Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 80 1 2 3 4 5 6 79 80
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
ćwiartki 3/4

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Chciałbym żeby Zalewski zagrał a widzę, że został skreślony po jednym słabym występie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Irek
Jak informuje serwis Weszło, po awansie do 1/8 finału MŚ, umowa Czesława Michniewicza z PZPN została automatycznie przedłużona do końca eliminacji euro 2024.
Lewy po mistrzostwach konczy karierę w reprezentacji nie widze inaczej

Lewy nawet po 40 będzie najlepszym napadziorem w tym kraju laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Originally Posted by Lukasz111
Chciałbym żeby Zalewski zagrał a widzę, że został skreślony po jednym słabym występie.

też bym chciała i żebyśmy z Żabolami 3 z tyłu zagrali

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Lewy nic nie kończy teraz. Tam nie ma goracej głowy. Do ME 2 lata, do mundialu 4. Jak gra kadra tak gra, to chyba nie będzie decydujacym czynnikiem..
A zdrowie .. czas pokaże .. nawet Lewy tego nie wie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Lewy wie wszystko z wróżbitą Maciejem ma podpisany kontrakt na wyłączność

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Zwróciło coś moja uwagę. Lewy niedawno narzekał na grę repry, że za mało do przodu. Nie pamiętam czy to była za Brzęczka czy już za Czesia.
Teraz wyglada jakby się pogodził z tym, że gramy ch i machnał na to ręka.. w wywiadach nie krytykuje a wczoraj nieukrywana radość jak mu Jędza powiedział wynik u Arabów a to było na świeżo po naszej katastrofalnej grze.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
w ogóle nie wiem czemu się Nawałki pozbyli przynajmniej gonili po tym boisku i się to dało oglądać

ci co po nim to gorzej niż potop

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Po Meksyku mocno broniłaś holenderko naszej gry. Trochę chyba zmieniłaś zdanie. Albo nie czytam ze zrozumieniem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
nie bronie gry tylko taktyki zapowiedział ze tak będziemy grac i tak grajo efekt osiągnięty premie na kontach leśnych dziadów są a że się tego nie da oglądać to już nasze subiektywne odczucia tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Lukasz111
Zwróciło coś moja uwagę. Lewy niedawno narzekał na grę repry, że za mało do przodu. Nie pamiętam czy to była za Brzęczka czy już za Czesia.
Teraz wyglada jakby się pogodził z tym, że gramy ch i machnał na to ręka.. w wywiadach nie krytykuje a wczoraj nieukrywana radość jak mu Jędza powiedział wynik u Arabów a to było na świeżo po naszej katastrofalnej grze.
no przecież gdyby Meksyk wygrał 3-0 to by narzekał
Kibice są podzieleni, część narzeka na grę mimo osiągniętego awansu.
Piłkarze nigdy nie są, żaden nie będzie narzekał jeśli jest osiągnięty sukces w postaci wyniku. Przynajmniej publicznie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Lewy to nie Messi że weżmie piłkę przejdzie 5 i wyłoży Milikowi


który i tak nie trafi na pustaka laugh

on żyje z podań smile

tylko od kogo skrzydeł brak Zielu nie wie co się dzieje na boisku jak zawsze w reprze zresztą

Krycha i Bielik póki mieli siłę to czyścili w 2 już ledwo łazili

do przodu nie gramy nic to jak mamy wygrywać

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
pytanie czy to jest wina taktyki czy po prostu nie ma kim grać

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Originally Posted by latajaca_holenderka
nie bronie gry tylko taktyki zapowiedział ze tak będziemy grac i tak grajo efekt osiągnięty premie na kontach leśnych dziadów są a że się tego nie da oglądać to już nasze subiektywne odczucia tongue

Jakoś nie wydaje mnie się żeby wykonanie tej taktyki miało wygladać tak jak to wyglada. A taktyka rzeczywiście w zamyśle może i nienajgorsza była.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by Ojro
ciekawe co by pisano jakby styl bylby mistrzowski ale awansu brak
no tak w ich przypadku jedno wyklucza drugie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Witam smutasów laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Taktyka raczej nie zadziała mimo, że miała być mocno defensywna. Ktoś nie przewidział, że to będzie aż tak źle funkcjonować.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973
Likes: 19
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by latajaca_holenderka
nie bronie gry tylko taktyki zapowiedział ze tak będziemy grac i tak grajo efekt osiągnięty premie na kontach leśnych dziadów są a że się tego nie da oglądać to już nasze subiektywne odczucia tongue

Jakoś nie wydaje mnie się żeby wykonanie tej taktyki miało wygladać tak jak to wyglada. A taktyka rzeczywiście w zamyśle może i nienajgorsza była.

no na pewno to na papierze wyglądało jak Grecja w 2004 ale Kaczyński a Zeus to nie ten kaliber laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302
Likes: 2
Sensej awansujesz jeszcze w konkursie czy turniej miękkich fajek Cię czeka.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by Sensei
Witam smutasów laugh
a pamiętasz jak 1:6 przegraliśmy z Belgią? bo mnie się właśnie przypomniało grin

Strona 4 z 80 1 2 3 4 5 6 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1