Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 61 1 2 4 5 6 7 8 60 61
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
[Linked Image from wykop.pl] ten świat jest coraz bardziej pojebany smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Davies strzeli następnego gola @25 za piątaka

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Po piątce...

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by VVega
Kramarić strzeli następnego gola @25 za piątaka

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763
Likes: 10
Jakby tak spojrzeć na trzeźwo, to..taśmy na tych mistrzostwach wcale nie ciężary..

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Karakuliambro
Originally Posted by VVega
Kramarić strzeli następnego gola @25 za piątaka

masz potencjał, żeby rozkręcać konkurencje dla typeraeksperta

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763
Likes: 10
Originally Posted by Sensei
[Linked Image from wykop.pl] ten świat jest coraz bardziej pojebany smile
Przeciez to żart taki jest, żyj coś Stachu

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Kanada położyła taśmę kempowi

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763
Likes: 10
Czyli jednak..ciężary

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
taśma taśmie nierówna

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Sensei
Jak ktoś jeszcze nie zdał sobie sprawy że szczepionki to był wał tysiąclecia to sory już nie ma dla Was nadziei.

ale za to fajnie sie oglądało "Walking Dead", gdy nie było ludzi prawie na dworze, a kazdy nieufny wobec drugiego..

klimat 100% smile
walking Dead był spoko przez pierwsze kilka sezonów, później zrobiła się z tego moda na sukces i stał się nudny , przynajmniej dla mnie.

Pamiętam jak zarządzili kwarantanne, pojechałem na drugi dzień normalnie do pracy. na 4 pasmowej autostradzie do centrum jak spotkałeś jakichś samochód do był cud:). U nas jeden pracownik się krótko mówiąc obsrał, zaczął mierzyć temperature wszystkim. Panikował że ludzie wykupują mięso i że juz praktycznie nie ma w dużych marketach. W sklepach AGD nie ma już zamrażarek. Panika na całego i powiem szczerze zaczęło już to wszystkich męczyć takie pierdolenie. Co się poźniej okazało to żadnego kryzysu mięsnego nie było, jedynie czego brakowało na półkach to papieru toaletowego i płynów dezynfekujących.

Najlepszy to był góral co robił konstrukcje. przyniósł dużą kawe z Dounkina Dounatsa, wylał połowę i wlał se miodowego Jacka Danielsa. I tak zaczął dzień pracy laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Akhu
Akagiemu się uaktywnił przez Ciebie gen antyszczepionkowca

grin

Są odpowiednie działy od takich dyskusji. smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by Karakuliambro
[Linked Image from files.merryjane.com]

21:41 grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Modrić chyba lata w innej wadze niż Ciorny Miller

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763
Likes: 10
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Sensei
Jak ktoś jeszcze nie zdał sobie sprawy że szczepionki to był wał tysiąclecia to sory już nie ma dla Was nadziei.

ale za to fajnie sie oglądało "Walking Dead", gdy nie było ludzi prawie na dworze, a kazdy nieufny wobec drugiego..

klimat 100% smile
walking Dead był spoko przez pierwsze kilka sezonów, później zrobiła się z tego moda na sukces i stał się nudny , przynajmniej dla mnie.

Pamiętam jak zarządzili kwarantanne, pojechałem na drugi dzień normalnie do pracy. na 4 pasmowej autostradzie do centrum jak spotkałeś jakichś samochód do był cud:). U nas jeden pracownik się krótko mówiąc obsrał, zaczął mierzyć temperature wszystkim. Panikował że ludzie wykupują mięso i że juz praktycznie nie ma w dużych marketach. W sklepach AGD nie ma już zamrażarek. Panika na całego i powiem szczerze zaczęło już to wszystkich męczyć takie pierdolenie. Co się poźniej okazało to żadnego kryzysu mięsnego nie było, jedynie czego brakowało na półkach to papieru toaletowego i płynów dezynfekujących.

Najlepszy to był góral co robił konstrukcje. przyniósł dużą kawe z Dounkina Dounatsa, wylał połowę i wlał se miodowego Jacka Danielsa. I tak zaczął dzień pracy laugh
czyli jednak sraczka była..

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Następne pokolenia to dopiero będą miały przejebane ponoć do 2050 na świecie będą sami wariaci laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
a jednak trochę później

[Linked Image from re-research.pl]

Ponoć już to się dzieje, średnie iq pokolenia spada z pokolenia na pokolenie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
już nie mówiąc o chorobach psychicznych

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Sensei
Jak ktoś jeszcze nie zdał sobie sprawy że szczepionki to był wał tysiąclecia to sory już nie ma dla Was nadziei.

ale za to fajnie sie oglądało "Walking Dead", gdy nie było ludzi prawie na dworze, a kazdy nieufny wobec drugiego..

klimat 100% smile
walking Dead był spoko przez pierwsze kilka sezonów, później zrobiła się z tego moda na sukces i stał się nudny , przynajmniej dla mnie.

Pamiętam jak zarządzili kwarantanne, pojechałem na drugi dzień normalnie do pracy. na 4 pasmowej autostradzie do centrum jak spotkałeś jakichś samochód do był cud:). U nas jeden pracownik się krótko mówiąc obsrał, zaczął mierzyć temperature wszystkim. Panikował że ludzie wykupują mięso i że juz praktycznie nie ma w dużych marketach. W sklepach AGD nie ma już zamrażarek. Panika na całego i powiem szczerze zaczęło już to wszystkich męczyć takie pierdolenie. Co się poźniej okazało to żadnego kryzysu mięsnego nie było, jedynie czego brakowało na półkach to papieru toaletowego i płynów dezynfekujących.

Najlepszy to był góral co robił konstrukcje. przyniósł dużą kawe z Dounkina Dounatsa, wylał połowę i wlał se miodowego Jacka Danielsa. I tak zaczął dzień pracy laugh
czyli jednak sraczka była..
u kogo była u tego była smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Czy zawsze ludzie dali się sobą tak łatwo manipulować? Czy to efekt trzymania ludzi za mordy przez ostatnie lata?

Strona 6 z 61 1 2 4 5 6 7 8 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1