|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
@1.8 na Naszych to nie mozna wobec takiego kursu przejsc obojetnie na handi -1.5 @ 3.15 tez ciekawie  w koncu to tylko Arabia Dzien dobry  Rymo jak grasz 1-7-3 to jak możesz strzelić? Stałe fragmenty też dupa. Trzeba patrzeć w stronę Arbusów to bedzie Buko zupelnie inny mecz Araby maja 104 minuty w nogach, dwoch wypadlo calkiem po boju z Argentyna a Nasi troche oszczednie z Meksykiem, ja mysle ze z handi wygramy i tak jak Pacyf pisze 1 miejse w grupie przed ostatnia kolejka. Z argentyna niestety nie wygramy, wiec tylko Arabia nam zostaje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
po 2 kolejkach optymistyczny wariant
Polska 4pkt Arabia 3 Argentyna 3 Meksyk 1
3 kolejka zapowiada się super bo nie ma już kalkulacji,przegrany sie zawija do domu tak bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Akhu Ja dodam od siebie, że mając piłkę w posiadaniu, zaczynając z piątki dalekim wybiciem, skazujemy się na ponowną walkę o nią. Czyli mam coś, by po chwili mieć już tylko 50% na to co mieliśmy przed chwilą jako całość 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Etoto zakładasz konto. Wpłacasz 100 dokładają 200. Trzeba zagrać raz ako 2,50 kursy minimalne 1,30 ja tych ich bonusow nie ogarniam, cos tam bylo do uwolnienia, zaklad puszczony i przegrany a bonus dalej wisi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu Ja dodam od siebie, że mając piłkę w posiadaniu, zaczynając z piątki dalekim wybiciem, skazujemy się na ponowną walkę o nią. Czyli mam coś, by po chwili mieć już tylko 50% na to co mieliśmy przed chwilą jako całość  Lewy dostal 32 podania wczoraj. 15od szcesnego... Boje sie sprawdzac ile od Glika i Kiwiora
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
I na koniec - mamy 1 punkt ale po takim paździerzu, że cały świat się z nas śmieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Panowie fajnie rozłożyliście Cześka na łopatki Ale jak tu ma być dobrze CBA zawija Sawickiego&Tobiasza i wpada do PZPNU Jakby Lefty był Hiszpanem to pewno miałby już złotą piłkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Zawiedziony Modrić ![[Linked Image from wykop.pl]](https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1669200794WyWYcV7iiMaIhgRZSL6RWL.jpg) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
 Krystian Bielik: Michniewicz jest taktykiem (...) Pokazywał nam newsy zaczerpnięte z jakiegoś meksykańskiego ;pudelka do każdego zawodnika był też podany hasztag z Instagrama, notka, ilu kto ma obserwujących. To pokazuje ,jak dla selekcjonera każdy szczegół jest ważny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
@1.8 na Naszych to nie mozna wobec takiego kursu przejsc obojetnie na handi -1.5 @ 3.15 tez ciekawie  w koncu to tylko Arabia Dzien dobry  Rymo jak grasz 1-7-3 to jak możesz strzelić? Stałe fragmenty też dupa. Trzeba patrzeć w stronę Arbusów to bedzie Buko zupelnie inny mecz Araby maja 104 minuty w nogach, dwoch wypadlo calkiem po boju z Argentyna a Nasi troche oszczednie z Meksykiem, ja mysle ze z handi wygramy i tak jak Pacyf pisze 1 miejse w grupie przed ostatnia kolejka. Z argentyna niestety nie wygramy, wiec tylko Arabia nam zostaje Zgadzam się...to będzie inny mecz...Arabia 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
nie chce źle wróżyć ale też coś czuje że przejebiemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Dobra strzelamy  Jak i tu będzie 0-0 to zdaje sprzęt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Pacyfku czy obrona z Niklas`em Sule może wygrać Mundial ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Nie przejebiemy z arabusami!! Nie pierdolić mi tu!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,381 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,381 Likes: 19 |
Graliśmy catenaccio, dlatego z przodu tak słabo wyszło, Akhu potwierdzi graliśmy jak graliśmy ale jakby karnego strzelił to by wygrali Czesiu inaczej nie umie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Nie przejebiemy z arabusami!! Nie pierdolić mi tu!!! wole się miło zaskoczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,381 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,381 Likes: 19 |
z Arabią 0-0 będzie  tamci 4 punkty i mecz ze słabym Meksykiem a my no cóż 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,695 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,695 Likes: 10 |
Wcześnie ten mecz w sobotę, chyba się obejrzy bez piwka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|