|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
czy ktoś miał pretensje za euro16, ale wtedy to mieliśmy drużynę, taki Kapustka co on teraz robi gołąbki  Co Ty wiesz o gołąbkach? Tych gołąbkach a co Ty wiesz o Kapustce tym Kapustce  Weź
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
Nie wciagam Milik Juventus Lewy Barcelona Jakieś pytania? Co Ty pierdolisz? Sorry, nie dopisałem dalej. Zielu Napoli Nicola Roma Kuba Wolfsburg Szym Feyenoord Fran Lens Dalej nie pamiętam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Powiem wam jak będzie albo lanie 0-3 albo fartem 1-1 i awans po karnych gdzie 1-1 3 mecze 4 celne strzały wszystkie zrobione z tuzami piłki i właśnie taka jest piłka w środę nam pyknie i ich ojebiemy jak już wyszliśmy z tej grupy to trzeba wierzyć choć jak sobie przypomnę jak my graliśmy z tą Argentyną....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tam Sylwia u Francuzów sedzia poszedł do varu jak już trwała nowa akcja
a tak nie można tak mów protokół var haha przy golu może nawet ich z szatni zawrócić z szatni tak ale jak akcja nowa idzie to już nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
Dembele co w szatni Lewemu mówi dzień dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
tam Sylwia u Francuzów sedzia poszedł do varu jak już trwała nowa akcja
a tak nie można tak mów protokół var haha Serio?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
tam Sylwia u Francuzów sedzia poszedł do varu jak już trwała nowa akcja
a tak nie można tak mów protokół var haha przy golu może nawet ich z szatni zawrócić z szatni tak ale jak akcja nowa idzie to już nie musiał sprawdzić stan konta znajś do czego się można przyjebać troche potrwało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Nie wciagam Milik Juventus Lewy Barcelona Jakieś pytania? Co Ty pierdolisz? Sorry, nie dopisałem dalej. Zielu Napoli Nicola Roma Kuba Wolfsburg Szym Feyenoord Fran Lens Dalej nie pamiętam Dalej zakład Awans Ty Polska ja Francja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
A po co mam się zakładać? Ja tylko wymagam jakiejś gry od grajków z dobrych europejskich klubów. Przecież widzę, że graja syf i odpadna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
słabszej drużyny w 16 mistrzostw nie było od 78
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
słabszej drużyny w 16 mistrzostw nie było od 78 a która była słabsza w 78 roku? bo chyba śnię
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
a skąd mnie wiedzieć wtedy ino 16 grało to na pewno ktoś był słabszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
nie wiem od kogo tu wymagać dobrej gry, bo mam wrażenie, że nie tylko Bereś grał z kontuzją
to jaką parodię gra Lewy to jest aż podejrzane, więc jak już odpadniemy to spodziewam się takiego samego komunikatu jak o Bereszyńskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie wiem od kogo tu wymagać dobrej gry, bo mam wrażenie, że nie tylko Bereś grał z kontuzją
to jaką parodię gra Lewy to jest aż podejrzane, więc jak już odpadniemy to spodziewam się takiego samego komunikatu jak o Bereszyńskim Zielu to co przecież to są żarty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
Lewy to już emeryt tak naprawdę nie stać go już na taką grę w kadrze jak kiedyś w Bayernie czy Barcy tylko nogę dostawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,305 Likes: 2 |
A co ma Lewy zrobić? To nie jest drybler. Jedyne co może zrobić to się zastawić aby nie stracić piłki i oddać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
A po co mam się zakładać? Ja tylko wymagam jakiejś gry od grajków z dobrych europejskich klubów. Przecież widzę, że graja syf i odpadna. Jak zakładasz się u bukmachera to też najpierw nawijasz mu elaborat na temat dlaczego Twoja drużyna ma wygrać bo rywale są słabi, bukmacher Ci daje darmowy tysiąc, a Ty nagle odpisujesz do niego, że po co masz się zakładać, przecież wymagasz tylko dobrej gry??? Poległem, piękniejsze od gry naszej reprezentacji, idę zapłakać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
A po co mam się zakładać? Ja tylko wymagam jakiejś gry od grajków z dobrych europejskich klubów. Przecież widzę, że graja syf i odpadna. Szanuje ale granie w klubie nie ma żadnego przełożenie na reprezentację więc podanie klubow gdzie Ktoś jest nie ma żadnego znaczenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|