Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 88 1 2 3 4 5 6 7 87 88
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
poważnie na gol Moraty jest 1.9 a ile jest że nie strzeli laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
dzisiaj Niemcy Hiszpania i Belgia .....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by Sensei
Wcześnie ten mecz w sobotę, chyba się obejrzy bez piwka

o 14 to jak wcześnie od 11 to jest wcześnie Biczyk musi wstać skoro świt żeby kasę uwalić laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 24,193
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,193
Likes: 9
Originally Posted by Karakuliambro
Dobra strzelamy boks
Jak i tu będzie 0-0 to zdaje sprzęt
nie bedzie

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Sensei
Wcześnie ten mecz w sobotę, chyba się obejrzy bez piwka

o 14 to jak wcześnie od 11 to jest wcześnie Biczyk musi wstać skoro świt żeby kasę uwalić laugh
laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by baracuda
dzisiaj Niemcy Hiszpania i Belgia .....

Hiszpania ma zawsze trudny start ze 1.5 meczu im zajmie żeby się rozklepać tongue

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Hiszpanie dziś zaskoczą smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
może tak być takie granie w środku sezonu uj wie o co cho tongue

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Gospodarz też nigdy nie przegrywał w meczu otwarcia smile


-No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek... Byłeś w Stanach?
-Nie...
-No właśnie... a ja znam kogoś kto był... i opowiedział mi to i owo... Wiesz skąd przyjechali czarni do Ameryki?!?
-Z Afryki...
-No właśnie... handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki... A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za ocean?!?
-Chyba nie...
-No jasne, że nie... udało im się to zrobić ponieważ wywozili tylko takich co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki. Pożenili się, porobili dzieci... świat poszedł do przodu... pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew, są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę, więc nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu...
kapujesz?!?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Wernera nie ma i od razu problemy laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by latajaca_holenderka
poważnie na gol Moraty jest 1.9 a ile jest że nie strzeli laugh

To napaścior klasy światowej smile
https://twitter.com/getodick/status/1595393934297006083

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Japonce coś ukłują nie ma bata

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
no to teraz jak nie ukłują to będziemy się gniewać !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by Karakuliambro
Gospodarz też nigdy nie przegrywał w meczu otwarcia smile


-No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek... Byłeś w Stanach?
-Nie...
-No właśnie... a ja znam kogoś kto był... i opowiedział mi to i owo... Wiesz skąd przyjechali czarni do Ameryki?!?
-Z Afryki...
-No właśnie... handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki... A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za ocean?!?
-Chyba nie...
-No jasne, że nie... udało im się to zrobić ponieważ wywozili tylko takich co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki. Pożenili się, porobili dzieci... świat poszedł do przodu... pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew, są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę, więc nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu...
kapujesz?!?

bo gospodarz nigdy nie grał z Ekwadorem tongue

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
smile

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Mundial 2022. Jubileusz Kamila Glika. "Za Nawałki też nie graliśmy tiki-taki"

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
laugh

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Pacyfki przyciśli

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
śmierdzi

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
karny

Strona 5 z 88 1 2 3 4 5 6 7 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, alfa, rymoholik, aker), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,259
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1