachwile juz go nie było na GG .... ! Uważajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
i jeszcze na samym początku się chwali że : " mam kilkanaście udanych wymian na forum ostantnie z Piotrasem i czepkiem, a ty? "
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Zostalo mi jeszcze 140zl na MB, oczekuje w zamian mBank.Jestem zweryfikowany.Nie pobieram prowizji. GG:5057583
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
kupię 150zł na MB, zweryfikowanym wpłacam pierwszy, reszcie drugi, sporo wymian za sobą..... kontakt na prv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Kupie 100 zł MB, płace inteligo. priv lub gg 3359154
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Kupie 100 zł MB, płace inteligo. priv lub gg 3359154 nieaktualne, maropl szybko i sprawnie pomógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Sprzedam 540 zł na MB, przyjmuje Inteligo. GG 3095901
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
kupię 150zł na MB, zweryfikowanym wpłacam pierwszy, reszcie drugi, sporo wymian za sobą..... płacę Mbank kontakt na prv aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
posiadam 195 zł na MB chce na mbank..mam juz za soba kilka wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje GG 5215381
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
Udana wymiana z użytkownikiem Krupier, polecam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
O widze Money18 dalej oszukuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale spoko dostanei nauczke w nowym roku czeka go spozoniony mikolaj;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Dalej dalej próbuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i naprawde przydałaby się wizyta u smarka przez tych którzy zostali oszukani - szczególnie że znane są jego dane:
Grzegorz Piątek ul Katowicka 3/9 44-335 Jastrzębie Zdrój
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Potrzebuje 20zł na MB. Oddaje w poniedziałek + dorzucam z bon 5EURO do starbetu. Myśle, że mozna mi zaufać, chodźby dlatego że łatwo zdobyć moje dane np. konkursy bukmacherskie. GG: 5469851
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
posiadam kase na netellerze wymienie na inteligo lub mb smarkaczy i ssciemniaczy prosze o nie zawracanie d*** 100% uczciwosci wplacam drugi i bez takich fragmentow:
"powiedziec po co mi kasa? niee... - ok ale sluchaj... poprostu dzisiaj ma moja dziewcyzna urodziny i nie mam gotowki zeby jej cos kupic a jutro dopiero bede mial wyplate z expekta jestes moja ostatnia nadzieja moj los jest w twoich rekach
dymek pozycz od mamy od taty powiedz ze jutro 1100 bedziesz mial to oddassz z %"
to tylko fragment z rozmowy z jedna z przykladowych osob <lol2>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
sorry za drugi post moj nr gg: 733252 pozdr. udane wymiany: piotras vebnaster dio31
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam Oszukał mnie. Miała być wymiana na 900zł i pierw mu wpłacilem 450 na konto mBanku i przez 10 minut mówił że nic nie doszło po czym napisał że kasa jest i mi daje na moneybookers i znów kolejny problem, pisze że nie da sie nic wplacić na moje konto w moneybookers i na końcu powiedział że mi odda i się rozłączył. Tak się nie robi panowie, już mam dość wymian z takimi ludźmi. Niech mi odda kasę (450zł) i temu panu już podziękuje. Dziś będe aktywny dopiero po 22. Praca (14-22).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Skupie ok 2k na mb(nt) ,niestyty mam do poniedzialku kase na pko24:/ chetnych prosze o priv z numerami gg ,bede miedzy 15 a 15 30! na forum jest 5 osob ktorym wplace pierwszy! pzdr ps chetenie wymienie pko24 na mbank lub inteligo!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|