|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Chciałbym żeby Zalewski zagrał a widzę, że został skreślony po jednym słabym występie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
Jak informuje serwis Weszło, po awansie do 1/8 finału MŚ, umowa Czesława Michniewicza z PZPN została automatycznie przedłużona do końca eliminacji euro 2024. Lewy po mistrzostwach konczy karierę w reprezentacji nie widze inaczej Lewy nawet po 40 będzie najlepszym napadziorem w tym kraju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
Chciałbym żeby Zalewski zagrał a widzę, że został skreślony po jednym słabym występie. też bym chciała i żebyśmy z Żabolami 3 z tyłu zagrali
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Lewy nic nie kończy teraz. Tam nie ma goracej głowy. Do ME 2 lata, do mundialu 4. Jak gra kadra tak gra, to chyba nie będzie decydujacym czynnikiem.. A zdrowie .. czas pokaże .. nawet Lewy tego nie wie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
Lewy wie wszystko z wróżbitą Maciejem ma podpisany kontrakt na wyłączność
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Zwróciło coś moja uwagę. Lewy niedawno narzekał na grę repry, że za mało do przodu. Nie pamiętam czy to była za Brzęczka czy już za Czesia. Teraz wyglada jakby się pogodził z tym, że gramy ch i machnał na to ręka.. w wywiadach nie krytykuje a wczoraj nieukrywana radość jak mu Jędza powiedział wynik u Arabów a to było na świeżo po naszej katastrofalnej grze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
w ogóle nie wiem czemu się Nawałki pozbyli przynajmniej gonili po tym boisku i się to dało oglądać
ci co po nim to gorzej niż potop
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Po Meksyku mocno broniłaś holenderko naszej gry. Trochę chyba zmieniłaś zdanie. Albo nie czytam ze zrozumieniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
nie bronie gry tylko taktyki zapowiedział ze tak będziemy grac i tak grajo efekt osiągnięty premie na kontach leśnych dziadów są a że się tego nie da oglądać to już nasze subiektywne odczucia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Zwróciło coś moja uwagę. Lewy niedawno narzekał na grę repry, że za mało do przodu. Nie pamiętam czy to była za Brzęczka czy już za Czesia. Teraz wyglada jakby się pogodził z tym, że gramy ch i machnał na to ręka.. w wywiadach nie krytykuje a wczoraj nieukrywana radość jak mu Jędza powiedział wynik u Arabów a to było na świeżo po naszej katastrofalnej grze. no przecież gdyby Meksyk wygrał 3-0 to by narzekał Kibice są podzieleni, część narzeka na grę mimo osiągniętego awansu. Piłkarze nigdy nie są, żaden nie będzie narzekał jeśli jest osiągnięty sukces w postaci wyniku. Przynajmniej publicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
Lewy to nie Messi że weżmie piłkę przejdzie 5 i wyłoży Milikowi który i tak nie trafi na pustaka on żyje z podań  tylko od kogo skrzydeł brak Zielu nie wie co się dzieje na boisku jak zawsze w reprze zresztą Krycha i Bielik póki mieli siłę to czyścili w 2 już ledwo łazili do przodu nie gramy nic to jak mamy wygrywać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
pytanie czy to jest wina taktyki czy po prostu nie ma kim grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
nie bronie gry tylko taktyki zapowiedział ze tak będziemy grac i tak grajo efekt osiągnięty premie na kontach leśnych dziadów są a że się tego nie da oglądać to już nasze subiektywne odczucia  Jakoś nie wydaje mnie się żeby wykonanie tej taktyki miało wygladać tak jak to wyglada. A taktyka rzeczywiście w zamyśle może i nienajgorsza była.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
ciekawe co by pisano jakby styl bylby mistrzowski ale awansu brak no tak w ich przypadku jedno wyklucza drugie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10 |
Witam smutasów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Taktyka raczej nie zadziała mimo, że miała być mocno defensywna. Ktoś nie przewidział, że to będzie aż tak źle funkcjonować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
nie bronie gry tylko taktyki zapowiedział ze tak będziemy grac i tak grajo efekt osiągnięty premie na kontach leśnych dziadów są a że się tego nie da oglądać to już nasze subiektywne odczucia  Jakoś nie wydaje mnie się żeby wykonanie tej taktyki miało wygladać tak jak to wyglada. A taktyka rzeczywiście w zamyśle może i nienajgorsza była. no na pewno to na papierze wyglądało jak Grecja w 2004 ale Kaczyński a Zeus to nie ten kaliber 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Sensej awansujesz jeszcze w konkursie czy turniej miękkich fajek Cię czeka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Witam smutasów  a pamiętasz jak 1:6 przegraliśmy z Belgią? bo mnie się właśnie przypomniało 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|