Uspokój się Strudzony,kurwa.. Jak będzie sukces, to nikt nie pamięta o stylu.. Do boju Polsko!!!
ja moze nie bede pamiętał, ale nie zapomnę.. mozna mieć fart w 3ch meczach grupowych z "ogórkami".. dziękuję za Francję.. to będzie "Wyjaśnienie" tego "sukcesu"
Uspokój się Strudzony,kurwa.. Jak będzie sukces, to nikt nie pamięta o stylu.. Do boju Polsko!!!
ja moze nie bede pamiętał, ale nie zapomnę.. mozna mieć fart w 3ch meczach grupowych z "ogórkami".. dziękuję za Francję.. to będzie "Wyjaśnienie" tego "sukcesu"
ja pierdole..wychodzimy z grupy w której mieliśmy Argentynę, Meksyk i arabów, którzy opierdololi Argentynę nawet..przed mundialem, jestem przekonany, że w większości głów jarzył się następujący projekt..remis z meksami, rozpierdol arabusow I wpierdol od Argentyny..4 pkt i jakoś awansujemy i..mamy to. Hipotetycznie..pierwszy mecz z Argentyną i wpierdol..drugi z Meksykiem i..remis..trzeci wygrana z arabami, awans i..euforia w narodzie !! Cudowna metamorfoza..cóż za wspaniałe posunięcia Czesława..z meczu na mecz coraz lepiej..idziemy po finał!! Kurwa...dziękuję, dobranoc..
Szczęsny założył się z Messim o 100 euro przed karnym. "Pewnie zostanę zawieszony"
Powiedziałem Messiemu, że stawiam 100 euro, że sędzia nie podyktuje karnego. To chyba nie jest dozwolone na mistrzostwach świata. Pewnie zostanę zawieszony - powiedział Wojciech Szczęsny w rozmowie z norweską telewizją TV2 po meczu Polski z Argentyną (0:2).
Tylko Mbappe poza zasięgiem, reszta to nasz poziom. Podstarzały Giroud, wyszydzany Rabiot (choć sezon niezły), Griezmann z tym antyfutbolem z Atletico, no jeszcze obronę mają lepszą, ale tu nic dziś ani jutro nie wymyślimy.